Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o ucikł :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:05_________________________________________________ a nic tak sobie siedzimy i w monitor sie gapimy :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z chęcią bym zamienił ale do takiej co bym chciał to mnie po prostu nie stac :mysli: :wallbash:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 23:03_________________________________________________o i kolega madas zagląda brywieczór :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to sie okaże :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:59_________________________________________________o widze że prezes kontroluje sytuacje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:59_________________________________________________ :hi: witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiscie już nie mogę sie doczekac ,muszę byc :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:56_________________________________________________ i jedno A3 tez będzie tak a kto będzie A3 no właśnie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
n o to wygląda na to że spocik bedzie udany,a zreszta z tego co wiem a jeszcze nie byłem to u was zawsze udany :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wszystkim :hi: ja melduje jutro swoja obecność :good:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:47_________________________________________________ i jak przeprowadzka jeszcze nie wszystko, dziś prawie cąły dzień sam wszystko woziłem bo Paula była na uczelni, więc w sumie z 7 kursów zrobiłem, jeszcze ze 2 jutro, poza tym dzien do bani - baba mi prawie rozwaliła auto - ledwo uciekłem, o mało gościa na BP nie pobiłem a na koniec dnia jakiś stary dziad dzwonił po policje że na chodniku się zatrzymałem, a chcialem sprzet z auta wyładować - MASAKRA no to kiepski dzionek rzeczywiście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w kręgle grałem 2 raz i jestem jeszcze cienki jak cienias to i tak dobrze bo ja jeszcze w życiu nie grałem, az wstyd się przyznać :embarrassed: spoko żaden wstyd ...wszystko do naprawienia oby a ja panowie spadam miłego wieczorka wszystkim i do niedzieli :hi: :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Prezes jest zielony :polew: dokładnie :polew: [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 23:36_________________________________________________ ja w kręgle grałem 2 raz i jestem jeszcze cienki jak cienias to i tak dobrze bo ja jeszcze w życiu nie grałem, az wstyd się przyznać :embarrassed:
-
[B6 AWX] felgi 18 2 pytania.. rozmiar? fajne?
bardzo ładne kupuj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale prezesowi dałes fory no nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zorany ..przecież mówiłem no to ładnie go załatwiliście bez mydła :polew: jutro dostanie bana za to że też ze mną wygrał no to widze że miałes dziś kiepski dzień kolego :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
no Wiesiek jak dla mnie są oki :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zorany ..przecież mówiłem no to ładnie go załatwiliście bez mydła :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co nasz szefo taki małomówny zjavascript:void(0);meczony :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale bardzo będzie fajnie jak następnym razem pójdą wszyscy ja mogęmieć szlaban ale uciekne z domu :gwizdanie: jestem za :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wszystkim :hi: z tego co widzę przednią zabawe mieliście panowie,i niektórzy widzę przegrali :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra nara wszystkim spadam :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
browar jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja po dokładkę wisnióweczki... :gwizdanie: pijusy paskudne :no:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:06_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to za cisza nastała wszyscy posnęli
-
[ALL] Opony, które lepsze, dotyczy leżaków magazynowych
no to oki ,szerokości na tych gumach :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak tam zdrówko Madas oki :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w jakimś stopniu też .... No prosze jaka klubowa solidarność :oklaski: :oklaski: brawo Panowie aleście teraz dziobnęli cholera :tongue4: