Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: witalski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekolada a kto to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba od nadmiaru wrażeń :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie wie i robimy spota :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to moze w tej sytuacji spocik w Babimoscie? :naughty:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 23:25_________________________________________________ siemka Marcin :hi: :hi: co tam browar sie leje, laski tancza, jest zaje*iscie :kox: :gwizdanie: no problem a widze że impra dzisiaj Nikuś jak zawsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka Marcin :hi: :hi: co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wiem w jakich tam chodzisz bo Babimoście ale jak na obcasie to powiem że z tej strony Cie nie znałem dobre ale nie w tym kierunku :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co u nich nie ma sie kto pocić :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 23:10_________________________________________________ ciekawe chyba w butach na obcasie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo taki mały a skacze tak wysoko :naughty:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 23:07_________________________________________________ grożba czy obietnica
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty nie zmuszaj mnie żebym Ci pokazał to czego Ci nie chce pokazać ok???? no no no nie moge sie doczekać :gwizdanie: :gwizdanie: spoko nie pali się "Cierpliwi dostąpią Królestwa Niebieskiego" ej kolego nie cwaniakuj bo jeszcze słowo i będzie uzdrowiona dusza twoja :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty nie zmuszaj mnie żebym Ci pokazał to czego Ci nie chce pokazać ok???? no no no nie moge sie doczekać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema nygusy :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema nygusy :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: dobry ochlapusy :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziueńdobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: z rańca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: dzieki za spota panowie i panie
-
[ALL B5] Jakie opony z felgami ?
225 to najlepsze rozwiązanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siemka to gdzie dzisiaj bez zmian na Jerzego czy KC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :hi: :hi: doberek spot jutreo na Jerzego chyba w tą pogode
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wielkie zmiany oj wielkie :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 22:13_________________________________________________dobra pany spadam nyny :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 22:12_________________________________________________ :hi: siemano Madaso
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche??? wszystkie zmarszczki mi sie na ryju wygladzily :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a ty masz zmarszczki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czadu 30km/h :gwizdanie: zobaczysz w niedziele co mianowicie :gwizdanie: :gwizdanie: