Treść opublikowana przez leewang
-
Akumulator - napięcie 12.18V, po przejechaniu kilku km prawie 12.5V - czy dobry?
Witam, Dwa dni temu gdy przyszły mrozy około - 10°C miałem lekkie problemy z odpaleniem, musiałem przytrzymać kluczyk może z 3-4 sekundy zanim odpaliłem. Przed odpaleniem sprawdziłem napięcie Akumulatora i miał on 12.18V. Po przejechaniu kilku kilometrów miał już prawie 12.5 V. Ładowanie prawie 14.7V. Dziś rano znowu to samo, 12.18V i chwilowe problemy z odpaleniem. Akumulator to Bosch s5 z 2013 roku. Czy mam wymienić aku, czy wystarczy go tylko podładować i będzie OK? Czy może przyczyny szukać w świecach itp? Dziękuje z góry za odpowiedź koledzy. Pozdrawiam Grzesiek
-
Jakie zegarki nosicie?
Atlantic Worldmaster Original bardziej pod elegancki ubiór i na codzień Poljot Aviator Molnija 3603.
-
Ściąganie na prawo - pochylenie kół złe o 1 st.
Ale jak to sprawdzić ? Bo byłem na szarpakach u dwóch gości i mówili że wszystko ok. Chyba że nie widać tego tak na pierwszy rzut oka?
-
Ściąganie na prawo - pochylenie kół złe o 1 st.
Dzięki, może faktycznie spróbuję wymienić ten drążek stabilizatora kierowniczego. Bo już nie mam pomysłów Czy to jest to - drążek kierowniczy ? http://www.motostacja.com/p/1929/5667/lemforder-drazek-kierowniczy-przod-audi-a4-b6-b7-drazki-kierownicze-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html
-
Gdzie w Krakowie naprawić przednie błotniki - rdza
Hej, Koledzy jako że nie mogę znaleźć na allegro błotników w zadowalającym mnie stanie, postanowiłem że może ktoś podjąłby się naprawy. Nie ma jeszcze tragedii więc może uda się je uratować. Od wewnątrz na rancie na prawym i lewym błotniku zaczęła pojawiać się rdza. Czy możecie polecić dobry zakład lakierniczy w Krakowie który by się tym zajął? Może na razie zabezpieczyć przed zimą a po zimie polakierować to na porządnie? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
U Dzika zawsze biorę i polecam w 100%, ale potrzebuje na dzisiaj dlatego pytam o ten sklepik bo mógłbym osobiście podjechać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Hej koledzy Czy ktoś kupował oliwę Motul w www.motul.krakow.pl ? Polecacie sklep? Oliwa oryginalna? Ewentualnie jakiś inny sklep w Krakowie z olejami Motul? Pozrawiam
-
Ściąganie na prawo - pochylenie kół złe o 1 st.
Założyłem zimówki nowe i to samo Na oponach nie widzę żeby krzywo się starły, wcześniej przed naprawą kątów pochylenia to stare opony były bardzo starte od wewnętrznej strony. Teraz letnie równo się starły.
-
Ściąganie na prawo - pochylenie kół złe o 1 st.
Koledzy, u mnie zwrotnica wyprostowana, kąty pochylenia, zbieżność praktycznie idealne, a auto dalej delikatnie ściąga na prawo. Proszę o pomoc, co to może być? Gdzie jeszcze szukać przyczyny?
-
[A4 B6] Odprysk na szybie Pakiet szyby
Czemu odradzacie Nordglass ? Ja miałem u siebie szybę przednią tego producenta i nie miałem z nią problemów.
-
Strefa Śmiechu
Padłem Koniecznie z głosem trzeba oglądać http://www.sadistic.pl/furmanka-od-mirka-vt383826.htm
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
To o to samo zapytałem nie wiedząc że już taki temat istnieje http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335256-chrobotanie-przy-pelnym-skrecie-kierownicy-i-dodawaniu-gazu/ Takie dziwne uczucie jakby koło przeskakiwało do przodu czy coś takiego. Czyli problem nie rozwiązany ?
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Tak, jak wyprostuję kołą to już jest ok, ale jak np jeżdżę w kółko na parkingu to co parę sekund się to dzieje.
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Dzięki wielkie za odpowiedź, da się to jakoś sprawdzić wizualnie? Czy przegub walnięty? Byłem u diagnosty i nic nie znalazł, mówił że w zawieszeniu wszystko ok. Osłony od przegubów całe. We wcześniejszym aucie siadł mi przegub to było słychać takie gruchotanie przy skręcie, a tutaj nie gruchota tylko czasami (co np 5-6 sekund jak jeżdżę w kółko) chrobocze i jakby szarpie mocno. Może coś ze wspomaganiem? Jeszcze jedna wskazówka, nie wiem czy tak ma być ale jak skręcę kierownice na max to nie odbija z powrotem podczas jazdy tylko auto jedzie cały czas w bok Koła 17 cali 225 szerokość (może to przez szerszą oponę?) Pomóżcie bo nie wiem co wymienić
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Witam, Koledzy może pomożecie zdiagnozować problem, od kilku dni zauważyłem że przy pełnym/ prawie pełnym skręcie kołami i ruszaniu słychać jakby chrobotanie/przeskakiwanie. Wydaje mi się że jest to odczuwalne nawet na kierownicy. Występuję to tylko w momencie skrętu kół na maxa i dodaniu gazu, np na parkingu czy przy skręcaniu na skrzyżowaniu o 90 stopni. Na postoju i kręceniu kierownicą nic się nie dzieje, tylko w momencie dodania gazu. Może ktoś pomóc zdiagnozować problem? Pozdrawiam Grzesiek
-
Plastidip - zabawa z grillami i felgami
Dzięki koledzy, będę próbował, mam nadzieje że nic nie połamie.
-
Plastidip - zabawa z grillami i felgami
Koledzy podpowiecie jak wyjąć dolną kratkę ze zderzaka ?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Wyszło git, jeszcze dół w czarny kolor i będzie malina. U mnie też taki modzik wpadnie w takim razie
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Mi też leży plasti, może bym pomalował Pokaż efekty na samochodzie
-
błotnik CABRIO vs SEDAN czy sa rozne ?
Przepraszam że odkopię temat, ale czy błotniki z sedana podejdą do Avanta - chodzi o B6? Pozdrawiam
-
Wymiana uszczelki drzwi kierowcy
Muskel1 - dzięki wielkie. Chyba jednak kupie nową.
-
Wymiana uszczelki drzwi kierowcy
Witam, Dziś zauważyłem że pękła mi uszczelka przy drzwiach kierowcy. Czy ciężko jest ją wymienić? Czy jest ona przyklejona do drzwi? Może ktoś zna nr katalogowy tej uszczelki? Ewentualnie czy istnieje możliwość sklejenia tej uszczelki? Znacie jakiś klej do uszczelek ? Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
-
Odcięcie zapłonu - małopolskie, śląskie - gdzie?
Witam, Koledzy pomóżcie w wyborze dobrego elektronika Potrzebuje założyć odcięcie zapłonu w BMW E90. Zależy mi na tym żeby było to dobrze zrobione. Poszukuję kogoś najlepiej z okolic Krakowa, ewentualnie Śląsk - Katowice. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisz do Pabla On ma rabaty u goscia...Dzieki. Juz pisze :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy możecie polecić jakiś zakład który dobrze przyciemni szyby w B6 Avant?