Treść opublikowana przez skulcz
-
[B5 AEB] Brak wolnych biegów wycieraczek
Witam. Problem był w silniku wycieraczek, trzeba go yło ustawić w pozycji w któtej normalnie leżą wycieraczki. I tu był cały ambaras. Naprawione . Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi. :>
-
[B5 AEB] Brak wolnych biegów wycieraczek
Witam,. Przekaźniki sprawdzone i podmienione i dalej to samo. POMOCY moze ktoś ma jakiś pomysł??
-
[B5 AFN] Brak nadmuchu na kratki
Witam. rozebrałem schowek i dobrałem sie do silniczka z niebieską dzwignią. SPrawdzilem ze kalapa nie poruszala sie i jak poruszalem kabelkami to zaczął łaczyc. Wysuniety był jeden pin. Wszystko smiga jak marzenie. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc
-
[B5] Dorobienie kluczyka (scyzoryk)
Witam. Dzieki kolego ale mam ten sam problem z Golfem IV i dlatego sie dopytywałem. pozdrawiam
-
[B5 AEB] Brak wolnych biegów wycieraczek
Witam. Problem jest następujący brak biegu z czasówką i wolnego został tylko szybki. Podmieniłem modół wycieraczek ale jest to samo. Co z tym mozna zrobic bo jest straszna lipa. pozdrawiam
-
[B5] Dorobienie kluczyka (scyzoryk)
Witam. Przeczytałem temat i zainteresowało mnie jak przełożyć immo do scyzoryka. Czy możesz rowinąć ten temat. pozdrawiam
-
[B5 AFN] Brak nadmuchu na kratki
Witam. Może koledzy mieli kiedyś taki problem jak ja i bedą mogli pomóc. Bo mi już braklo sił Problem to brak nawiewu na kratki. Nawiew działa na nogi, szybe, ale niedziała na kratki. Dzisiaj odłączyłem wtyczke od silniczka i podłączyłem inny silnik na zewnątrz wyglada na to że działa. Po nacisnieciu przycisku na klimatroniku środkowy nawew, silniczek zmieniał położenie, góra też zmieniał, dół też zmieniał i poprosu trafia mnie bo nie wiem o co Halo!!!. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić bede wdzieczny. Dodam tylko ze po podpięciu Vag`a nie ma zadnych błędów. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Prośba o Przetłumaczenie kodu błedu
Dzieki bardzo. A gdzie znajduje sie ten zawór N75? pozdrawiam
-
[B5 AEB] Prośba o Przetłumaczenie kodu błedu
Witam. W czasie jazdy zapaliła mi sie ikonka silnika na konsoli. Podłączyłem VAG i wyskoczyły dwa błedy 17956 - p1548 i 17535 - p1127. Prosze o pomoc bo nie ma tego w spisach błedów. i jak to mozna usuną. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Problem z Prędkościomierzem
Dzieki za podpowiedz. Wczoraj jeszcze zauważyłem że przy nacśnieciu hamulca lub sprzęgła wskazówka podnosi sie . kostki juz sprawdzałem . Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł czekam na pomoc. pozdrawiam Wesołych Świąt
-
[B5 AFB] Problem z Prędkościomierzem
Witam. Odpaliłem moje nowe Audi Avant 1,9 Tdi 2000 rok i po chili jazdy zobaczyłem, że prędkościomierz zaczyna mieć delikatne wahnięcia. Jechalem dalej i było normalnie , ale jak samochód sie zagrzał prędkościomierz przestał wskazywać prędkość. Jeżeli ktoś może mi pomóc bede wdzieczy. Pozdrawiam
-
Problem z Vag-Comem - aktywacja
Witam. A moze bedziecie jakoś w Kołobrzegu , bo mam ten sam problem. Dlatego uzywam VWTool bo tam działa wszystko. Bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam
-
Zmiana wyswietlacz z F na stopnie C
DZieki już zrobilem . Wszytko juz pieknie pokazuje. Murzyn nie wszyscy sa tacy szpece jak wy poprostu nie widziałem o jaki przycisk "recyrkulacja" chodzi. Człowiek prosty i ciągle sie uczy....
