Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM


roman_tyk

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sam w USA, full opcja jak na tamtejszy rynek:

- 2012 / 96kkm przelotu / czarny

- full led, radary, neony, bose, czarny sufit, sline, night vision, hud, grzane wentylowane d*py , szyberdach, grzana kierownica, pilot garazowy, elektryczne fotele itp.

 

Jeszcze nie mam fajnych fotek, ale tak szybko jak bede mial to z Wami sie nimi podziele. Autko delikatnie uszkodzone, airbagi i napinacze cale, do zmiany maska i zderzak.

Na zdjeciach ponizej tymczasowo byla zalozona czerwona maska.

Prace na ta chwile:

- wymiana plynow i filtrów,

- rolek osprzetu i napinaczy, paskow osprzetu

- wymiana kolka kompresora na stage2+,

- wymiana swiec

- zbadanie kompresji

- montaz EU lamp tyl i full led przód

- nowe opony bridgstone er300

- nowy separator oleju, odma, lacznik kompresora, uszczelki i pierdolki

- zrobienie klimy i czyszczenie

- soft gregor10

IMG_20180228_161042.jpg IMG_20180304_192317.jpgIMG_20180304_192324.jpg30689039_1771442032914436_78916806532199IMG_20180523_152123.jpg

IMG_20180313_161143.jpgIMG_20180323_221714.jpgIMG_20180523_075128.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

moc.png

 

002.jpg 01a.jpg 01b.jpg 10.jpg

11.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg 8.jpg

 

Edytowane przez roman_tyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko....jak stage 2 to tylko gregor10 w jaśle wejdz i sprawdz co wyczynia....jesli mozesz to podaj na pw jakie ile cie wyszlo autko a ile wszystkie oplaty...szerokosci idaj wiecej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dominika6c6 napisał:

Ladne autko....jak stage 2 to tylko gregor10 w jaśle wejdz i sprawdz co wyczynia....jesli mozesz to podaj na pw jakie ile cie wyszlo autko a ile wszystkie oplaty...szerokosci idaj wiecej fotek

wczoraj wracalem po stage2 od gregor10.pl,

nie powiem, jest ciekawie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko będzie mega, już to wiem :) 

Ma to to pneumatykę? Fajna opcja ale jak chcesz zapier... to pewnie lepiej jest na sztywnym zawiasie bo auto tak nie pływa.

Z wyposażenia dla mnie najbardziej praktyczne chyba wentylowane fotele haha. W upał na skórach nie idzie wysiedzieć choćby klima waliła - plecy mokre :)

 

10 minut temu, dominika6c6 napisał:

Ladne autko....jak stage 2 to tylko gregor10 w jaśle wejdz i sprawdz co wyczynia....jesli mozesz to podaj na pw jakie ile cie wyszlo autko a ile wszystkie oplaty...szerokosci idaj wiecej fotek

Autor dobrze zna Grześka więc na pewno będą działać chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie najezdzilem glebami eibachami itp, z 1BA na tej feldze i nowej oponie nie ma tragedii spokojnie mozna smigac 180 nie ma strachu a przy tym ogromny komfort. Mam problem zeby jezdzic przepisowo tym autem, nie czuc predkosci, jak zle spojrze to potrafie zamiast 100 km jechac 100 mil i nie robi to wrazenia szybkosci.

Z fajnych rzeczy to HUD, do ktorego sie przyzwyczailem no i faktycznie te wentylowane siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cinkers napisał:

Ma to to pneumatykę? Fajna opcja ale jak chcesz zapier... to pewnie lepiej jest na sztywnym zawiasie bo auto tak nie pływa.

jak się ustawi pneumatykę w dynamic to nic nie pływa i jest sztywno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, roman_tyk napisał:

ja juz sie najezdzilem glebami eibachami itp, z 1BA na tej feldze i nowej oponie nie ma tragedii spokojnie mozna smigac 180 nie ma strachu a przy tym ogromny komfort. Mam problem zeby jezdzic przepisowo tym autem, nie czuc predkosci, jak zle spojrze to potrafie zamiast 100 km jechac 100 mil i nie robi to wrazenia szybkosci.

