Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. leewang odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Auto bardzo ładne, z takich małych modów, mógłbyś jeszcze zmienić z tyłu ramię wycieraczki na ramię od skody fabi Dużo ładniej i nowocześniej się prezentuje.
  2. Tutaj są ceny : http://www.ogrzewania.pl/Goraca-Oferta-Webasto-z-montazem!-49k.html
  3. Ok to wszystko jasne. Jutro będę dzwonił Dzięki.
  4. PABLO wiesz może na jakiej ulicy jest ten zakład ? Ile może kosztować taka wymiana? Mam już tłumik do założenia
  5. Koledzy wiecie może gdzie w Krakowie założą mi tanio i dobrze tłumik końcowy?
  6. Korba poszła przy predkosci 50km/h na 3biegu.
  7. Witam Kolega był w Durasofcie zrobić program, po dwóch tygodniach korba wyszła bokiem, czy to wina softu? Możecie zobaczyć na wykres? Modyfikacje auta: Seat Ibiza 6L ATD bylo zamontowane AL+Turbo z ARL + Fmic Wykres: Bardzo proszę o opinie, czy to źle napisany spowodował zniszczenie silnika? Pozdrawiam
  8. Dajcie znać w tym temacie bo też bym się pisał jak cena będzie przyzwoita
  9. Również tankuję na orlenie 3 samochody (Audi i 2 seaty) i nie ma problemu z zapaleniem.
  10. Ja polecam Samsunga galaxy s plus lub s II Najlepszy smartfon na rynku
  11. snajper1998 daj znać jak Ci się sprawuje SGS+ bo sam chciałbym kupić
  12. Też tak myślałem, dzięki.
  13. Koledzy wiecie może czy w Compsporcie Kraków mają hamownie ?
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140075.0 MOBIL-TECH - robiłem kilka napraw jestem w pełni zadowolony. Naprawiałem między innymi układ hamulcowy - teraz wszystko działa jak należy
  15. Koledzy zastanawiałem się ostatnio nad olejem napędowym z stacji paliw Auchan przy Bonarce. Obecnie tankuję Verve na orlenie - cena 5.79zł. Przy Auchan 5.28zł dla mnie to duża różnica. Ktoś może tankował/tankuje przy Bonarce paliwo? Czy jest dobrej jakości?
  16. Jeżeli ktoś korzysta z Play, najlepiej zmienić w telefonie żeby korzystał z nadajników Plusa wtedy nie ma problemu z dodzwonieniem się do kogoś.
  17. Dziś zawiozłem i odebrałem auto, bardzo miła obsługa, profesjonaliści godni polecenia Na pewno już nie będę szukał innego serwisu
  18. Ja to samo mam coś 26 czy 7 poziom kierowcy, a 3 % kariery
  19. Fajne jest to że jak przejedziesz jednym autem 4 wyścigi to masz 100% rabatu na części mechaniczne do tego samochodu Model jazdy jak dla mnie naprawdę OK.
  20. Jeszcze nie mam chipa Wiesz może jakie koszta? Jak tam idzie im chipowanie 1.9TDI? Myślałem jechać do Dynosoftu, ale jak tutaj na miejscu też Panowie znaliby się na rzeczy to czemu nie
  21. Po reklamie firmy przez Ogra postanowiłem umówić się na kilka wymian części w MOBIL-TECHU, zobaczymy co z tego będzie Jak na razie, po rozmowie telefonicznej - bardzo miła obsługa
  22. Ja mam już 15 poziom kierowcy Bonus dla tych co grali w Forze 3 - dostają na dzień dobry kilka samochodów, ja między innymi dostałem R8 i Veyrona. Teraz śmigam Fordem Focusem RS. Co do gry, jak dla mnie lepszy model jazdy niż w F3, lepiej czuje się auto, jak zwykle dużo dostępnych modyfikacji samochodu. Duży plus - tor testowy top gear, w końcu mogłem zobaczyć jak tam się jeździ Super grafika, super muzyka, lektor polski też daje radę.
  23. Forza 4 już do "kupienia" w sklepie internetowym :D:D
  24. http://www.tvn24.pl/0,1718903,0,1,szczesliwa-szostka-warta-56-mln-zl-sprawdz--czy-wygrales,wiadomosc.html
  25. Dwie szóstki padły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.