Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Dokładnie, na gwarancję nie ma co patrzyć, wczoraj byłem w sklepie pytać o opony i mówię że nie chce Dunlopów bo się szybko wyząbkowały, to gość od razu mówił, że na pewno mam wylane amortyzatory i nie sprawne zawieszenie, także to na pewno nie przez oponę
  2. Ja się mogę wypowiedzieć co do oleju. Polecam Motul 505.01 5W-40
  3. Kolego, miałem nowe Bridgestony, Fuldy i Uniroyale.... i w takiej kolejności, jakość/zużycie itp bym je ustawil..... Moim zdaniem: chcesz miesć lepiej - musisz ciut więcej zapłacić... Pytanie czy ta doplata jest tyle warta Dzięki, dlatego pewnie kupię Bridgestone Potenza S001. Nie chce dopłacać 500-700zł do lepszej opony nie mając gwarancji że wytrzyma dłużej od tańszego Bridgestone.
  4. Nie no masakra, to nie ma dobrych opon Ja chce opony które pojeżdżą 3 sezony, dla mnie to wystarczy, ale co czytam to każdy piszę o każdej oponie że ciężko jest 10k km przejechać bo zdarty bieżnik, albo bije itp Pójdę do sklepu kupię co będzie i tyle
  5. Ok pozostaje na polu bitwy: 1. Bridgestone Adrenalin RE002 2. Michelin primacy 3 3. Bridgestone Potenza S001 Ktoś może polecić ? Muszę dziś/jutro kupić opony żeby na piątek mieć je na aucie i naczytałem się już tyle opinii że już mam mętlik w głowie.
  6. Dzięki Łukasz, przedzwonię dziś
  7. Mi zależy na tym żeby wytrzymała 3 sezony bez ząbkowania i będzie dobrze
  8. Koledzy, szukam oponek 225/45 R17 które nie mają dużej tendencji do ząbkowania. Przeczytałem trochę stron tego tematu i wybrałem kilka: 1. Yokohama Advan Sport (zamknięty bieżnik - z tego co słyszałem - najmniejsza tendencja do ząbkowania) 2. Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 3. BRIDGESTONE POTENZA S001 Budżet to około 1500zł. Które z tych kompletów będą najlepsze? Zależy mi na ogólnym stosunku cena/jakość.
  9. Marcin dzięki wielkie za odpowiedź, może faktycznie zastanowię się nad Barumami, zaoszczędziłbym trochę pieniędzy. Muszę poczytać dokładniej wątek o oponach, co prawda trochę stron do przejrzenia i zrobi mi się całkiem mętlik w głowie no ale trzeba poczytać opinie.
  10. Hej, Możecie polecić jakiś sklep w Krakowie z dobrymi cenami opon? Może od razu wymienili by je na miejscu? Pozdrawiam
  11. Ja słyszałem że są ciche i ogólnie miały dobre opinie, nie wiem co to znaczy że mega szybko się ścierają? Na jeden sezon wystarczą przy jeździe głównie po mieście?
  12. Koledzy mam pytanie, dziś założyłem letnie opony, okazało się że są na maxa wyząbkowane. Teraz mam opony w rozmiarze 235/45 R17, ale chce założyć 225/45. Czy oprócz przekłamania prędkości mogą być jeszcze jakieś problemy? Znalazłem takie dunlopy: http://allegro.pl/4-x-opony-dunlop-sport-maxx-rt-225-45r17-2015-rok-i5210254127.html Będą ok? Czy coś lepszego znajdę w tej cenie?
  13. Spoko, już przyciąłem Dremelem bez demontowania
  14. Wczoraj zamontowałem bez przycinania i pryskały do 1/3 szyby, moim zdaniem trochę za nisko dla tego chciałbym je trochę przyciąć.
  15. Koledzy wiecie może jak rozmontować te spryski żeby powiększyć ten otwór? Czy tam się nic nie połamie jak będę wyciągał sprysk z tej obudowy?
  16. Czy olej G052512A2 będzie ok do manualnej skrzyni 6 biegowej z AVF? 3 Litry wystarczy? Pozdrawiam
  17. turzol senkju
  18. Koledzy czy zderzaki z B6 S-line z parktronikiem pasują p&p do zwykłej B6 bez pakietu S-line zewnętrznego?
  19. Dzięki wielkie koledzy, to leje Motula.
  20. Koledzy ledwo co przywiozłem A4 B6 1.9TDI AVF z Niemiec, miała zalanego Castrola 5w30. Teraz nie wiem czy zalewać motula 5W-40 505.01 ? Czy lepiej 5W-30 ? Przebieg auta około 180.000.
  21. Koledzy możecie polecić firmę która zna się na naprawach klimatyzacji w Krakowie? Do 0 uciekł mi gaz i pewnie gdzieś jest nieszczelność.
  22. Tak z innej beczki, jeżeli potrzebujesz do jednorazowego ściągnięcia ramion to wystarczy 2-3 dni wcześniej popsikać WD-40 i Coca-Cola i ramiona same schodzą
  23. Witam, Ostatnio widziałem jakiś temat o parkingu na którym zakładali bezprawnie blokady, tutaj szybki sposób na jej zdjęcie Pozdrawiam
  24. Czy jakaś nowa lista na 2015 jest tworzona ?
  25. Dzięki koledzy, nie chcę demona prędkości ale żeby w miarę się odpychało, jak 1.8T nie daje rady to mi wystarczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.