Treść opublikowana przez roman_tyk
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
...a cos ty kazdy patrzy zeby za 60k kupic i to najlepiej zajechanego klekota od Niemca
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
maciek333 ten filmik co wrzuciles to jest po sofcie czy seria? ma ktos filmik takiego quattro 270-300ps?
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
jaki koszt banki 10litrow?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
nie tak zle, a ile miales paliwa w baku? Ponoc C7 w 2.0tfsi wazy niewiele wiecej
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
zostaje miewa sie calkiem przyzwoicie. Co dalej nie wiem zauroczylem sie tymi nowszymi autami. Szukam czegos dla zony, myslalem o bravo 1.4tjet turbo, ewentualnie ona bedize pomykac b7 a ja zostawie b8 albo c7 spy foto z uzycia APC Nielsen
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Ktos tu moze ma sprawdzone dane jak wypada na wadze a6 c7 sedan 2.0tfsi quattro tip a6 c7 sedan 3.0ttfsi quattro tip ?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
w sensie takim ze w zaleznosci od ruchu od 100 do 180, czesto kolo 150-160.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
ogolnie jadac w trasie bardzo powoli (80) widzialem raz spalanie 6.2l Przy normalnej dynamicznej jezdzie trasa do 180km/h wychodzilo na fisie 9.5l Po miescie odcinek 6km z korkami kolo 11.5l To jest duze ciezko auto, 1780kg wagi kapec 245 swoje spali, ale tak jak kolega od 2.0tdi powiedzial, tdi tez swoje spali zeby taka masa poruszac.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
ale od tamtego czasu technologia skladania wozkow tez sie zmienila i z tego co wiem to taki zlozony i do malego auta wejdzie, tymbardziej tlustego sedana Zdarzaja sie ale fakt faktem wiecej jest sedanow.
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Czym ja polozyles na ziemie? kozak wyglada
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
tak, jakby weszla nowa akcyza to za eske legalnie zaplaciloby sie okolo 3500zl. zawsze myslaem ze do sedana wozek wejdzie
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Ale jakas zrobi:) Grzesiu bardzo chetnie, tylko jak zwykle czasu brak. chwile sie gryzłem z tymi myślami, ale autko idize na sprzedaż. Oby zostało na forum, bo jest na prawdę godny zaufania egzemplarz. Mam juz cos fajnego upatrzonego w USA. Zaraz hejterzy powiedzą ze jestem handlarzem...nie nie po prostu uwielbiam samochody
-
Audi A6 C6 3.0 TFSI by DeVi
piekna gablota, tez ja obserwowalem na allegro to dzwon do gregor10 on sie pasjonuje 3.0tfsi
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
nie mam
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
sie dolozy gdzies go mam tylko nie wiem gdzie
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
ja mam tip 8 biegow w quattro, b8 w porownaniu do b7 ciezkie, ktos na forum pisal ze ta wersja okolo 1780kg.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie wie ktos moze jak wylaczyc pipczenie za kazdym razem kiedy wlacza/wylacza sie zaplon przy otwartych drzwiach i jest komunikat remove key battery discharging.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
zdziwilo mnie jak dodalem ciutke gazu a skrzynie biegow nie redukowala tylko auto ciagnelo dosc zwawo przy obrotach 2400-2700. W porownaniu do 1.8T na hybrydzie spora roznica tak i to niezaleznie czy mu nagle wcisne czy nie. Uklad kierowniczy zupelnie inaczej dziala, skreca jak dzik w pomidory pomimo 245 kapetkow
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
z tego co wiem w mojej jest nowsza odmiana turiny IHI z literka R. W kodach wyposazenia jest cos ala "high performance" czy jakos tak. gregor10.pl mowil ze 300 peknie jak sie troche uwolni wydech, ale ja wiem czy chce. Jest piekna mroczna cisza.
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
ciezko tu jakkolwiek porownac bo to dwa rozne auta, inny uklad kierowniczy, automat to juz wogole. Jest mega cicho bez wzgledu czy jedziemy spokojnie czy wciskamy nagle gaz do oporu. Auto swietnie reaguje na gaz, skrzynia biegow nie przelacza bez sensu biegow, jest milo i wesolo. Jak jechalem spokojnie 80km/h (sniezyca) to spalil mi srednio 5.5litra. W b7 mam kolo 260ps i powiem ci szczerze ze jak tu depnalem to rogal tez mi sie pojawil na twarzy, wiec uwazam ze po czipie bedzie wesolo. No troche wyszla, bo robilem wszystko tak jak chcialem a nie jak robia handlarzyny, duzo rzeczy z ASO i lakierowanie igla nie widac roznic
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
jakies foty w pierwszym poscie wrzuce po weekendzie lepsze a nie z kalkukatora
-
B8 polift luzna wtyczka pod lewa lampa
a co ci da numer tje wtyczki, wyglada na standardowa 3 pinowa wtyczke vag, wykorzystuje ja sie w dodatkowej pompie plynu chlodzacego czy tez w czujniku polozenia walka i wielu innych.
-
Gdzie hybrydę IHI pod stage 3
Jak cos ja tez mam hybrydke IHI na bazie najnowszej wersji "R" (koniec 2014, z wieksza klapka).350ps Info na PW
-
Tarcze licznika zamienniki do wersji USA
fotki od firmy upload a picture No fajnie, ale najpierw by wypadalo powiedziec czy masz te tarczki czy inne, bo ktos dostanie rykoszetem negatywna reklama bez swojej winy.
-
Tarcze licznika zamienniki do wersji USA
Kolego temat jest o konkretnym producie, czy zegary u ciebie sa takie jak na aukcji? Widzialem zdjecia takiego licznika i wyglada jak ori, wiec watpie ze to jest to samo co ty masz.