Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki będę a jako eskorta rozumiem będziesz ty,ale mnie zaszczyt pier.........ł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:48_________________________________________________ LECH i tak góra :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niestety siuę nie udało ,ale próbowaliśmy :mysli:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:43_________________________________________________panie Adamie cholera ,ale nie widziałem dzisiaj listonosza a miał przyjść :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka :hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:42_________________________________________________ hejka Tetis[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:42_________________________________________________ :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale moze zimny [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:48_________________________________________________dobra pany spadam nara do jutra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tylko do szyi no tylko kolego :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:42_________________________________________________ a może za mało ją grzejesz :sex:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:43_________________________________________________ :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: to tak jak ja ...zapytaj mojej żony ..jak jest tam gdzieś obok gdzie koło ciebie bo koło mnie jej nie ma :mysli: :polew: oż k**** to gdzie ona się szlaja zobacz w łóżku może czeka na ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: to tak jak ja ...zapytaj mojej żony ..jak jest tam gdzieś obok gdzie koło ciebie bo koło mnie jej nie ma :mysli: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie o to chodzi że przestraszyłem się ...myślałem że uciekasz ....potem że czekasz a na końcu że szczekasz byłoby mi bardzo smutno no myśle bo :bicz3: :bicz3:
-
Spocik Lubuski :)
a u nas znowu cisza :wallbash:
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
jak dla mnie to nr.1 lub nr.3 zdecyduj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co spada już a nie, wentyl pisal ze czeka, ja przeczytalem ze ucieka :gwizdanie: już sie chcecie mnie pozbyć-nieładnie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiście szkoda że nie mam syna to bym go za pare lat podesłał :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śliczna mała :good: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:15_________________________________________________ dzięki szefo ale priorytet prosze :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prezesik dotarł :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie widze że widzę cholera :polew: jutro Ci powiem co i jak z niedzielą .... oki będę czekał :good: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:12_________________________________________________ale od 14-22 tylko na tel. bo w robocie-oki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jasne pokazuj
-
[ALL B5] Malowanie felg
to maluj na silwer i z głowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie widze że widzę cholera :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ty to zawsze wszystko widzisz :polew: a co nie widzisz widze że widzę :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:08_________________________________________________ siedzi już sama ?? prawie, i przymierza się do raczkowania siedzi już sama ?? prawie, i przymierza się do raczkowania :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ty to zawsze wszystko widzisz :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak by tak dawali to pewnie lepiej spędzic miło czas niż siedzieć w robocie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Malowanie felg
jak na mój gust to do twojego koloru auta na srebrno 100%