Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes AMG-GTS EDITION One 4.0 V8 Bi-Turbo Brabus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

jak w temacie, R8 poszło do mojego kolegi. Tymczasem wpadła taka oto zabawka do na pół roku, na przełomie marca odbieram Avnentadora/650S/F12 takie samochody mam zaoferowane, ale decyzji jeszcze nie podjąłem. Oczywiście najbliżej mi do Aventadora

Jeśli chodzi o Merca to wersja maksymalna, na full pakietach i z modami od Brabusa 610PS/780NM

Wyposażenie:

- Światła Full-LED ILS

- Pakiet dynamic (zawieszenie DRC, ceramiczne hamulce, aktywne zawieszenie silnika, dynamiczny układ wydechowy)

- Pakiet aero (lotka, progi, zderzak) dodatkowe ospojlerowanie

- Felgi kute AMG 20' tył 19' przód

- Key les

- Fotele sportowe, pompowane full elektryka

- Szklany dach

- Alcantara+skóra (sufit zamsz) decory carbon+aluminium, kierownica alcantara

- Nagłośnienie Burmster

- Progi carbon

- Pakiet shadow black

o oczywistościach nie piszę ;)

20160917_151355_resized.jpg

20160917_151341_resized.jpg

20160917_151333_resized.jpg

20160917_151324_resized.jpg

20160917_151303_resized.jpg

20160917_151253_resized.jpg


imagur

Opublikowano

Nie wolno zazdrościć ale zazdroszczę :D

Opublikowano

Fajnie fajnie, szkoda R8 ale kto bogatemu zabroni ;) wydaje mi sie ze Aventador wpadnie i to tylko kwestia czasu.. Auto samo w sobie specyficzne. I to juz chyba najwyższa Półka... Potem tylko bugatti i inne zabawki..

Sam chyba bede kupowal R8 w przyszłym roku, powiedz mi tylko coś Cie zraziło czy po prostu znudził sie i czas na zmianę na lepsze?

Opublikowano

Szymek, lecz się :wink:

Opublikowano

Straszna bieda ten mesio, nie ma co zazdrościć :decayed:

Opublikowano

Ty chory po**bie :D.
Nie nadążam za Tobą Szymek.

Nie mniej czekam na temacik z LAMBO!

Opublikowano
  • Autor

Ja też was lubię :decayed:

Znacie mnie już na tyle i wiecie, że długo nie wytrzymam z jednym autem.

Jest sporo możliwości trzeba korzystać :wink: następny będzie też ciekawy egzemplarz

R8 jest sztos, ale po prostu potrzeba odskoczni. Zresztą R8 poszła na wynajem, więc wróci jeszcze do mnie, myślę że pora postawić garaż :grin:

Opublikowano

Yebnij jakiegoś Bugatti. ..

Opublikowano
  • Autor

Yebnij jakiegoś Bugatti. ..

Nie ten rozmiar kapelusza :wink:

Opublikowano

Wierzę w Ciebie....

Opublikowano

kapelusz sie doszyje juz pod kolor . :grin:

Opublikowano

myślę że pora postawić garaż

A takie coś?

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

czekam wraz z synem (bo jest fanem tego autka) na Avantadora - i trzymam kciuki że na to padnie

Opublikowano

Szkoda że brakło kasy na 20 na przód, poza kolorem spoko furka, r8 ładniejsze było, do czasu obklejenia

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Moim zdaniem też R8 :) ale tak jak Miron pisał czekam na Lambo :)

Opublikowano

Ja też was lubię :decayed:

Znacie mnie już na tyle i wiecie, że długo nie wytrzymam z jednym autem.

Jest sporo możliwości trzeba korzystać :wink: następny będzie też ciekawy egzemplarz

R8 jest sztos, ale po prostu potrzeba odskoczni. Zresztą R8 poszła na wynajem, więc wróci jeszcze do mnie, myślę że pora postawić garaż :grin:

Kurde Szymek, jak dobrze, że Ty tak naprawdę nie istniejesz, bo bym się cholera podłamał :kox:

No ale tak serio, to rwd na jesień/zimę kupiłeś :shock3:

Opublikowano

Świetne auto !!!!! I w tym kolorze bardzo mu dobrze.

Miałem ostatnio okazję zobaczyć takie na żywo i zrobiło na mnie duże wrażenie, wnętrze bardzo przyjemne :thumbup1:

Szymek piszesz, że to wersja Brabus..... a gdzie na aucie jakieś oznaczenia Brabusa, gdzie kute felgi :co:

Opublikowano

Jest napisane, że z modami od Brabusa a nie Brabus a felgi kute są, wynika z opisu.

Opublikowano

Jest napisane, że z modami od Brabusa a nie Brabus

A jest coś takiego?

Masz jakieś informacje na ten temat? Brabus "grzebał" w samochodzie i nie zostawił po sobie żadnego śladu?

Szymek jak to jest..... auto jest z modami od Brabusa, a ma on gdzieś chociaż jakąś tabliczkę/znaczek, że jest po takich modach? Nie żebym nie wierzył ale pierwsze słyszę i zaciekawiło mnie to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.