Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ciekawe kto jeszcze czyżby miała nas być tylko 4 :mysli: :gwizdanie:
  2. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    oni chyba nie mają innych zajęć tylko ściganie Nowaka- sprawa priorytetowa czarne Audi avant b5 :polew:
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tylko uwazaj żeby nie były dziurawe bo jak co to wulkanizator pomoże :polew:
  4. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hahaha dziwnie zabrzmialo to z gumami ale ok wezme UWAGA CHLOPAKI beda gumy na spocie ... bedzie jazda hahahah no i o to chodziło :good: :polew: [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:34_________________________________________________zbereżniki :polew:
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    fajnie stary dzieki w niedziele będę na spocie to pogadamy, weż gumy na niedziele :hi:
  6. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    siema Nowak i co zajrzałeś może do VW w mojej sprawie :mysli:
  7. czemu z tego co wiem to troche dzieciaków bedzie tam [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 16:37_________________________________________________a w jakim wieku jest
  8. no własnie a do Bukowiny jedziecie z dzieckiem
  9. co tam w wielkopolskim swiecie bo u nas cholerny snieg pada a wiosna daleko, a to chamuje mody przy aucie a przydało by sie zaczac cos rezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 16:12_________________________________________________bukowina tuż tuz :kox:
  10. u mnie orlen PB 3.69- ON 3.59 dzisiaj
  11. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :good: [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:03_________________________________________________ a miało nie być zimy :polew:
  12. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    +13,3mm oczywiście to prędkość max wzrośnie :> ale przyspieszenie spadnie - ale nie w zimie ale to jest mało ważne a jaki wygląd fury no no :thumbup: :banan2:
  13. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    +13,3mm oczywiście
  14. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pany fele już doszły 18 ET 30 8,5 cala szer. jutro biore się za założenie zawiasu -35mm. :banan: [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:29_________________________________________________a u mnie różnica wyszła 13,3 mm :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:30_________________________________________________ Nowak w sulechowie gościu o nazwisku Stein może zrobić bez problemu automata [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:31_________________________________________________zakład ma na ul. Curie Skłodowskiej
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ale stary ja cię o to nie podejrzewam ,a opony wezme na bank [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:34_________________________________________________w razie czego masz mój numer tel. na PW
  16. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pany zawias doszedł teraz tylko założyc :banan: [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:09_________________________________________________Panie Nowak jak tam pomiary wiadomo już coś :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie dzieki za spocik no frekwencja dziś była oki około 12-13 aut i tak powinno byc :good:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:57_________________________________________________Topor szkoda że cie nie było ale porównalismy ksenon 4300 i 6000 i praktycznie nie widac różnicy , ale zobaczysz bo Nowak zrobił fotki
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to kilku nas bedzie :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja też napewno
  20. ale rozmowa wam sie posuwa do przodu :polew:
  21. panowie nie orientujecie się jak z 2.5 tdi, czy po wywaleniu katów nic sie nie bedzie działo, żadnych skutków ubocznych nie bedzie bo tak sie zastanawiam, może ktoś już to robił w 2.5 to niech podpowie bo nie chciałbym cosik sp***dolić :mysli:
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    srebrne na razie czyli jeszce decyzja niepodjęta do końca :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:25_________________________________________________Nowak a u nas znowu cisza,kużwa gdzie tych ludzi wywiało :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:44_________________________________________________ciekawe ilu nas jutro bedzie cholera :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. lenistwo wzięło góre :polew:
  24. a niech mnie no to pieknie ustrzeliles ta sztuke pieknie to mało powiedziane ,przecież to za darmo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.