Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. roman_tyk odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie ktos probowal odpowietrzac uklad abs przez vcds? wyswietla mi prosbe o wpisanie kodu
  2. zdradz tajemnice co dalej, a moze juz cos kupione?
  3. kółeczko kompresora mi starczy, juz tak jezdzilem osiagi na prawde za poczciwe w takim setupie.
  4. mam zdekodowany, ale dzieki miło.
  5. pasuje to. Emblematow nie przyklejam bez przesady, po prostu wyglad zwyklej a7 mi nie odpowiada, przy okazji napraw zalozylem taki przod i tyl i bardzo sie z tego ciesze bo auto o wiele lepiej wyglada
  6. dzieki, ogolnie wyglada strasznie wulgarnie, ale wszsytkim sie podoba taki wyglad a7 kogo pytam Aktualnie po wymianie filtrow, swieczek, oliwy, serwis klimy wleciał. Niestety wkurzaja mnie opony continental pro contact 265/35/20 strasznie głośne. Wczoraj padł siłownik klapy, nie zawsze podnosi klape.
  7. piękna i kapryśna
  8. mam to w dalszych planach
  9. Witam Po c7 2012 przyszla pora na A7. Długo obserowałem aukcje, ale ceny tych samochodów są znacznie wyższe od audi a6. Pojawiła się ona szybkie sprawdzenie vinu, obstawienie auta i udalo się kupić. Po miesiacu lora podjechała, a ja osobiście zjechałem nią o własnych siłach. Standardowo z USA, model 2014, wersja 3.0TFSI, kolor perła LS9R, sline, srodek czarny, czarny sufit, wersja 5 osobowa, przebieg 82tys km, bose, domyki, grzane wentylowane d*py. Paląca jeżdżącą, delikatnie uszkodzony przód (chlodnice całe, belka cała) i zdjęty zderzak tył, jaski całe. Zawsze nie podobała mi się podstawowa wersja A7 wiec postanowilem isc na grubo cala przy okazji naprawy zmienic aka RS7. Kupilem chinski zderzak, dyfuzor (polecam profi). Zderzak tylni z polifta Nakładki rs na pedały czekam na kółko i jade do gregor10.pl miesiac pozniej:
  10. fura wystawiona w dziale sprzedam jakby ktos byl zainteresowany
  11. powiem szczerze ze ogolnie a6ki wygladaja z pupy, ale ten allroad jak go upiekszyles jest piekny. Moglbym takiego miec...tylko to tdi, szkoda ze nie wkladali 4.2mpi albo czegos co mozna zgazować
  12. przepraszam dev auto odjechalo do nowego wlasciciela w mgnieniu oka nawet nie zddazylem zmierzyc
  13. fura idzie na sprzedaż, wstepnie forum potem alle drogo.
  14. radary, wszystkie swiatla sa w lampach
  15. chyba oszalales, pol auta trzeba wymienic do takiego swapa, ogromne koszty, bardizej sie oplaci kupic prawdziwe s5
  16. Aktywny byl w s4 (https://www.audi-technology-portal.de/en/drivetrain/quattro_en/sport-differential) , nie wiem jak w a6, ale raczej podstawowy. Taki mam wpis w kodach: G1G I GSP 8-speed automatic transmission for four-wheel drive vehicle GH1 L HAG Basic rear axle differential DEV co sie nie chwalisz ze masz s4 ;p
  17. wytargalem licznik z auta, rozebralem na kawalki ale nie moglem zdjac wskazowki wiec wyslalem gosciowi i mi to zrobil
  18. jesli chodzi o zegary to polecam koszt chyba 280zl dla ewersji z radarami https://moman.pl/pl/
  19. oj Wampir ty i twoje teorie :D pasek seria, tylko ze nowy. O koszty pisz do Grzesia
  20. aaa no i bym zapomnial, nowy modzik:
  21. gregor10 przyslal mi kolko, a potem jak sobie zalozylem to pojechalem na program do niego :)
  22. wklejam bo zapomnialem zamiescic
  23. upalasz do czerwonosci? ze potrzebujesz uj wie jakiego plynu? kupuj ate dot4 i nie mysl wiecej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.