Treść opublikowana przez leewang
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Witam, Szukam felg 18 cali i nie wiem jakie ET dobrać żeby felgi ładnie wyglądały? Jakie jest minimalne i maksymalne ET jakiego powinienem szukać ? Jeszcze szybkie pytanie o opony, jaki rozmiar powinny miec opony na 18tkach? szerokość np 235 a wysokość? 40? Pozdrawiam
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ok, właśnie o to mi chodziło. To zostanę przy angielskiej wersji Dzięki za pomoc !
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Wrclaguna dziękuję za odpowiedź, ale jak zapłacę to możliwe jest wgranie oryginalnego oprogramowania z językiem polskim? Czy tylko jakiejś "pirackiej" wersji z nieoryginalnymi tłumaczeniami ?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Koledzy, pomocy Mam wersję 4G0919884K ECE 5.13.8, oraz SW: BNav_EU_K0070_2_D1 Czy znajdę gdzieś aktualizację do wersji polskiej menu? Teraz wszystko mam po niemiecku, zarówno menu na liczniku jak i w navi. Czy da się doinstalować język polski? Z góry dziękuję i pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Koledzy, a ja zapytam tylko o klocki, jakiej firmy wybrać? TRW, ATE, Ferrodo, czy coś innego? Mam standardowy układ hamulcowy.
-
Co to za felga?
Koledzy może ktoś ma zdjęcie tej felgi na A4 B8? http://allegro.pl/5x112-oryginal-audi-a3-a4-18-vw-skoda-225-40r18-i6138743784.html Jakie powinno być prawidłowe ET dla felg 18 cali?
-
Szybkie pytanie - Czy w A4 b8 avant była możliwość doposażenia w automatyczne otwieranie bagażnika?
Tzn w modelu który zakupiłem mam już to elektryczne otwieranie klapy, tylko zastanawiam się czy po wyjściu z fabryki już to było założone, czy ktoś dokładał
-
Szybkie pytanie - Czy w A4 b8 avant była możliwość doposażenia w automatyczne otwieranie bagażnika?
Tzn chodzi mi o to że był montowany guziczek do podnoszenia i opuszczania klapy. Tak jak na tym ogłoszeniu które podałem. Jak otworzymy klapę, to po naciśnięciu guzika sama się opuści i zamknie
-
Szybkie pytanie - Czy w A4 b8 avant była możliwość doposażenia w automatyczne otwieranie bagażnika?
Witam, Mam pytanie, koledzy czy w Audi A4 B8 Avant, była możliwość doposażenia w automatyczne otwieranie klapy bagażnika? Tak jak np tutaj: http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-iv-b8-avant-automat-bixenony-20512947.html Nie rozważam tego konkretnego auta, ale zastanawiam się czy to można było wziąć w opcji? Pozdrawiam
-
BMW E90 320i kopci na biało / niebiesko
Witam, Koledzy mam pytanie, w aucie taty (BMW E90 320i 2006r) ostatnio był wymieniany olej. Po kilku dniach (bo wcześniej nie zwracalem na to uwagi) zauważyłem że auto przy odpalaniu dymi na niebiesko gęstym dymem, później podczas przegazówki na bialo i niebiesko, później na jałowym delikatna chmurka na biało. Po przejechaniu kilki km znowu na postoju np jak cofam ogólnie manewruje na małej powierzchni to widzę że kopci na niebiesko. Do silnika wchodzi 4,25 oleju, mechanik wlał prawie 5L. Na wskaźniku oleju (bo nie ma bagnetu) cały czas pokazany jest pasek który dochodzi do wartości MAX. Czasami zejdzie jedną kreskę niżej ale to po dłuższej jeździe, tak to jest cały czas MAX. Pomóżcie co to może być? Czy nadmiar oleju może powodować takie dymienie? Czy to coś z odmą? Pozdrawiam
-
Czy w A4 B8 jeżeli są z przodu światła ledowe to musi być xenon?
Ok dzięki to teraz mam pewność
-
Czy w A4 B8 jeżeli są z przodu światła ledowe to musi być xenon?
Witam, Czy jeżeli a4 ma takie światła ledowe: To automatycznie te soczewki oznaczają xenon? Czy wychodziły a4-ki z ledami i bez xenonów? Pozdrawiam
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Furka piękna, do plastików polecam: http://www.detailer.pl/sklep/zabezpieczenie-i-dressing-plastikow/79-poorboys-world-natural-look-dressing-.html Stosowałem w kilku samochodach i efekt był na prawdę bardzo dobry. Nic się nie błyszczy (plastiki robią się czyste i matowe), ładnie odnawia i do tego fajnie pachnie.
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
grzes283 dobrze że w końcu udało się naprawić problem Mógłbyś napisać jakie koszta tych poduszek i wymiany ?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Kamil-vag Dziękuję Ci bardzo !
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dzięki koledzy, patrzyłem dziś i chyba z grzybka cieknie, ale mimo wszystko chce wyczyścić egr, może ktoś podpowie nr uszczelek jakie musze kupić, silnik AVF. Czy później trzeba robić jakąś adaptacje komputerem?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dzięki, zobaczę dziś skąd to cieknie
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Nie chce zakładać nowego tematu to podepnę się tutaj W sobotę chciałbym wyczyścić EGR i nie wiem czy przy tej okazji mam zakupić jakies uszczelki coś od razu wymienić przy EGR? Teraz trochę się poci i nie wime czy jego wyczyszczenie w czymś pomoże? Chyba że polecacie go zaślepić? Nie chce tylko żeby przy gaszeniu auto się bujało Jakies gotowe zaślepki dostanę na allegro?
-
B6 DIVISION
Tutaj Etka On-line, nie wiem czy znałeś. http://ifinterface.com/page/page3.phppo lewej klikamy w CarProg2.
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
Dziękuję Ci bardzo, kurde znowu kilka stówek trzeba będzie wydać i nie wiadomo czy pomoże. Może przejade się jeszcze do jakiegoś mechanika żeby oglądnął to moje zawieszenie dokładnie. Te sanki są tylko z tyłu? Czy z przodu też bo już sam nie wiem jak to wszystko działa
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
grzes283 ciekawa diagnoza, dodatkowo że u mnie delikatnie ściąga w prawo, wydałem już w sumie na prostowanie zwrotnic itd prawie 2000zł, kąty i zbieżność idealna a dalej lekko ściąga. Wyczytałem że może to być od tych poduszek. Może to jest problemem. Mógłbyś podesłać mi link np z allegro co to za część? Jak fachowo nazywa się ta poduszka wózka?
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Zacna furmanka Ja mam pytanko o program, czy samym wirusem można ze 143 kucyków zrobić 180? Ile wypluła seria? Jak odczucia z jazdy ? Ile niutków w serii i po wirusie ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-kobieta-jechala-z-drzewem-w-silniku,nId,2159660 Kobieta jechała samochodem z drzewem w silniku
-
Co to za felga?
Ktoś wie co to za felga? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=223255938&sortOption.sortOrder=DESCENDING&fuels=DIESEL&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=creationTime&zipcode=&isSearchRequest=true&climatisation=&adLimitation=&maxPrice=12000&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxMileage=200000&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
Ja już kilku mechaników i diagnostów przejechałem i niestety nic z tego, żaden nie znalazł przyczyny. U mnie to stuknie występuje może parę razy w tygodniu, codziennie jeżdżę do pracy + jakieś krótkie trasy i nie jest to aż tak upierdliwe. Nie wydaje mi się żeby takie mocne stuki były od osłon, no ale może to jest jakiś trop