Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. i co dobry
  2. o ucikł :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:05_________________________________________________ a nic tak sobie siedzimy i w monitor sie gapimy :polew:
  3. z chęcią bym zamienił ale do takiej co bym chciał to mnie po prostu nie stac :mysli: :wallbash:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:03_________________________________________________o i kolega madas zagląda brywieczór :hi:
  4. a to sie okaże :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:59_________________________________________________o widze że prezes kontroluje sytuacje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:59_________________________________________________ :hi: witamy
  5. oczywiscie już nie mogę sie doczekac ,muszę byc :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:56_________________________________________________ i jedno A3 tez będzie tak a kto będzie A3 no właśnie :gwizdanie:
  6. n o to wygląda na to że spocik bedzie udany,a zreszta z tego co wiem a jeszcze nie byłem to u was zawsze udany :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. siemka wszystkim :hi: ja melduje jutro swoja obecność :good:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:47_________________________________________________ i jak przeprowadzka jeszcze nie wszystko, dziś prawie cąły dzień sam wszystko woziłem bo Paula była na uczelni, więc w sumie z 7 kursów zrobiłem, jeszcze ze 2 jutro, poza tym dzien do bani - baba mi prawie rozwaliła auto - ledwo uciekłem, o mało gościa na BP nie pobiłem a na koniec dnia jakiś stary dziad dzwonił po policje że na chodniku się zatrzymałem, a chcialem sprzet z auta wyładować - MASAKRA no to kiepski dzionek rzeczywiście
  8. ja w kręgle grałem 2 raz i jestem jeszcze cienki jak cienias to i tak dobrze bo ja jeszcze w życiu nie grałem, az wstyd się przyznać :embarrassed: spoko żaden wstyd ...wszystko do naprawienia oby a ja panowie spadam miłego wieczorka wszystkim i do niedzieli :hi: :>
  9. Prezes jest zielony :polew: dokładnie :polew: [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 23:36_________________________________________________ ja w kręgle grałem 2 raz i jestem jeszcze cienki jak cienias to i tak dobrze bo ja jeszcze w życiu nie grałem, az wstyd się przyznać :embarrassed:
  10. no ale prezesowi dałes fory no nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. zorany ..przecież mówiłem no to ładnie go załatwiliście bez mydła :polew: jutro dostanie bana za to że też ze mną wygrał no to widze że miałes dziś kiepski dzień kolego :mysli:
  12. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no Wiesiek jak dla mnie są oki :good:
  13. zorany ..przecież mówiłem no to ładnie go załatwiliście bez mydła :polew:
  14. a co nasz szefo taki małomówny zjavascript:void(0);meczony :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. ale bardzo będzie fajnie jak następnym razem pójdą wszyscy ja mogęmieć szlaban ale uciekne z domu :gwizdanie: jestem za :good:
  16. siemka wszystkim :hi: z tego co widzę przednią zabawe mieliście panowie,i niektórzy widzę przegrali :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. dobra nara wszystkim spadam :hi:
  18. browar jest
  19. a ja po dokładkę wisnióweczki... :gwizdanie: pijusy paskudne :no:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:06_________________________________________________
  20. a co to za cisza nastała wszyscy posnęli
  21. no to oki ,szerokości na tych gumach :good:
  22. a jak tam zdrówko Madas oki :good:
  23. ja w jakimś stopniu też .... No prosze jaka klubowa solidarność :oklaski: :oklaski: brawo Panowie aleście teraz dziobnęli cholera :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.