Treść opublikowana przez leewang
-
Polecane opony letnie
Dokładnie, na gwarancję nie ma co patrzyć, wczoraj byłem w sklepie pytać o opony i mówię że nie chce Dunlopów bo się szybko wyząbkowały, to gość od razu mówił, że na pewno mam wylane amortyzatory i nie sprawne zawieszenie, także to na pewno nie przez oponę
-
[A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
Ja się mogę wypowiedzieć co do oleju. Polecam Motul 505.01 5W-40
-
Polecane opony letnie
Kolego, miałem nowe Bridgestony, Fuldy i Uniroyale.... i w takiej kolejności, jakość/zużycie itp bym je ustawil..... Moim zdaniem: chcesz miesć lepiej - musisz ciut więcej zapłacić... Pytanie czy ta doplata jest tyle warta Dzięki, dlatego pewnie kupię Bridgestone Potenza S001. Nie chce dopłacać 500-700zł do lepszej opony nie mając gwarancji że wytrzyma dłużej od tańszego Bridgestone.
-
Polecane opony letnie
Nie no masakra, to nie ma dobrych opon Ja chce opony które pojeżdżą 3 sezony, dla mnie to wystarczy, ale co czytam to każdy piszę o każdej oponie że ciężko jest 10k km przejechać bo zdarty bieżnik, albo bije itp Pójdę do sklepu kupię co będzie i tyle
-
Polecane opony letnie
Ok pozostaje na polu bitwy: 1. Bridgestone Adrenalin RE002 2. Michelin primacy 3 3. Bridgestone Potenza S001 Ktoś może polecić ? Muszę dziś/jutro kupić opony żeby na piątek mieć je na aucie i naczytałem się już tyle opinii że już mam mętlik w głowie.
-
Wymiana opon / sklep w Krakowie
Dzięki Łukasz, przedzwonię dziś
-
Polecane opony letnie
Mi zależy na tym żeby wytrzymała 3 sezony bez ząbkowania i będzie dobrze
-
Polecane opony letnie
Koledzy, szukam oponek 225/45 R17 które nie mają dużej tendencji do ząbkowania. Przeczytałem trochę stron tego tematu i wybrałem kilka: 1. Yokohama Advan Sport (zamknięty bieżnik - z tego co słyszałem - najmniejsza tendencja do ząbkowania) 2. Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 3. BRIDGESTONE POTENZA S001 Budżet to około 1500zł. Które z tych kompletów będą najlepsze? Zależy mi na ogólnym stosunku cena/jakość.
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Marcin dzięki wielkie za odpowiedź, może faktycznie zastanowię się nad Barumami, zaoszczędziłbym trochę pieniędzy. Muszę poczytać dokładniej wątek o oponach, co prawda trochę stron do przejrzenia i zrobi mi się całkiem mętlik w głowie no ale trzeba poczytać opinie.
-
Wymiana opon / sklep w Krakowie
Hej, Możecie polecić jakiś sklep w Krakowie z dobrymi cenami opon? Może od razu wymienili by je na miejscu? Pozdrawiam
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Ja słyszałem że są ciche i ogólnie miały dobre opinie, nie wiem co to znaczy że mega szybko się ścierają? Na jeden sezon wystarczą przy jeździe głównie po mieście?
-
Jakie rozmiar opony na oryginale felgi 17 s-line 7,5 cala
Koledzy mam pytanie, dziś założyłem letnie opony, okazało się że są na maxa wyząbkowane. Teraz mam opony w rozmiarze 235/45 R17, ale chce założyć 225/45. Czy oprócz przekłamania prędkości mogą być jeszcze jakieś problemy? Znalazłem takie dunlopy: http://allegro.pl/4-x-opony-dunlop-sport-maxx-rt-225-45r17-2015-rok-i5210254127.html Będą ok? Czy coś lepszego znajdę w tej cenie?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Spoko, już przyciąłem Dremelem bez demontowania
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Wczoraj zamontowałem bez przycinania i pryskały do 1/3 szyby, moim zdaniem trochę za nisko dla tego chciałbym je trochę przyciąć.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Koledzy wiecie może jak rozmontować te spryski żeby powiększyć ten otwór? Czy tam się nic nie połamie jak będę wyciągał sprysk z tej obudowy?
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Czy olej G052512A2 będzie ok do manualnej skrzyni 6 biegowej z AVF? 3 Litry wystarczy? Pozdrawiam
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
turzol senkju
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Koledzy czy zderzaki z B6 S-line z parktronikiem pasują p&p do zwykłej B6 bez pakietu S-line zewnętrznego?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki wielkie koledzy, to leje Motula.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy ledwo co przywiozłem A4 B6 1.9TDI AVF z Niemiec, miała zalanego Castrola 5w30. Teraz nie wiem czy zalewać motula 5W-40 505.01 ? Czy lepiej 5W-30 ? Przebieg auta około 180.000.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy możecie polecić firmę która zna się na naprawach klimatyzacji w Krakowie? Do 0 uciekł mi gaz i pewnie gdzieś jest nieszczelność.
-
Ściągacz do ramion wycieraczek
Tak z innej beczki, jeżeli potrzebujesz do jednorazowego ściągnięcia ramion to wystarczy 2-3 dni wcześniej popsikać WD-40 i Coca-Cola i ramiona same schodzą
-
Ściąganie blokady koła
Witam, Ostatnio widziałem jakiś temat o parkingu na którym zakładali bezprawnie blokady, tutaj szybki sposób na jej zdjęcie Pozdrawiam
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Czy jakaś nowa lista na 2015 jest tworzona ?
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Dzięki koledzy, nie chcę demona prędkości ale żeby w miarę się odpychało, jak 1.8T nie daje rady to mi wystarczy