Treść opublikowana przez leewang
-
A4 B6 1.9TDI AVF - Dynosoft
Hej, Dziś w mojej A4 zawitał mały program od Aligatora z Dynosoftu. Auto seryjne, dobry bonus z fabryki. Polecam zakład i tunera, 100% profesjonalizmu Wykresik: Pozdrawiam
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Podbijam pytanie. Juz dowiedzialem sie ze nie bedzie działać. Poczas jazdy napięcie spada do okolo 4-6V. Takze trzeba sie podpiąć pod + np ze stacyjki.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Koledzy czy jak podepnę się pod lampkę w podsufitce dwoma kabelkami z lusterka to fotochrom będzie działał? Nie zależy mi na wyłączaniu przy wrzucaniu wstecznego itd, byle żeby działał podczas jazdy.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Koszt ok 800pln na gotowo w moim przypadku, a dodam ze panel i ramkę kupilem nowe ori .Ale z wszystkimi częściami ? 800zl? Ja mam teraz te slinowe siedzenia i jedyna elektryka to pompowanie ledzwi.Moje auto opuściło fabrykę z fotelami Recaro w pełnej elektryce lecz bez pamięci. Musiałem dokupić i podmienic silniczki obsługujące pamięci (są inne) wraz z instalacją. Do tego kupilem boczek pod panel memo z kompletną wiązką i oczywiście sam panel+ramkeOk dziękuje Ci za odpowiedź. To u mnie pewnie wiecej zabawy będzie.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Koszt ok 800pln na gotowo w moim przypadku, a dodam ze panel i ramkę kupilem nowe ori .Ale z wszystkimi częściami ? 800zl? Ja mam teraz te slinowe siedzenia i jedyna elektryka to pompowanie ledzwi.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Turzol super sprawa z tą pamięcią dla foteli, można prosić o koszta takiego moda ? Może być na pw.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja bez szaleństw założę 320mm przód i 288 tył Od jakich aut najlepiej szukać 320 i 288? Wiem że 320mm A6 C6, ale czy coś jeszcze? I od czego szukać 288?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaki ma iść rozmiar na tył? Nie można np przód dać do tyłu a na przód 320mm ? Ogólnie teraz to słabo z hamowaniem na serii, miałem wcześniej ibize to była natychmiastowa reakcja na hamulec a tutaj zwalnia jak okręt na wodzie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzieki, a duża różnica w hamowaniu 320mm w porównaniu do serii? Czy można wsadzić na początek przód 320mm, a tył seria? Czy nie będzie to dobre połączenie i od razu zmieniać przód i tył? 320mm też p&p podchodzi ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki, a do 320mm podejdzie tez kolo 16"?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hej koledzy, Chciałbym zrobić swap hamulców. Obecnie siedzą standardowe (Audi A4 B6 Avant). Jakich hamulców szukać aby podeszły p&p ? Chodzi mi na razie o przód, 312mm? Od jakiego auta najlepiej założyć? Jakie minimalne koła na to założe? Obecnie najmniejsze mam zimówki 15 i pewnie będzie problem? Bo letnie mam 17 więc powinno być ok. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jak ktoś jest zainteresowany to tak jak pisał kolega Michał, przez forum golfa można się zapisać, tyle że wolne terminy to początek lipca.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ok dzięki wielkie za odpowiedź.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Koledzy czy do zwykłego zderzaka A4 B6 Avant (teraz nie pomalowana dokładka) podejdzie taka dokładka p&p ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-dokladka-zderzaka-sline-i5310471397.html- tylko muszę znaleźć z otworami na dwie końcówki. Czy muszę szukać całego zderzaka? Czy założę taką dokładkę bez zdejmowania zderzaka?
-
Ściąganie na prawo - pochylenie kół złe o 1 st.
Ok, dzięki. Tylko teraz znaleźć dobrego fachowca od zawieszenia ... W poniedziałek oddaje Audiczke do prostowania zwrotnicy, zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Ściąganie na prawo - pochylenie kół złe o 1 st.
