Treść opublikowana przez roman_tyk
-
C7 Resident
Panowie ktos probowal odpowietrzac uklad abs przez vcds? wyswietla mi prosbe o wpisanie kodu
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
zdradz tajemnice co dalej, a moze juz cos kupione?
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
kółeczko kompresora mi starczy, juz tak jezdzilem osiagi na prawde za poczciwe w takim setupie.
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
mam zdekodowany, ale dzieki miło.
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
pasuje to. Emblematow nie przyklejam bez przesady, po prostu wyglad zwyklej a7 mi nie odpowiada, przy okazji napraw zalozylem taki przod i tyl i bardzo sie z tego ciesze bo auto o wiele lepiej wyglada
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
dzieki, ogolnie wyglada strasznie wulgarnie, ale wszsytkim sie podoba taki wyglad a7 kogo pytam Aktualnie po wymianie filtrow, swieczek, oliwy, serwis klimy wleciał. Niestety wkurzaja mnie opony continental pro contact 265/35/20 strasznie głośne. Wczoraj padł siłownik klapy, nie zawsze podnosi klape.
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
piękna i kapryśna
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
mam to w dalszych planach
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
Witam Po c7 2012 przyszla pora na A7. Długo obserowałem aukcje, ale ceny tych samochodów są znacznie wyższe od audi a6. Pojawiła się ona szybkie sprawdzenie vinu, obstawienie auta i udalo się kupić. Po miesiacu lora podjechała, a ja osobiście zjechałem nią o własnych siłach. Standardowo z USA, model 2014, wersja 3.0TFSI, kolor perła LS9R, sline, srodek czarny, czarny sufit, wersja 5 osobowa, przebieg 82tys km, bose, domyki, grzane wentylowane d*py. Paląca jeżdżącą, delikatnie uszkodzony przód (chlodnice całe, belka cała) i zdjęty zderzak tył, jaski całe. Zawsze nie podobała mi się podstawowa wersja A7 wiec postanowilem isc na grubo cala przy okazji naprawy zmienic aka RS7. Kupilem chinski zderzak, dyfuzor (polecam profi). Zderzak tylni z polifta Nakładki rs na pedały czekam na kółko i jade do gregor10.pl miesiac pozniej:
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
fura wystawiona w dziale sprzedam jakby ktos byl zainteresowany
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
powiem szczerze ze ogolnie a6ki wygladaja z pupy, ale ten allroad jak go upiekszyles jest piekny. Moglbym takiego miec...tylko to tdi, szkoda ze nie wkladali 4.2mpi albo czegos co mozna zgazować
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
dev poka foto jak wyszło
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
przepraszam dev auto odjechalo do nowego wlasciciela w mgnieniu oka nawet nie zddazylem zmierzyc
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
fura idzie na sprzedaż, wstepnie forum potem alle drogo.
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
radary, wszystkie swiatla sa w lampach
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
mala sesja zimowa
-
A5 2018 2.0tfsi 252km - swap na 3.0 354km z S5
chyba oszalales, pol auta trzeba wymienic do takiego swapa, ogromne koszty, bardizej sie oplaci kupic prawdziwe s5
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
Aktywny byl w s4 (https://www.audi-technology-portal.de/en/drivetrain/quattro_en/sport-differential) , nie wiem jak w a6, ale raczej podstawowy. Taki mam wpis w kodach: G1G I GSP 8-speed automatic transmission for four-wheel drive vehicle GH1 L HAG Basic rear axle differential DEV co sie nie chwalisz ze masz s4 ;p
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
wytargalem licznik z auta, rozebralem na kawalki ale nie moglem zdjac wskazowki wiec wyslalem gosciowi i mi to zrobil
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
jesli chodzi o zegary to polecam koszt chyba 280zl dla ewersji z radarami https://moman.pl/pl/
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
oj Wampir ty i twoje teorie :D pasek seria, tylko ze nowy. O koszty pisz do Grzesia
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
aaa no i bym zapomnial, nowy modzik:
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
gregor10 przyslal mi kolko, a potem jak sobie zalozylem to pojechalem na program do niego :)
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
wklejam bo zapomnialem zamiescic
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
upalasz do czerwonosci? ze potrzebujesz uj wie jakiego plynu? kupuj ate dot4 i nie mysl wiecej