Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Już mam ale nie wiem jakie ma do b8 siatka ? Bez rozciągania 67cm na 59cm w tej części bez kieszeni a 40 cm w części z kieszenią, środek 50 cm w miejscu dwóch taśm Może ktoś ma taką siateczkę i mógłby mi podać wymairy do B8 ?
  2. Witam, Wiecie może czy siatka na zakupy do bagażnika z Audi Q3 podejdzie do A4 B8 Avant? Nr 8U0861869A Pozdrawiam
  3. Przeglądałem allegro w poszukiwaniu IC od 3.0 TDI i wychodzi, że wygląda identycznie jak ten do 2.0 TDI (ta sama liczba lamelek, plastikowe boki). Czy jest szansa na wrzucenie foto poglądowego czym się różnią IC 2.0/3.0 TDI w b8/b8.5 ? Skoro wchodzi p&p to rzeczywiście szkoda nie zmienić przy takich cenach używanych;) W tym poście masz fotkę 2.0TDI vs 3.0TDI http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263113-jaki-wydajniejszy-intercooler-do-20-tdi-cr/#entry4126809
  4. A jak z tym imbusem w roczniku koniec 2010? BTW. Dużo trzeba pracy żeby się dostać do tego imbusa i sprawdzić w jakim jest stanie?
  5. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co wiem to w avancie zderzak poliftowy wchodzi p&p. Do sedana jest problem bo zostaje duża szpara.
  6. To jak taki popularny temat to może by go podpiąć ? Dźwięki z silnika wydobywają się różne, a nie będę wertował całego forum, przesłuchiwał filmików i porównywał czy to może mój dźwięk czy może jakiś inny. BTW już dawno po temacie więc Twój post jest całkowicie zbędny
  7. Dzięki wielkie Sensei !
  8. Dzięki BTW Gdzie wymieniałeś bo widzę że z Trzebini jesteś to nie daleko, może masz jakiegoś dobrego mechanika? Kupiłeś rolkę INA czy coś innego? Możesz mi napisać jak to się dokładnie nazywa? Napinacz paska klinowego czy jakoś inaczej?
  9. Faktycznie podobny dźwięk, ona się tak rusza na boki? Ma się tak ruszać? Koniec końców wymieniłeś tę rolkę i cisza?
  10. firefighter79 no to mnie uspokoiłeś. Wiesz jak to się człowiek nasłucha to później nie wiadomo co mu się tam w głowie urodzi
  11. Witam, Od kilku miesięcy jestem posiadaczem A4 z silnikiem 2.0 TDI CAGA. Od kilku dni wydawało mi się że na niskich obrotach między 1000-1800 jak powoli się jedzie to najbardziej to słychać, takie jakby piszczenie, gwizdanie? Nie wiem właśnie czy to turbina czy coś innego. Żeby sprawdzić czy słychać coś pod maską otworzyłem maskę i dziewczyna przycisnęła gaz na 1100 obrotów, nagrałem filmik jak to u mnie słychać. Czy to normalna praca CAGA? Czy coś tak dziwnie stuka czy mi się wydaje? Jakieś 1000km temu zalałem nowy olej, wymieniłem filtry. Olej teraz jest przy max. Z ciekawostek to jakieś 8tyś km temu w ASO Audi w Niemczech został założony nowy silnik (bez osprzętu). Wcześniej jeździłem AVF to wiedziałem jak chodził, tutaj CR i jeszcze nie mam tak wprawionego ucha, jak ten silnik ma chodzić, dlatego powiedźcie mi czy wszystko jest ok? Pozdrawiam
  12. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżeli o mnie chodzi to dowiedziałem się że w okolicach października powinienem się zgłosić na zmianę softu. Także trzeba jeszcze trochę poczekać, nie wiem czy to zależy od rocznika czy od czegoś innego, może najpierw idą roczniki 2008.
  13. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciekawe jak to jest z tą akcją serwisową, wpisałem sobie tutaj ( http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa.html) mój VIN i pokazało mi że moje auto jest objęte akcją serwisową. Chyba jutro podjadę do ASO i zapytam jak to wygląda.
  14. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak będziesz miał temperaturę na liczniku w granicach 90 stopni to wyłącz samochód, wciśnij kluczyk bez sprzęgła, podnieś maskę i wsiądź do samochodu. Następnie odpal na mmi poziom oleju, powinien wyświetlić się komunikat żeby poczekać około 2 minuty na pomiar. Trzeba patrzeć na FIS i po około 2-8 minutach na FISie pojawi się info o oleju, nie będzie ono cały czas wyświetlane tylko może 15-30 sekund.
  15. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam i nie miałem problemu ze stabilnością Wszystko co chciałem to pokodowałem bez żadnych problemów.
  16. Koledzy, może ktoś zajmuje się ubezpieczeniami? Potrzebuje wykupić jak najtaniej OC do lawety
  17. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z diesli polecam CAGA i CAHA po 2010, podobno już wszystkie bolączki wieku dziecięcego zostały poprawione. Cena w zależności od rocznika ja szukałem od 2010 tyle że w Niemczech to wiadomo że auta trochę droższe niż u nas, ale za ZADBANY s-line z przebiegiem poniżej 200.000 trzeba było zapłacić między 12.000-13.000 euro. Znajdzie się też tańsze egzemplarze, ale ja się nie wypowiem bo sam szukałem od 2010 więc nie orientuje się w cenach niższych roczników.
  18. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadzam się, jadę na 4 tak około 1800 obrotów a pokazuje żebym wrzucił 6 bieg
  19. Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne to tu: https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047 ?? Tak tutaj
  20. Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne
  21. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc ) ja na taki komplecik z aso juz 3 miesiace czekam Ja mam kumpla w Niemczech to zakupił dla mnie komplecik a to był orginał czy zamiennik?? i czy istnieje opcja by zamowił jeszcze 1 taki komplecik ?? Zakupił dokładnie ten zestaw który wstawiłem z ebay, chyba to jest z serwisu VW, w każdym razie oryginał. Mogę się zapytać czy kupi jeszcze jeden komplet.
  22. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc ) ja na taki komplecik z aso juz 3 miesiace czekam Ja mam kumpla w Niemczech to zakupił dla mnie komplecik
  23. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc
  24. leewang odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Było, jednak samochód był po paru modyfikacjach przez co wartość z AC jest dużo niższa od faktycznej.... Z ciekawości, miałeś jakieś dodatkowe odcięcie czy tylko to co fabryka dała z zabezpieczeń?
  25. 8K0601025BT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.