Dzięki za odpowiedź. Czy przesunięcie sanek coś pomoże na dłużej czy to tylko chwilowa poprawa i muszę szykować się na wymianę wahaczy ?
-
Ściąganie na prawo - pochylenie kół złe o 1 st.
Witam koledzy, Mam problem ze swoją A4 B6 Avant, ostatnio kupiłem nowe opony bo stare były wyząbkowane i starte od wewnętrznej strony. Po założeniu opon od razu pojechałem ustawić zbieżność. Okazało się że zbieżność można ustawić ale kąty pochylenia są nie do ustawienia i pozostały na około -1 stopień od normy. Poniżej skan z ustawiania zbieżności: Dwa dni temu zauważyłem że samochód lekko ściąga na prawo i cały czas muszę lekko kontrować kierownicą w lewo. Teraz moje pytanie, co może być tego przyczyną? Czy całe przednie zawieszenie jest do wymiany? Czy może są jakieś szybkie sposoby na sprawdzenie co jest nie tak? Szkoda mi nowych opon, żeby znowu się szybko zdarły. Pomocy Pozdrawiam
-
Ustawianie zbieżności a ustawienie odpowiedniego zawieszenia w komputerze
Haha Zobaczymy Podobno bardzo dobra firma z Krakowa, ale że nie wiedzieli że trzeba zmienić w kompie na 1BV. To nic nie rozumiem. Tak popatrzyłem teraz i w sumie tylna oś ma takie same ustawienia 1BA i 1BV to tył powinien być ok, dobrze rozumiem ? Tylko różnica jest w przedniej osi dla pochylenia kół. To mam nadzieje że to mi poprawią i będzie ok
-
Ustawianie zbieżności a ustawienie odpowiedniego zawieszenia w komputerze
BeyerBrown dzięki wielkie ! Dużo mi pomogłeś, teraz mam podstawę żeby do nich jechać, Turzol masz rację, tyłu nie ruszali tylko mówili że przód jest źle ustawiony
-
Ustawianie zbieżności a ustawienie odpowiedniego zawieszenia w komputerze
Dzwoniłem dziś i powiedziano mi że dla 1BA i 1BV ustawienia są takie same ... i jak tutaj teraz reklamować...
-
Ustawianie zbieżności a ustawienie odpowiedniego zawieszenia w komputerze
Witam, Byłem dziś na komputerowym ustawianiu zbieżności, okazało się że trzeba przód trochę wyregulować. Firma dokonała regulacji i wszystko byłoby ok, ale na wydruku zauważyłem że ustawienia dobierane były do zawieszenia 1BA (takie zostało wybrane na maszynie), a ja mam 1BV. Czy w takim wypadku trzeba znowu ustawić zbieżność odpowiednią dla 1BV? Czy to jest bez różnicy? Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Dobrze wiem że lepiej prowadzi się w koleinach opona o mniejszej szerokości, dlatego to napisałem Czy ja gdzieś porównuję jedną oponę z drugą ? Piszę tylko o wrażeniach z jazdy na Bridgestone Dunlopy miałem tak wyząbkowane że nie byłoby co porównywać
-
Polecane opony letnie
Ja zmieniłem z Dunlopa Sport maxxx 235/45 17 na 225/45 17 Bridgestone Potenza S001 i pierwsze wrażenie - dużo lepiej prowadzi się w koleinach, na zakrętach nie odczułem większej różnicy, na suchym elegancko się trzymają, są ciche także jestem zadowolony z przesiadki. Wiadomo, co nowe to nowe, zobaczę jak długo posłużą
-
Wymiana opon / sklep w Krakowie
Polecam kolegę Dybson - dobra cena, profesjonalne podejście. U mnie na aucie już Bridgestone Potenza S001 nóweczki z 0815
-
Polecane opony letnie
Po długich poszukiwaniach zamówiłem Bridgestone Potenza S001, zobacze jak będą się sprawować.