Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Odcięcie zapłonu
pod chmurka to zadne zabezpieczenie na lawete nie pomoze. Dobry montaz to podstawa, niekonwencjonalne miejsce i analogowy alarm, ktory po rozlaczeniu, namierzeniu, odcieciu zasilania zablokuje auto na amen. Niestety wszystkie gotowce zgodnie z normami europejskimi po odcieciu zasilania, odblokowuja auto. Trzeba troche wiecej pomyslec nad tym aby auto bylo porzadnie zabezpieczone. Najczesciej w zakladach montuja jak leci i niczym sie nie martwia.
-
Odcięcie zapłonu
skuteczne, ale pytanie czy nie utrudni zycia wlascicielowi, w przypadku kiedy bedzie chcial dorobic klucze po zagubieniu. tak czy siak wydaje mi sie ze najwiecej teraz kradna keyless, mysle ze jakiekolwiek zabezpieczenie chocby "pstryczek" wydluzy czas uruchomienia pojazdu na tyle ze nikt nie bedzie ryzykowal z tego co slyszalem zlodzieje nawet rezygnuja z kradziezy kiedy auto ma zapalona rezerwe
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
ogolnie polecam, w 1.8t z dolu czuje jakby nic sie nie dzialo, a tutaj idzie jak klekot z dolu. Do tego skrzynia pieknie zmienia biegi nie redukuje bez sensu
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
quattro tip 8 biegow nie wyobrazam sobie jazdy manualem w tym aucie
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
juz zalozylem
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
wklejam wykresine
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
Jak zwykle gregor10 sie spisal, seria bardzo ladna. Po czipie jest interesująco. Auto kompletna seria
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
ostatnio dość intensywnie siedziałem w garażu. w międzyczasie gregor10.pl zmienił auto nie do poznania jest ciekawie, niebawem sie pochwale albo sami przeczytacie gdzies w internetach
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
to ma skrzynie s-tronic czy tip?
-
a4 b8 chip vs s6 c5
nie jezdzilem zf6, mam zf8. Jak dla mnie chodzi to cud malina, nie mam juz zamiaru kupowac manuala, wygoda, komfort a jak sie chce pojezdzic to w S albo manualu szybciutko zmienia biegi. No i przede wsyzstkim to klasyczna skrzynia wiec sie nie popsuje szybko
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
a mowia ze 2.0tfsi duzo pali
-
a4 b8 chip vs s6 c5
seria 2.0 224ps bylem 2 dlugosci za s4 2.7bit 300ps (30-170). Mysle ze jak porobie b8 to lykne spokojnie taka eske
-
Odcięcie zapłonu
jest wiele mozliwosci... Nie lepiej wziac plusa ktory pojawi sie po otwarciu auta a nie wlozeniu klucza? Odciecie jakeigos obwodu w takich wypadku nie spowoduje zadnych bledow
-
Podłączenie alarmu pod CAN
tak to fajne zabezpieczenie, ale zalezy mi jeszcze na jakims dodatku. Pamietaj ze linie CAN mozna wyciagnac z radia czy z drzwi czy skadkolwiek. Nie wiem czy zlodziej ma czas na zabawy z CANem, ale ukrycie tylko zlacza to to slabe zabezpieczenie.
-
Podłączenie alarmu pod CAN
tak jest, ale ja odpalam auto z wciśniętym pedałem. Potrzebuje analogowego plusa w ktorym pojawia sie plusz po otwarciu drzwi i nie znika po odpaleniu auta czy zamknieciu drzwi...plus z zaplonu odpada bo w przypadku jak odpalam z wcizenistym hamulcem nie mam praktycznie sygnalu zaplonu, moje zabezpieczenie nie zdazy zadzialac to raz a dwa ze chcialbym w tym stanie zaplonu wykonac jakas operacje zeby odblokowac auto.
-
Podłączenie alarmu pod CAN
a jak w nowych audi gdzie trzymanie hamulca i wciśniecie kluczyka powoduje natychmiastowe zapalenie auta, pozyskujecie sygnal zaplonu potrzebny do roznych blokad/alarmow ? np sa blokady ktore w fazie zaplonu potrzebuja uzyciu kodu, co w przypadku jak jako takiego stanu nie ma w b8?
-
wymiana chronionego komponentu, lub naprawa
jak swiatla mrugaja normalnie, natomiast dzwiek przekazniczka jest "szybki" to znaczy ze w module BCM masz blad.\ Czyli albo spieprzona elektryka, albo kodowanie tez nie tak jak trzeba.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
klasa.
-
S-tronic przebieg
to robia jeszcze takie 6 biegowe? nie lepiej 3.0tfsi w c7? jak boisz sie stronica to mozesz ewentualnie myslec o tipie, sa odrobine lepsze opinie jesli chodzi o bezawaryjnosc.
-
Start/Stop,Buzzer otwartych drzwi - jak wyłączyć?
z tego co wyczytalem aby pozbyc sie denerwujacego pipczenia po otwarciu drzwi trzeba zmienic region w liczniku na Niemcy. Jeszcze nie testowalem
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
mam wrazenie ze b7 dostala by ladne backi pomimo 270ps. tutaj moc jest na kazdym biegu az do konca, nie meczy sie nie grzeje, skrzynia w trybie S tez sobie radzi ze zmianami biegow
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
wieczorna przejazdza po niemczech:
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
panowie obnizona sprezyna wymaga zawsze odpowiedniego amorka, nie psujcie nowych samochodow. ja juz bawilem sie w takie zabawy w b7
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
jak jezdzisz po miescie na krotkich odcinkach to takie spalanie mysle ze jest normalne. Jest zima auto niedogrzane, wyjedz kawalek w trase... z drugiej strony fura musi sie dotrzec.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
sami popatrzcie w dzial kupujemy audi, goscie wklejaja klekoty 2012-2014 po lifcie od handlarzy za 50-55tys zl z Niemiec, kiedy to w Niemczech nie da sie tak tanio kupic auta do jazdy. Trudno przekonam zone zeby zamiast golfa gti jezdzila b7 a ja bede powozil b8