Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Sprinty Eibach sportline -45 / -35
zeby jezdzilo musi byc komplet wspolgrajacy ze soba, ja juz sie przejechalem na takich zabawach w b7 i dziekuje. Albo za nisko albo za wysoko, albo beton, albo zle wybieranie dziur. Na pewno nie zakladaj takich sprezyn na te amory co masz.
-
Nowe regulacje dot.przeglądu technicznego auta
idz do urzedu do innego okienka, kiedy nie bedzie tej pani ktora robi problemy
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
competition piekna sprawa ale w porownaniu do sline trzeba kupic pare rzeczy do poszycia ktore to kosztuja po 500zl i robi sie spora suma, same zderzaki sa tanie. Wyglada kozak.
-
Tarcze licznika zamienniki do wersji USA
wygladaja jak ori, masz szanse zrobic pierwszy tutorial jak je wymienic i wrzucic do dzialu zrob to sam
-
Skrzynia biegów A4 2.0TFSI - Tiptronic vs DSG (stronic A3 8P)
8 biegowy tip z 2.0tfsi jest montowany takze w s5 na USA i podobne skrzynie siedza tez w c7 3.0TFSI, sa bardzo wytrzymale i zmieniaja biegi wiele szybciej niz tradycyjne tipy. Zadzwon do dobrych serwisow skrzyn biegow, powiedza ci ile naprawiaja S-tronickow.
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
competition plus - choruje na punkcie tego...
-
Lampy poliftowe bixenon USA symetryczne czy niesymetryczne
Panowie posiadam a4 b8 2015 polift, pytanko czy bixenon w wersji USA posiada soczewke symetryczna czy asymetryczna. Akurat autko bylo bardzo malo uszkodzone i lampy mi ocalaly w zwiazku z czym chcialbym je zachowac, oczywiscie wykodowujac obrysowki. Pozdrawiam
-
Lampy LED tył niektóre diody nie świecą
problem w tych lampach jest taki ze elektronika polutowana jest tragicznie, jakosci brak, osobiscie kroilem 4 lampy dwie byly lepsze 2 gorsze. Zeby rozebrac trzeba je rozciac potem zespawac, nie wiem czy gra warta swieczki.
-
Problem z hamulcem postojowym oraz z połączeniem się ze sterownikiem 07Wti
Panowie, czy aby uruchomic test hamulcow (odblokowanie tylnych kol), potrzebne jest wlaczenie zaplonu czy wystarczy wzbudzic linie can swiatlami itp?
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris
piękna
-
Wgrywanie nowej mapy do 1.8T - pytanie
bez wgledu na to co wgrywasz juz na flash, auto ci nie odpali.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
nasz kod silnika nie ma wad olejowych i tym podobnych, potwierdziłem to u dealera audi zanim kupilem auto
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Jak dla mnie to jest plus, bo znam historie auta, mam pewnosc ze procz tego co ma w tej chwili popsute nic wcześniej sie nie wydarzylo, dwa ma przebieg niespotykany w autach europejskich, trzy wersje na USA nie mialy takich problemów olejowych, tym bardziej ten model. Auta z Niemiec pojawia sie za 2 lata kiedy to Niemcy natluka takim autem 180tys i beda sprzedawac, jak dla mnie auto po takim przebiegu jest w watpliwym "stanie" pomimo tego ze bylo serwisowane itp. Oczywiscie sa minusy takie jak licznik w milach, zabawy z tylnymi lampami i brak s-tronica.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Witam Jako, że 1.8T już się sporo najeździłem, tym razem padło na 2.0TFSI w sedanie 2015r. Celem było zakupienie samochodu bez wad "olejowych", o jak najmniejszym przebiegu i jak najnowszego. Po przejrzeniu ofert, zdecydowałem się na sprowadzenie samochodu z USA po bardzo malej stłuczce (reflektor, grill, błotnik) ze śmiesznym przebiegiem 18000km. Auto w porównaniu do innych oferowanych na aukcjach w USA nosiło na prawdę znikome ślady, oczywiście została sprawdzona przeszłość, jak i carfax. Na razie takie fotki z kalkulatora, niebawem wrzuce lepsiejsze tak z grubsza: - kolor z palety audi 2016 Tornado Grey - SLINE - silnik 224ps ze skrzynia automatyczna 8 biegowa tip, przebieg 18 000km - quattro - czarna skórzana tapicerka - kiera multi - światła neony przód tyl - elektryka siedzen - bizenon - tempomat - 18 cali 245/40/18 - szyberdach - jakies pakiety podswietlen i inne drobniejsze fajerwerki auto aktualnie na sprzedaz
-
zmiana lamp tył z USA na EU 2009-2012
Oczywiscie ze sie da, osobiscie przerabialem neony usa na eu. Fakt faktem roboty jest sporo ale do zrobienia
-
Lampy sedan
Panowie, mierzyl ktos poziom napiecia jaki idzie z modulu do kierunkow i swiatel stopu? (lampy boczne). Mowa o neonach LED
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
Panowie pozwolilem sobie tutaj zapytac, mianowicie auto ma kluczyk schowany w schowku (w plastikowym chwycie), pytanie do czego on jest czy mozna nim odpalic auto, zamknac otworzyc drzwi?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bo pewnie myslala ze da rade "czysta" zrobic
-
B8 TrOOOOp
Pany ktoś kojarzy temat przelutu diod w tylnych lampach w polifcie? ciezko jest rozkleic klosz? btw. mam fajne 2.0tfsi w Q w sedanie jakby ktos cos takiego szukal
-
Jakie spalanie macie ? 3.0 V6T
mniejsze niz ten ktory masz w profilu z tego co czytalem i pytalem to w trasie 8-12, miasto zalezy jakie 12-16, mieszanie kolo 12-13.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wystroj pare samochodow na szerokopasmowce z lpg to bedziesz wiedzial, a nie wprowadzasz w blad setki ludzi, powinni banowac za takie rzeczy, wtedy kazdy by sie dwa razy zastanowil co pisze. Ale oczywiscie kazdy madry gaziarz powie ze sie nie da.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bzdura.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak cos mam lezy i sie kurzy igielka 2005rocznik
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
po co wykasowales pierwszy post? tjuner sobie nie zyczyl?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
zaloz podkladki to bankowe kilkanascie milimetrow do gory.