Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Hamownia a rzeczywista moc? KONFRONTACJA
ale do kogo?
-
Hamownia a rzeczywista moc? KONFRONTACJA
+obserwuje
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
finał porównania już teraz moge ci zdradzić. Jezdzilem i jednym i drugim. W c7 lecisz 210 i masz 3tys obrotow i kompletnie nie slychac silnika. Skrzynia biegow tez ladniej pracuje z wiekszym silnikiem. Spalanie niewiele większe albo nawet podobne.
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
lakier zdarty chemicznie? gdize tak maluja auta? ile placisz za pomalowanie takiego blotnika?
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
piekne A8, ja tez kupilem audi z USA i sam poskladalem. Tez wyszlo lepiej niz myslalem, tzn kosmetyka, maska i zderzak. Jesli chodzi o czesci w kolorach to sie nie oplaca, zawsze te czesci maja rysy i wymagaja lakierowania.
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
450ps zeby od czasu do czasu polatac. Przy spalaniu w trasie 8-9 nie ma zamulki ( to nie jest emerycka jazda), przedstawiciele handlowi w pandach i passatach raczej nie wyprzedzaja :)
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
mialem 2.0 tfsi polifta porobionego na 290ps. Moge powiedziec ze spalanie bylo tylko troche mniejsze, na tej samej trasie osiagalem 7.8-8 kiedy tu przy podobnej jezdzie mam 8.3-8.5. Po miescie i w jednym i drugim najmniej mialem 10l. 3.0tfsi spali znacznie wiecej przy pelnym ogniu hamowaniu i przyspieszaniu jak sie z kims ganiasz itp. (po czipie na 450ps)
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
porownywalnie do 2.0tfsi, ale tez zalezy od sytuacji i tego jak sie wykorzystuje pedał gazu.
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
nie:) ?
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
duzo ludzi pyta mnie ile to pali wiec zalaczam dwie fotki. 7.8l/ przejazd miedzy dwoma miejscowosciami, predkosci 50-110 8.5l/ 120kilometrow przez s8 z predkosciami 140-160, potem 70kilometrow terenow zabudowanych i niezabudowanych 50-120
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
daj namiar. Gadalem z jednym gosciem co je produkuje i z nimi jest taki problem, ze w dzien wygladaja ok, ale podswietlenie tych tarcz juz wykazuje ze nie sa ta oryginaly. Poza tym mam radary i jest obramowka podswietlana zegarow.
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Marcin ja cie chyba musze do siebie zaprosic do garazu, skoro tak uwielbiasz rezac. U mnie pare rzeczy sie znajdzie do poprawki
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
nie bedzie felgi, nowe opony kupilem i tak bedzie fruwal, to ma byc rodzinny niepozorny dupowoz.
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
pneumatyki nie mam, amerykance nie maja. Jeździłem w c6 zawsze miałem odczucia ze jest twardo ale jednak pływa po drodze. W c7 pewnie poprawili wszystko. plan na przyszlosc jeszcze zmiana softu skrzyni, caly efekt tfsi daje przy zmianie biegow pod 7000, tak to zmienia przy 6200
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
ja juz sie najezdzilem glebami eibachami itp, z 1BA na tej feldze i nowej oponie nie ma tragedii spokojnie mozna smigac 180 nie ma strachu a przy tym ogromny komfort. Mam problem zeby jezdzic przepisowo tym autem, nie czuc predkosci, jak zle spojrze to potrafie zamiast 100 km jechac 100 mil i nie robi to wrazenia szybkosci. Z fajnych rzeczy to HUD, do ktorego sie przyzwyczailem no i faktycznie te wentylowane siedzenia.
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
wczoraj wracalem po stage2 od gregor10.pl, nie powiem, jest ciekawie
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
Kupilem sam w USA, full opcja jak na tamtejszy rynek: - 2012 / 96kkm przelotu / czarny - full led, radary, neony, bose, czarny sufit, sline, night vision, hud, grzane wentylowane d*py , szyberdach, grzana kierownica, pilot garazowy, elektryczne fotele itp. Jeszcze nie mam fajnych fotek, ale tak szybko jak bede mial to z Wami sie nimi podziele. Autko delikatnie uszkodzone, airbagi i napinacze cale, do zmiany maska i zderzak. Na zdjeciach ponizej tymczasowo byla zalozona czerwona maska. Prace na ta chwile: - wymiana plynow i filtrów, - rolek osprzetu i napinaczy, paskow osprzetu - wymiana kolka kompresora na stage2+, - wymiana swiec - zbadanie kompresji - montaz EU lamp tyl i full led przód - nowe opony bridgstone er300 - nowy separator oleju, odma, lacznik kompresora, uszczelki i pierdolki - zrobienie klimy i czyszczenie - soft gregor10
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
kawał gabloty. Kiedy gleba i czip:D
-
C7 Resident
A ma ktos z was porownaie 3.0tdi v6 vs 3.0tfsi jesli chodzi o spalanie w miescie czy w trasie. Wiadomo ze tdi mniej spali ale z ciekawosci ile
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
o wiele lepiej to teraz wyglada, zmien tylko jeszcze ramki tablic
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
jestes zadowolony z tej pneumatyki? duza roznica po przelaczeniu sport comfort itd?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
no kolega chyba do mnie dzwonil na poczatku wiosny w sprawie samochodu. Niemniej gratuluje zakupu. 99% mowi ze auta z USA to szrot, ale to najczesciej Ci ktorzy oceniaja zdjecia na bezwypadkowe i nigdy takiego auta nie kupili. Ja tam sobie chwale, bo kupujesz auto prawie jak nowe, te same egzemplarze z Europy maja juz najechane kilometrow i sa najczesciej po mocniejszych dzwonach. Ludzie sa glupi jak gęsi co ja historii naslyszalem sie przez telefon to glowa mała. Kiedyś jeden klient powiedział mi że to audi to nie takie audi, które produkuje fabryka w Niemczech co najlepsze jego mechanik mu tak powiedział
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
mam ori licznik, w b8 to zupelnie nie przeszkadza bo aktualna predkosc wyswietlana jest jebnitna czcionka na srodku licznik mozna zmienic w Sierakowie z czesciami 900zl i zdjeciem CP
-
Spoty wrocławskie
Pany, znacie jakiś konkretny komis we Wrocławiu żeby w nim auto wystawić? takie drozsze 85 kola
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
z tego co wiem to gregor10.pl poszedl w 500+