Treść opublikowana przez wentyl
-
Spocik Lubuski :)
ciekawe kto jeszcze czyżby miała nas być tylko 4 :mysli: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
oni chyba nie mają innych zajęć tylko ściganie Nowaka- sprawa priorytetowa czarne Audi avant b5 :polew:
-
Spocik Lubuski :)
tylko uwazaj żeby nie były dziurawe bo jak co to wulkanizator pomoże :polew:
-
Spocik Lubuski :)
hahaha dziwnie zabrzmialo to z gumami ale ok wezme UWAGA CHLOPAKI beda gumy na spocie ... bedzie jazda hahahah no i o to chodziło :good: :polew: [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:34_________________________________________________zbereżniki :polew:
-
Spocik Lubuski :)
fajnie stary dzieki w niedziele będę na spocie to pogadamy, weż gumy na niedziele :hi:
-
Spocik Lubuski :)
siema Nowak i co zajrzałeś może do VW w mojej sprawie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu z tego co wiem to troche dzieciaków bedzie tam [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 16:37_________________________________________________a w jakim wieku jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie a do Bukowiny jedziecie z dzieckiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam w wielkopolskim swiecie bo u nas cholerny snieg pada a wiosna daleko, a to chamuje mody przy aucie a przydało by sie zaczac cos rezac :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 16:12_________________________________________________bukowina tuż tuz :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
Ceny paliwa marzec 2026
u mnie orlen PB 3.69- ON 3.59 dzisiaj
-
Spocik Lubuski :)
:good: [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:03_________________________________________________ a miało nie być zimy :polew:
-
Spocik Lubuski :)
+13,3mm oczywiście to prędkość max wzrośnie :> ale przyspieszenie spadnie - ale nie w zimie ale to jest mało ważne a jaki wygląd fury no no :thumbup: :banan2:
-
Spocik Lubuski :)
+13,3mm oczywiście
-
Spocik Lubuski :)
pany fele już doszły 18 ET 30 8,5 cala szer. jutro biore się za założenie zawiasu -35mm. :banan: [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:29_________________________________________________a u mnie różnica wyszła 13,3 mm :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:30_________________________________________________ Nowak w sulechowie gościu o nazwisku Stein może zrobić bez problemu automata [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:31_________________________________________________zakład ma na ul. Curie Skłodowskiej
-
Spocik Lubuski :)
ale stary ja cię o to nie podejrzewam ,a opony wezme na bank [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:34_________________________________________________w razie czego masz mój numer tel. na PW
-
Spocik Lubuski :)
pany zawias doszedł teraz tylko założyc :banan: [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:09_________________________________________________Panie Nowak jak tam pomiary wiadomo już coś :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
panowie dzieki za spocik no frekwencja dziś była oki około 12-13 aut i tak powinno byc :good:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:57_________________________________________________Topor szkoda że cie nie było ale porównalismy ksenon 4300 i 6000 i praktycznie nie widac różnicy , ale zobaczysz bo Nowak zrobił fotki
-
Spocik Lubuski :)
no to kilku nas bedzie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
ja też napewno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale rozmowa wam sie posuwa do przodu :polew:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
panowie nie orientujecie się jak z 2.5 tdi, czy po wywaleniu katów nic sie nie bedzie działo, żadnych skutków ubocznych nie bedzie bo tak sie zastanawiam, może ktoś już to robił w 2.5 to niech podpowie bo nie chciałbym cosik sp***dolić :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
srebrne na razie czyli jeszce decyzja niepodjęta do końca :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:25_________________________________________________Nowak a u nas znowu cisza,kużwa gdzie tych ludzi wywiało :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:44_________________________________________________ciekawe ilu nas jutro bedzie cholera :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lenistwo wzięło góre :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
a niech mnie no to pieknie ustrzeliles ta sztuke pieknie to mało powiedziane ,przecież to za darmo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: