Treść opublikowana przez leewang
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy możecie polecić jakąś dobrą firmę w Krakowie lub okolicach która pierze tapicerkę samochodową? Oraz drugie pytanie, czy możecie polecić osobę która zrobi fachowe zabezpieczenie samochodu (odcięcie) w Krakowie lub okolicach? (Info proszę na pw) Pozdrawiam
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
becio dzięki o to chodziło
-
Punkty Karne - pytania.
Nie obowiązuje czasem coś takiego ???? Po przekroczeniu limitu 24 punktów karnych kierowca nie straci prawa jazdy. Nastąpi to dopiero po ponownym przekroczeniu kolejnych 24 punktów (łącznie 48). Oszczędni kierowcy, którzy zgromadzą 24 punkty otrzymają nagrody w postaci kursu reedukacyjnego oraz badań psychologicznych. Jeżeli jednak uzbierają kolejne 24 punkty w ciągu pięciu lat od daty skierowania na kurs reedukacyjny, wówczas stracą swoje uprawnienia. Kierowca, który otrzyma ponad 48pktów w ciągu 6 lat (ponad 24 w pierwszym roku i ponad 24 w kolejnych pięciu latach) będzie musiał odbyć szkolenie i zdać egzamin. Zmieni się również punktowanie. Jednorazowo pirat drogowy otrzyma maksymalnie 10 punktów karnych, nawet jeżeli suma punktów za wykroczenia przekroczy tę sumę. Tak jak obecnie punkty będą aunulowane po roku od wykroczenia. Licznik wyzeruje się również dla osoby, która po zdobyciu 24 punktów zaliczyła kurs reedukacyjny. Gdy kierowca przekroczy 24 punkty karne pierwszy raz, na kurs reedukacyjny będzie musiał pójść w ciągu miesiąca od dnia doręczenia decyzji administracyjnej ze skierowaniem na kurs. Ponadto w ciągu 6 tygodni od daty skierowania będzie musiał przedstawić staroście zaswiadczenie ukończenia kursu. http://www.dobremiasto.info/nowelizacja-prawa-o-ruchu-drogowym-2011/
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wiecie może co to za film: koleś wykupuje sobie dom w jakimś lesie (albo wykupuje las i stawia w nim dom) później puszcza famę że zmarł bo chce się dowiedzieć co o nim ludzie mówili, do tego wymyślił jakąś loterię.... Poszukuje tytułu tego filmu, może ktoś kojarzy ?
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
1 fotka jeszcze nie zrobiła na mnie takiego wrażenia, bo już się tego dużo naoglądałem ale zdjęcie tyłu te wydechy i półka na książki :polew: number one !!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokolnh to jestem chętny Jak możesz to podeślij mi numer telefonu do osoby która ma tą hondę z 80k przebiegiem, ona była na sprzedaż? Z tą hondą co podałem i tak będzie ciężko bo już 2 osoby jutro mają ją oglądać, jak w jest dobrym stanie to pewnie pójdzie od ręki...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam takie pytanko, czy jest ktoś z Krakowa kto zna się dobrze na mechanice i mógłby podjechać ze mną oglądnąć hondę? Zależy mi na fachowej opinii żeby nie kupić kota w worku, chodzi mi o ten samochód: http://otomoto.pl/honda-civic-C18312993.html Pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
http://smotri.com/video/view/?id=v17201321a1a Taxii http://smotri.com/video/view/?id=v1720133acc8 Szkoda subaru
-
Bzdety i bzdeciki do naszych samochodzików :D
http://smotri.com/video/view/?id=v17191176c3b tu też dobre diody
-
SHIFT 2: Unleashed
Ja jeżdżę na logitech G25, trzeba wrzucić 3 i jakoś próbować operować gazem i delikatnie kręcić kierownicą Nawet wychodzi, próbowałem ustawień kierownicy na 900 stopni obrót i na 200,270 i najlepiej jest na 900 jak dla mnie.
-
SHIFT 2: Unleashed
Ogólnie na kierze gra się bardzo fajnie, tylko ja mam problem z driftami Ktoś już sobie poradził? Może jakieś wskazówki co do driftowania ?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Panowie a gdzie znajdę ten zawór N75 w silniku? Możecie dać jakąś fotkę z zaznaczonym zaworem N75?
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Ja też nie mam ramek ani stickera, a do klubu należałem jeszcze przed zakupem audi
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Jak się nie ma ramek klubowych albo stickera to nie ma rabatu??
-
[B6 AWX] Pytanie o sprężyny - czy pasują?
Ja mam takie pytanie bo nie mogę znaleźć idealnie pasujących do siebie sprężyn -20mm. Czy jak kupię zamiast WR=8 np WR=7 lub 9 to też będzie OK? Czy właściwości jezdne takie jak powinny być dla s-line będą zachowane?
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Jak można się decydować do 25 kwietnia to ja też dam znać bo puki co na 80% jestem chętny
-
[B6 AWX] Numer katalogowy pokrywa akumulatora :)
Bardzo dziękuję wrclaguna
-
[B6 AWX] Numer katalogowy pokrywa akumulatora :)
Witam Możecie mi pomóc i podać numer katalogowy pokrywy akumulatora (samej tej klapki) do A4 B6 AWX ? Dzięki Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Wyciekający olej
Silnik nie był myty Przejechane 190 tyś może dlatego tak wygląda W takim razie muszę wymienić tą uszczelkę i przeczyścić EGR, może auto zyska na mocy jak go wyczyszcze
-
[B6 AWX] Wyciekający olej
Witam, Dziś z ciekawości oglądałem silnik czy coś się gdzieś nie leje i znalazłem miejsce po prawej stronie silnika gdzie coś wycieka, najprawdopodobnie olej. Możecie mi powiedzieć co to jest? Czy to tylko uszczelka czy coś poważniejszego? Zdjęcia problemu: Pozdrawiam
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Done
-
[B6 AWX] BRD FMIC
Dzięki za odpowiedzi zawsze mnie to zastanawiało, a teraz już wiem
-
[B6 AWX] BRD FMIC
Tak z innej beczki zapytam Wiecie jakie czasy 0-100 może mieć 1.9 awx po chipie na okolo 165ps ?
-
[B6 AWX] Kontrolka oleju świeci się i nie chce zgasnąć...
Faktycznie klocki, dzięki wielkie za pomoc Już się martwiłem że coś z pompą oleju czy coś... Możesz mi jeszcze powiedzieć jakiej firmy klocki najlepiej kupić ?
-
[B6 AWX] Kontrolka oleju świeci się i nie chce zgasnąć...
aaa to myślałem że to oleju