Z fajnych rzeczy to HUD, do ktorego sie przyzwyczailem no i faktycznie te wentylowane siedzenia.

Haha co prawda to prawda. Ja po niskim B7 po przesiadce na A6 z pneumatyką nie wrócę już do takiego niskiego auta, które tarło na dziurach i było po prostu ładne ale niepraktyczne :/

 

1 minutę temu, jedrekx napisał:

jak się ustawi pneumatykę w dynamic to nic nie pływa i jest sztywno ;)

Pewnie w C7 jest lepiej ale w C6 nawet na dynamicu czuć na zakrętach... Może zawieszenie już nie te ale jeździłem 2-3 szt. i było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest w porządku :) nawet przy prędkościach 200+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest w porządku [emoji4] nawet przy prędkościach 200+
W C6? U mnie też przy 200 dramatu nie ma ale jednak roznice lekko czuć. Niewazne, napijmy sie za nowe auto Romana :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pneumatyki nie mam, amerykance nie maja. Jeździłem w c6 zawsze miałem odczucia ze jest twardo ale jednak pływa po drodze. W c7 pewnie poprawili wszystko.

plan na przyszlosc jeszcze zmiana softu skrzyni, caly efekt tfsi daje przy zmianie biegow pod 7000, tak to zmienia przy 6200

Edytowane przez roman_tyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jedrekx napisał:

w C7 :)

A no właśnie :) That's the reason.

Czekam na lepsze foty i musimy się w końcu ustawić na spotkanie. Felga już jest wybrana/kupiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie felgi, nowe opony kupilem i tak bedzie fruwal, to ma byc rodzinny niepozorny dupowoz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaanie ale to auto prosi o Rotorki czy Pompeje :)  Nie no spoko, 18 dramatu nie ma przecież. Jak coś to mam na sell z mojego All'ka oryginalne 18 :decayed:

Czekam na foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie tych kol się wystraszyłeś, na tym zawieszeniu praktycznie nie czuć różnicy jesli chodzi o komfort miedzy 18 a 20 calami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 11:57, roman_tyk napisał:

Mam problem zeby jezdzic przepisowo tym autem, nie czuc predkosci, jak zle spojrze to potrafie zamiast 100 km jechac 100 mil i nie robi to wrazenia szybkosci.

Zamień tarcze na custom'owe, wyskalowane w km/h (uwaga - amerykańce mają skalę liniową!). Jakby co mogę Ci dać namiary do gostka co robi je perfekto i wedle wszelkich widzimisię klienta, koszt ok. 100-150zł :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BeyerBrown napisał:

Zamień tarcze na custom'owe, wyskalowane w km/h (uwaga - amerykańce mają skalę liniową!). Jakby co mogę Ci dać namiary do gostka co robi je perfekto i wedle wszelkich widzimisię klienta, koszt ok. 100-150zł :wink: 

daj namiar. Gadalem z jednym gosciem co je produkuje i z nimi jest taki problem, ze w dzien wygladaja ok, ale podswietlenie tych tarcz juz wykazuje ze nie sa ta oryginaly. Poza tym mam radary i jest obramowka podswietlana zegarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ten sam gościu którego mam na myśli? ?
Wyślę Ci namiar na PW co by zbytecznej (anty)reklamy nie robić w wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo ludzi pyta mnie ile to pali wiec zalaczam dwie fotki.

7.8l/ przejazd miedzy dwoma miejscowosciami, predkosci 50-110

8.5l/ 120kilometrow przez s8 z predkosciami 140-160, potem 70kilometrow terenow zabudowanych i niezabudowanych 50-120

spalanie_1.jpg spanie_2.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...