Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mercedes AMG-GTS EDITION One 4.0 V8 Bi-Turbo Brabus


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że jak każdy tuner może wykonać jakieś mody, np. podniesienie mocy albo pełen pakiet, "przezywając" wtedy auto na BRABUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma tuning-box od brabusa i widocznie wlasciciel nie zdecydowal sie na zakladanie oznaczen. to takie dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po R8 to merc już takiego wrażenia nie robi :( liczyłem że następne w końcu będzie porsche :D a co do brabusa to każdego merca czy nówkę czy 5cio latka można do brabusa zawieźć i zrobią pakiet moc dostaniesz rachunek trochę KM i nic więcej ;) a pewnie jak się chce to i środek wymienią i znaczki i zderzaki a jak się nie chce to można sam program kupić i tu chyba tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a co do brabusa to każdego merca czy nówkę czy 5cio latka można do brabusa zawieźć i zrobią pakiet moc dostaniesz rachunek trochę KM i nic więcej ;) a pewnie jak się chce to i środek wymienią i znaczki i zderzaki a jak się nie chce to można sam program kupić i tu chyba tak właśnie jest.

ok, dzięki za wyjaśnienie :wink:

nie wiedziałem tego dlatego zapytałem. cały czas myślałem, że jeśli już odstawiasz auto do Brabusa to robią cały pakiet, czyli moc + pakiet stylistyczny i nie ma możliwości tego rozdzielić.


auto ma tuning-box od brabusa i widocznie wlasciciel nie zdecydowal sie na zakladanie oznaczen. to takie dziwne?

no dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja przestałem patrzeć na te cyferki, dlatego wziąłem coś co mi się podoba i daje radochę. Nie chcę oceniać tych aut przez pryzmat przyspieszenia i prędkości maksymalnej. Miałem już auta z potężną mocą. Teraz pora przyszła na fajny wygląd i przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8 wygląd ma, przyjemność z jazdy myślę, że ogromna i do tego jak widać na filmie objedzona klasowe bryki :) czego chcieć więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wziąłem coś co mi się podoba i daje radochę.

Trzeba było brać SLS-a :)
jak chciał taki to po co mu SLS?

I tak najlepszy w tym aucienjwst kolor :- ))))) wygląda jak resorak- najfajniejsze auto do tej pory. 7ka była prze-kozak r8 trochę przesądzony a to auto jest takie nie ralne dla zwykłego szaraka - ostanio macalem lambo i ferrari i jakość ten merc robi wieksze ŁAŁ!!!

I ten żółty :dancing:

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek<---- chociaż osobiście stoję murem za Audi (tym bardziej porównując R8 do GTS) to naprawdę wygląda nieprzeciętnie i z pewnością czasem warto zaspokoić swoje pragnienie, nieraz na przekór wszystkim, by mieć większą radość. Tym bardziej, że samochód zawsze można zmienić. Także gts jest naprawdę niesamowity i gratuluję tej tymczasowej uciechy :)

Moim marzeniem od dziecka, a mam 23 lata, zawsze było lamborghini. Pamiętam, jak z 10-12 lat temu w trakcie podróży do Włoch lub Chorwacji (tego faktu nie pamiętam) w pewnym momencie dostrzegłem Lambo Mucielago w kolorze żółtym. Wtedy sądziłem, że jedynie słusznie wyglądającym autem w tym kolorze jest właśnie Lamborghini. Teraz to się zmieniło, a dowodem tego jest chociażby obecnie użytkowany przez Ciebie Merc. Nie zmieniło się jednak dziecięce marzenie - posiadanie Lambo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2016 o 15:17, marcintuchola napisał:

to nie ta Audica, Szymona miała lusterka w kolorze nadwozia czyli białe  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dnia 24.02.2017 o 19:36, moniuh napisał:

to nie ta Audica, Szymona miała lusterka w kolorze nadwozia czyli białe  :)

To ta S6, tutaj fotki u nowego właściciela :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...