Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. roman_tyk odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    pod chmurka to zadne zabezpieczenie na lawete nie pomoze. Dobry montaz to podstawa, niekonwencjonalne miejsce i analogowy alarm, ktory po rozlaczeniu, namierzeniu, odcieciu zasilania zablokuje auto na amen. Niestety wszystkie gotowce zgodnie z normami europejskimi po odcieciu zasilania, odblokowuja auto. Trzeba troche wiecej pomyslec nad tym aby auto bylo porzadnie zabezpieczone. Najczesciej w zakladach montuja jak leci i niczym sie nie martwia.
  2. roman_tyk odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    skuteczne, ale pytanie czy nie utrudni zycia wlascicielowi, w przypadku kiedy bedzie chcial dorobic klucze po zagubieniu. tak czy siak wydaje mi sie ze najwiecej teraz kradna keyless, mysle ze jakiekolwiek zabezpieczenie chocby "pstryczek" wydluzy czas uruchomienia pojazdu na tyle ze nikt nie bedzie ryzykowal z tego co slyszalem zlodzieje nawet rezygnuja z kradziezy kiedy auto ma zapalona rezerwe
  3. ogolnie polecam, w 1.8t z dolu czuje jakby nic sie nie dzialo, a tutaj idzie jak klekot z dolu. Do tego skrzynia pieknie zmienia biegi nie redukuje bez sensu
  4. quattro tip 8 biegow nie wyobrazam sobie jazdy manualem w tym aucie
  5. Jak zwykle gregor10 sie spisal, seria bardzo ladna. Po czipie jest interesująco. Auto kompletna seria
  6. ostatnio dość intensywnie siedziałem w garażu. w międzyczasie gregor10.pl zmienił auto nie do poznania jest ciekawie, niebawem sie pochwale albo sami przeczytacie gdzies w internetach
  7. to ma skrzynie s-tronic czy tip?
  8. roman_tyk odpowiedział(a) na ffi temat w Audi A4 B8
    nie jezdzilem zf6, mam zf8. Jak dla mnie chodzi to cud malina, nie mam juz zamiaru kupowac manuala, wygoda, komfort a jak sie chce pojezdzic to w S albo manualu szybciutko zmienia biegi. No i przede wsyzstkim to klasyczna skrzynia wiec sie nie popsuje szybko
  9. a mowia ze 2.0tfsi duzo pali
  10. roman_tyk odpowiedział(a) na ffi temat w Audi A4 B8
    seria 2.0 224ps bylem 2 dlugosci za s4 2.7bit 300ps (30-170). Mysle ze jak porobie b8 to lykne spokojnie taka eske
  11. roman_tyk odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    jest wiele mozliwosci... Nie lepiej wziac plusa ktory pojawi sie po otwarciu auta a nie wlozeniu klucza? Odciecie jakeigos obwodu w takich wypadku nie spowoduje zadnych bledow
  12. tak to fajne zabezpieczenie, ale zalezy mi jeszcze na jakims dodatku. Pamietaj ze linie CAN mozna wyciagnac z radia czy z drzwi czy skadkolwiek. Nie wiem czy zlodziej ma czas na zabawy z CANem, ale ukrycie tylko zlacza to to slabe zabezpieczenie.
  13. tak jest, ale ja odpalam auto z wciśniętym pedałem. Potrzebuje analogowego plusa w ktorym pojawia sie plusz po otwarciu drzwi i nie znika po odpaleniu auta czy zamknieciu drzwi...plus z zaplonu odpada bo w przypadku jak odpalam z wcizenistym hamulcem nie mam praktycznie sygnalu zaplonu, moje zabezpieczenie nie zdazy zadzialac to raz a dwa ze chcialbym w tym stanie zaplonu wykonac jakas operacje zeby odblokowac auto.
  14. a jak w nowych audi gdzie trzymanie hamulca i wciśniecie kluczyka powoduje natychmiastowe zapalenie auta, pozyskujecie sygnal zaplonu potrzebny do roznych blokad/alarmow ? np sa blokady ktore w fazie zaplonu potrzebuja uzyciu kodu, co w przypadku jak jako takiego stanu nie ma w b8?
  15. jak swiatla mrugaja normalnie, natomiast dzwiek przekazniczka jest "szybki" to znaczy ze w module BCM masz blad.\ Czyli albo spieprzona elektryka, albo kodowanie tez nie tak jak trzeba.
  16. roman_tyk odpowiedział(a) na marc1n temat w Audi A4 B8
    to robia jeszcze takie 6 biegowe? nie lepiej 3.0tfsi w c7? jak boisz sie stronica to mozesz ewentualnie myslec o tipie, sa odrobine lepsze opinie jesli chodzi o bezawaryjnosc.
  17. z tego co wyczytalem aby pozbyc sie denerwujacego pipczenia po otwarciu drzwi trzeba zmienic region w liczniku na Niemcy. Jeszcze nie testowalem
  18. mam wrazenie ze b7 dostala by ladne backi pomimo 270ps. tutaj moc jest na kazdym biegu az do konca, nie meczy sie nie grzeje, skrzynia w trybie S tez sobie radzi ze zmianami biegow
  19. wieczorna przejazdza po niemczech:
  20. panowie obnizona sprezyna wymaga zawsze odpowiedniego amorka, nie psujcie nowych samochodow. ja juz bawilem sie w takie zabawy w b7
  21. jak jezdzisz po miescie na krotkich odcinkach to takie spalanie mysle ze jest normalne. Jest zima auto niedogrzane, wyjedz kawalek w trase... z drugiej strony fura musi sie dotrzec.
  22. sami popatrzcie w dzial kupujemy audi, goscie wklejaja klekoty 2012-2014 po lifcie od handlarzy za 50-55tys zl z Niemiec, kiedy to w Niemczech nie da sie tak tanio kupic auta do jazdy. Trudno przekonam zone zeby zamiast golfa gti jezdzila b7 a ja bede powozil b8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.