Treść opublikowana przez leewang
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarne B7 piątek rano na orlenie przy królewskiej na klubowych ramkach
-
Gran Turismo 5
Ok, jakoś po 15tym września konsolka będzie u mnie, to się odezwę
-
Gran Turismo 5
Grałem w life for speed, test drive unlimited i dirta
-
Gran Turismo 5
Mam tylko jedną obawę co do pada w ps3, bo jakoś dużo wygodniejszy jest jak dla mnie ten od x360, a jak to jest u Was ? Sorry za ot ale nie bede zakladal nowego tematu
-
Gran Turismo 5
Ok dzięki za odpowiedź to sprzedaję Xboxa i kupuje ps3
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
mystic.pl dzięki za informację Kupię środki i ze swoimi felgami się pobawię
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jak zwykle obsługa super profesjonalna Dwa komplety rozrządów plus inne części do silnika akurat Seatów doszły na następny dzień po zamówieniu. Wszystko bardzo dobrze zapakowane, nic nie latało w pudełku. Jeszcze raz dzięki Marcin- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Mystic.pl mógłbyś napisać jakimi preparatami i w jakiej kolejności udało Ci się tak ładnie umyć te koła ?- [B7 BPW] Ile km/h jadą wasze A4 2.0 multitronic?
Ja na 17" 1.9 130 rozpędziłem się do 225km/h i to był max. Skrzynia 5 biegowa.- Gran Turismo 5
Wiecie koledzy czy Logitech G25 dobrze współpracuje z PS3 ? Bo przymierzam się do zakupu PS3 i nie wiem czy będzie działać moja kierownica z PC. Jeszcze pytanko, jak kupię używaną konsolę PS3 to będę mógł założyć swoje konto on-line czy jak to wygląda z używaną konsolą?- [ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
Dzięki wyciągam wkład , kupuję felgę z oponą rozmiar 235/45 R 17 bo takie mam teraz w samochodzie no i mały styropian na hak i będę miał zapas , a nie jakiś tam zestaw naprawczy Mały styropian czyli ten o numerze 8E9012109E ?? Jeszcze pytanie czy jest jakaś różnica w styropianie do kombi a do sedana?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 23:39_________________________________________________Dzwoniłem teraz do ASO i Pan powiedział że do pełnowymiarowego koła numer styropianu dla A4 B6 AVANT to 8E9012109C.- Wakacje w Chorwacji
Dzięki Marcin za obszerną odpowiedź. Na pewno skorzystam będąc na wakacjach z Twoich wskazówek Powoli przygotowuję się do wyjazdu i czytam co i jak. Mam jeszcze pytanko odnoście pieniędzy, jak radzicie zrobić. Czy kupić w Polsce np Euro i wymieniać na miejscu na Kuny ? Czy lepiej jechać i wypłacać kasę z bankomatów, czy jeszcze jakiś inny sposób ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy, możecie polecić dobrą firmę w Krakowie która uzupełni czynnik i odgrzybi klimatyzację?- [ALL B6] Naprawy wymiany i itp.
O ile się nie mylę to program ELSA ma takie bajery- Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Koledzy a jak udało Wam się spowrotem zacisnąć ten pierścień? Jakieś sposoby macie ? Bo ja za cholerę nie mogę sobie poradzić :/- Wakacje w Chorwacji
Koledzy jak polecacie, rezerwować jakieś spanie wcześniej czy jechać w ciemno? Wyjazd w okolicach 15 lipca Makarska. Ewentualnie możecie polecić jakieś fajne miasta w których warto pokusić się o nocleg jeżeli jedziemy w 4 młode osoby które chcą się pobawić, pozwiedzać ? Wiem że mnóstwo jest opinii w necie, ale jest tego za dużo dlatego proszę napiszcie chociaż kilka miejscowości, albo obiektów które warto zobaczyć przy wyjeździe na dwa tygodnie.- [ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
To może ktoś wie jak jest w B6 ze styropianem tym co chce kupic na kolo zapasowe czy wejdzie 17 calowy zapas z opona 235/45 ?- [ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
To kupię poprostu taką samą felgę i koło, to myślisz że do tego styropianu wejdzie kolo 235/45 R17?- [ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
Możecie doradzić mi co kupić? Mam teraz zestaw naprawczy z kompresorkiem w bagażniku, a wybieram się na wakacje i chciałbym jednak mieć koło w zapasie, tylko nie wiem jakie kupić? Czy dojazdówkę czy jakieś zwykłe koło z felgą (alu bądź stałówka) i oponą? Nie wiem też w jakim rozmiarze. Koła letnie na których jeżdżę mają rozmiar 235/45 R 17. Chciałbym tez kupić na koło ten styropian o numerze 8E9012109E czy on będzie ok czy jakiś inny mam kupić na zapasowe koło? Możecie coś doradzić?- [ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry
Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj. Możecie polecić zakład z Krakowa lub okolic który dobrze obszyje kierownice skórą? Pozdrawiam- [ALL] Założenie odcięcia diesel??
Tylko że ja kompletnie nie znam się na elektryce/elektronice- [ALL] Założenie odcięcia diesel??
To ja dołączę się do pytania i zapytam gdzie w woj. śląskim małopolskim można założyć dobre odcięcie? Możecie polecić jakąś firmę? Pozdrawiam- Wakacje w Chorwacji
Ja chciałbym się wybrać na Chorwację w tym roku. W sumie 4 osoby. Możecie polecić jakieś miejsca? Czy ciężko znaleźć nocleg w lipcu? Jak z cenami? Gdzie wymienić walutę? Coś blisko morza, dla ekipy w wieku około 25 lat- Wędkarstwo
Sobotni sandacz około 40cm na wobka Oczywiście wypuszczony do wody Był jeszcze pistolet na 40cm. - Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.