Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. oki będę a jako eskorta rozumiem będziesz ty,ale mnie zaszczyt pier.........ł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:48_________________________________________________ LECH i tak góra :good:
  2. no niestety siuę nie udało ,ale próbowaliśmy :mysli:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:43_________________________________________________panie Adamie cholera ,ale nie widziałem dzisiaj listonosza a miał przyjść :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. siemka :hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:42_________________________________________________ hejka Tetis[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:42_________________________________________________ :hi:
  4. ale moze zimny [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:48_________________________________________________dobra pany spadam nara do jutra :hi:
  5. ale tylko do szyi no tylko kolego :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:42_________________________________________________ a może za mało ją grzejesz :sex:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:43_________________________________________________ :polew:
  6. Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: to tak jak ja ...zapytaj mojej żony ..jak jest tam gdzieś obok gdzie koło ciebie bo koło mnie jej nie ma :mysli: :polew: oż k**** to gdzie ona się szlaja zobacz w łóżku może czeka na ciebie
  7. Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi: to tak jak ja ...zapytaj mojej żony ..jak jest tam gdzieś obok gdzie koło ciebie bo koło mnie jej nie ma :mysli: :polew:
  8. narazie Azunia
  9. Wentylek dobrze że masz humor ....bo ja zdycham ...gorączke mam ...ale forum to forum siedzieć trza życzę zdrowia ja tak miałem kilka dni wstecz, a humor to mam zawsze :hi:
  10. właśnie o to chodzi że przestraszyłem się ...myślałem że uciekasz ....potem że czekasz a na końcu że szczekasz byłoby mi bardzo smutno no myśle bo :bicz3: :bicz3:
  11. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a u nas znowu cisza :wallbash:
  12. jak dla mnie to nr.1 lub nr.3 zdecyduj
  13. a co spada już a nie, wentyl pisal ze czeka, ja przeczytalem ze ucieka :gwizdanie: już sie chcecie mnie pozbyć-nieładnie :mysli:
  14. oczywiście szkoda że nie mam syna to bym go za pare lat podesłał :polew:
  15. śliczna mała :good: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:15_________________________________________________ dzięki szefo ale priorytet prosze :polew:
  16. prezesik dotarł :hi:
  17. nie widze że widzę cholera :polew: jutro Ci powiem co i jak z niedzielą .... oki będę czekał :good: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:12_________________________________________________ale od 14-22 tylko na tel. bo w robocie-oki
  18. jasne pokazuj
  19. to maluj na silwer i z głowy
  20. nie widze że widzę cholera :polew:
  21. no ty to zawsze wszystko widzisz :polew: a co nie widzisz widze że widzę :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:08_________________________________________________ siedzi już sama ?? prawie, i przymierza się do raczkowania siedzi już sama ?? prawie, i przymierza się do raczkowania :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  22. no ty to zawsze wszystko widzisz :polew:
  23. jak by tak dawali to pewnie lepiej spędzic miło czas niż siedzieć w robocie :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. jak na mój gust to do twojego koloru auta na srebrno 100%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.