Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Kolega bardzo ładna sztuka a korzystając z okazji mam pytanie odnośnie chipa. Czy jest duża różnica między serią a chipem ? Bo wcześniej jeździłem ibizą 130konną i w porównaniu do audi to niebo a ziemia jeżeli chodzi o przyspieszenie (z korzyścią dla seata ). Teraz myślę nad chipem dlatego pytam o wrażenia.
  2. Witam, Mam pytanie, moje Audi to A4 B6 z 2003r, mam w nim zwykły przełącznik od świateł, bez trybu auto. Jest on trochę sfatygowany i chciałbym wymienić go na nowy. Wpadłem na pomysł żeby kupić ten z trybem AUTO, czy będzie możliwość za pomocą VAGa ustawić automatyczne włączanie świateł przy przekręcaniu kluczyka? Szukałem po tematach Zrób to sam, ale nie znalazłem odpowiedzi. Pozdrawiam
  3. Witam, Szukam Audi A4 B6, znalazłem jeden egzemplarz ale z szyberdachem. Mam do Was pytanie czy są z nim jakieś problemy? Miałem kiedyś samochód z szyberdachem i miałem problem z przeciekaniem dachu. Nie wiem jak jest w audi? Czy może przeciekać? Czy np na autostradzie przy większych prędkościach słychać jakieś dźwięki z szyberdachu? Pozdrawiam
  4. Koledzy, możecie doradzić mi gdzie w Krakowie mogę zregenerować rozrusznik? Chodzi mi o zdemontowanie, regeneracje i założenie Zależy mi na dobrej firmie, możecie kogoś polecić? Chodzi o rozrusznik w Seacie Ibiza, nie w Audi. Pozdrawiam
  5. Sorki że tak z innej beczki ale jak zrobić taki ładny efekt ostrości jak u michal_s87 na fotkach ? btw. Ładne zdjęcia
  6. Zrobię, ale jak porządnie ? Wziąłem instrukcję z neta i zrobiłem jak było napisane.
  7. Witam, Koledzy możecie ocenić te logi od seata ibizy asz ? Coś zaczął dymić na czarno i nie wiem o co chodzi. Dynamiczne Log (0 - 011,008,010) Log (1 - 011,008,010) Log (2 - 004,008,010) Log (3 - 000,001,003) Log (6 - 011,011) Statyczne: Log (4 - 000) Log (5 - 003) Log (7 - 002) Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  8. A5 sportback czarna na klubowych blachach dziś około 14tej przy wyjeździe z Galerii Krakowskiej
  9. Koledzy a jak Compsport w Krakowie? Można się do nich udać na program czy lepiej do Dynosoftu w Katowicach? Ewentualnie co sądzicie o CTR w zabrzu?
  10. Dzięki, właśnie nie wiedziałem nigdy czym doczyścić np relingi Sorry za OT.
  11. Można tego używać także do aluminiowych listew ?
  12. Coś w temacie poczytajcie komentarze AMA Spowiedź nieuczciwego handlarza - Wykop.pl
  13. Porównywałem z KDL-40EX500, a podczas zakupu z SONY KDL-40HX750, PHILIPS 42pfl6007 i PANASONIC TX-L47ET5. Jak dla mnie Sharp wypadał rewelacyjnie, filmy i gry na xboxie wyglądają bardzo ładnie
  14. Sharp 40LE830, miałem 2 LCD sony, teraz mam sharpa i moim zdaniem obraz jest nieporównywalny, oczywiście na korzyść Sharpa. Sharp 40LE830 test otwarty - pierwszy test na rynku. - HDforum
  15. Na sgs + też zadziała jakiś JB 4.xxx ??
  16. Ok dzięki za pomoc
  17. Statyw już mam bo kiedyś udało mi się kupić po dobrych pieniądzach Jak piszesz, że tak nie powinno się robić zdjęć reklamowych to poradź jak powinienem je robić?
  18. peju, dzięki za odpowiedź, chodzi mi o robienie zdjęć takich jak np na tej aukcji : Trio filiżanka Miśnia Meissen 1924r kobalt (2618721526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Żeby tło było zamazane, a sam obiekt i jego detale wyostrzone. Na całość body + obiektyw miałbym około 1500-2000zł.
  19. Koledzy chciałbym kupić lustrzankę do robienia ładnych zdjęć przedmiotom które chciałbym wystawiać na allegro, głównie są to małe gabaryty. Ale miło by było gdyby też wychodziły ładne zdjęcia na wycieczce itd. Nie potrzebuje robić zdjęć makro z bardzo bliska, ani panoram. Zwykłe fotki lecz z wyraźną głębią ostrości. Co możecie mi polecić? Myślę nad Canonem 500d tylko jaki obiektyw do tego?
  20. Nie da się zalogować, serwery obciążone za bardzo
  21. leewang odpowiedział(a) na Qnie temat w Układ Jezdny
    Ok dzięki wielkie za pomoc, a co do firmy tarczy i klocków to polecasz ferodo ? Albo Tarcze Brembo + klocki Ferodo?
  22. leewang odpowiedział(a) na Qnie temat w Układ Jezdny
    kolego devastation jaki zestaw klocki + tarcze na przód możesz mi polecić do Ibizy 1.9tdi 130koni ASZ? Może wiesz jaki tam jest rozmiar tarcz? 280 czy 288mm? Szukam już po różnych forach i doradzają mi ATE, ATE PD, Brembo + Ferrodo i sam nie wiem co wybrać, obecne tarcze zwichrowały się i musze je wymienić. Liczę na Twoją opinie
  23. Koledzy możecie polecić mi jakiś zakład w Chrzanowie lub okolicy w którym ładnie wypiorą tapicerkę? Pozdrawiam
  24. Ja wystawiam na sprzedaż po 3 latach użytkowania A4 B6 (wcześniej Vectra A i i szukam BMW e9x, z audi jestem bardzo zadowolony, nigdy mnie nie zawiodło. Zmieniam z tego powodu że chce pojeździć czymś innym
  25. Dynosoft - podobno bardzo dobrze chipują ale również chciałbym się dowiedzieć coś na temat Compsportu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.