-
Zmiana wyswietlacz z F na stopnie C
ok dzieki Jutro spróbuje. a co z wyświetlaczem w zegarach. mile na Kilometry zmienilem Vag`em ale temp zostala w F[br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 22:23 _________________________________________________ kolego a możesz mi opisać dokladnie o jakie przyciski chodzi . Bede bardzow wdzieczny
-
Zmiana wyswietlacz z F na stopnie C
Witam Moze ktoś pomoże mi jak przestawic wyświetlacz temperatury zewnetrznej z stopni F na stopnie Celcjusz. I ten sam problem mam z klimatronikiem . Audi B5 1,8 T 2000 wersja Usa Prosze o pomoc
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
Witam kolege i bratnią bryczke. Spalanko tak jak u mnie. Pozdrawiam
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
Też myslałem że bede nią długo jeździł, bo o takiej marzyłem. No ale jak to w życiu bywa rodzinka sie powieksza i zaczynam budować dom, koszty teraz sa duże i z bólem trzeba sie bedzie pożegnać moja niunią. Która sprawia tyle przyjemności z jazdy, no i jest Suuuper. Jak bede mial kiedyś kaske to i tak bede chciał kupić jakieś Quattro bo to jest to !
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
Witam ponownie, po długiej nieobecności na forum. Załączam zdjecia autka w nowej odsłonie. Z zalem musze przyznać ,że autko jest na sprzedanie. http://www.allegro.pl/item195027118_audi_a4_s4_quattro_2_8_v6_bose_igla_.html Musze autko sprzedać gdyż buduje dom i potrzebuje gotówki. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-05-2007, 18:08 ] scalone
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
Co do Avanta to moja rodzinka potrzebuje wiekszego autka, puść yorka na skóraki to zobaczysz co po nich zostanie :mad: . Szkoda ich bo sa super. Co do drugiego pytania to S4 miala wbite w Brifie i w salonie tez tak gadali, a jak jest do końca sam nie wiem. Gość w salonie twierdzil ze takie modele tez wychodzily ale pod zamówienie. Mi poprostu pozostalo cieszyc sie Wilczkiem i nie wnikać w szczegóły. :mrgreen: Pozdrawiam
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
No super . Avant jest piekny takiego mi potrzeba :mrgreen: Pozdrawiam. V6 Quattro SUPER :!:
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
Witam. Fajna Bryczka . Pozdrawiam właściciela bratniej A4. Ładne koła ale jak dla mnie bylo by lepiej ją obniżyć. Pozdrawoam
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
Furke będę sprzedawał na wiosne. Cygann a ty byś tak chciał podróżować :mrgreen:
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
Witam. Sorrki że tak dlugo to trwalo ale nareście mogę przedstawić wam swoje autko. Audi A4/S4 2.8 Quattro Tiptonic 98r. Przebieg 107 tys. Bose + zmieniarka na 6cd, Tempomat, podgrzewane fotele, klimatronik,kładzione tylne fotele, 5 oryginalnych felg + prawie nowe opony. Cena 35 tyś. Wiecej info na PRW Jest to kolejna moja Audi i jestem z niej bardzo zadowolony, Silnik + Tiptronic + Quattro - REWELACJA ! Na zdjęciach autko jest na kołach 15", na których obecnie siedzą zimówki, na lato beda założone 17" felgi. Pozdrawiam P.s. Autko niestety będę sprzedawał lub zamienie na Avanta w takiej samej opcji. Mam małe dziecko i pieska, który niestety podróżuje w bagażniku lub pod nogami i ani jemu sie to niepodoba , ani mi. Wiec niestety zmiana jest konieczna.
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Dzieki Koszulka dotarła. Pozdrawiam
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Witam Zamówilem białą L z tych które zostaly, jeszcze jej nie dostalem ... Kiedy moge sie jej spodziewać. Pozdrawiam