Treść opublikowana przez leewang
-
LEON CUPRA 2.8
Auto bardzo ładne, z takich małych modów, mógłbyś jeszcze zmienić z tyłu ramię wycieraczki na ramię od skody fabi Dużo ładniej i nowocześniej się prezentuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tutaj są ceny : http://www.ogrzewania.pl/Goraca-Oferta-Webasto-z-montazem!-49k.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok to wszystko jasne. Jutro będę dzwonił Dzięki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO wiesz może na jakiej ulicy jest ten zakład ? Ile może kosztować taka wymiana? Mam już tłumik do założenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy wiecie może gdzie w Krakowie założą mi tanio i dobrze tłumik końcowy?
-
[INNE] Padł silnik - czy to wina virusa?
Korba poszła przy predkosci 50km/h na 3biegu.
-
[INNE] Padł silnik - czy to wina virusa?
Witam Kolega był w Durasofcie zrobić program, po dwóch tygodniach korba wyszła bokiem, czy to wina softu? Możecie zobaczyć na wykres? Modyfikacje auta: Seat Ibiza 6L ATD bylo zamontowane AL+Turbo z ARL + Fmic Wykres: Bardzo proszę o opinie, czy to źle napisany spowodował zniszczenie silnika? Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Pytanie o grupowy Chiptuning u Aligatora-Dynosoft
Dajcie znać w tym temacie bo też bym się pisał jak cena będzie przyzwoita
-
Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
Również tankuję na orlenie 3 samochody (Audi i 2 seaty) i nie ma problemu z zapaleniem.
-
Jaki telefon polecacie?
Ja polecam Samsunga galaxy s plus lub s II Najlepszy smartfon na rynku
-
SAMSUNG S8530 WAVE II vs HTC Desire Z
snajper1998 daj znać jak Ci się sprawuje SGS+ bo sam chciałbym kupić
-
Dobrzy chiptunerzy
Też tak myślałem, dzięki.
-
Dobrzy chiptunerzy
Koledzy wiecie może czy w Compsporcie Kraków mają hamownie ?
-
[ALL B7] Klocki i tarcze
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140075.0 MOBIL-TECH - robiłem kilka napraw jestem w pełni zadowolony. Naprawiałem między innymi układ hamulcowy - teraz wszystko działa jak należy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy zastanawiałem się ostatnio nad olejem napędowym z stacji paliw Auchan przy Bonarce. Obecnie tankuję Verve na orlenie - cena 5.79zł. Przy Auchan 5.28zł dla mnie to duża różnica. Ktoś może tankował/tankuje przy Bonarce paliwo? Czy jest dobrej jakości?
-
Jaką sieć wybrać?
Jeżeli ktoś korzysta z Play, najlepiej zmienić w telefonie żeby korzystał z nadajników Plusa wtedy nie ma problemu z dodzwonieniem się do kogoś.
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Dziś zawiozłem i odebrałem auto, bardzo miła obsługa, profesjonaliści godni polecenia Na pewno już nie będę szukał innego serwisu
-
Forza Motorsport 4
Ja to samo mam coś 26 czy 7 poziom kierowcy, a 3 % kariery
-
Forza Motorsport 4
Fajne jest to że jak przejedziesz jednym autem 4 wyścigi to masz 100% rabatu na części mechaniczne do tego samochodu Model jazdy jak dla mnie naprawdę OK.
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Jeszcze nie mam chipa Wiesz może jakie koszta? Jak tam idzie im chipowanie 1.9TDI? Myślałem jechać do Dynosoftu, ale jak tutaj na miejscu też Panowie znaliby się na rzeczy to czemu nie
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Po reklamie firmy przez Ogra postanowiłem umówić się na kilka wymian części w MOBIL-TECHU, zobaczymy co z tego będzie Jak na razie, po rozmowie telefonicznej - bardzo miła obsługa
-
Forza Motorsport 4
Ja mam już 15 poziom kierowcy Bonus dla tych co grali w Forze 3 - dostają na dzień dobry kilka samochodów, ja między innymi dostałem R8 i Veyrona. Teraz śmigam Fordem Focusem RS. Co do gry, jak dla mnie lepszy model jazdy niż w F3, lepiej czuje się auto, jak zwykle dużo dostępnych modyfikacji samochodu. Duży plus - tor testowy top gear, w końcu mogłem zobaczyć jak tam się jeździ Super grafika, super muzyka, lektor polski też daje radę.
-
Forza Motorsport 4
Forza 4 już do "kupienia" w sklepie internetowym :D:D
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
http://www.tvn24.pl/0,1718903,0,1,szczesliwa-szostka-warta-56-mln-zl-sprawdz--czy-wygrales,wiadomosc.html
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
Dwie szóstki padły