Treść opublikowana przez wentyl
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jarko jak można to wpisz WENTYL+KAMILA(żona)+PATRYCJA(córka 2 latka) bo jakos nie widze się na liście a wczoraj pisałem[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 17:53_________________________________________________dzięki stary jak człowiek na liście to jakis pewniejszy czy cuś :> :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
witam wszystkich jestem na tak ,prosze zapisać do Bukowiny Tatrzańskiej --- WENTYL+KAMILA(żona)+PATRYCJA(córka 2-latka) :hi: :good:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 21:53_________________________________________________i to jest to góry rodzina i audi a4 :notworthy:
-
Spocik Lubuski :)
ryska na zderzaku może malutka ups :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema pany
-
Spocik Lubuski :)
a ja troche przy wyjeżdzie z parkingu gościa podepchnąłem bo chyba sie bał jechać do przodu :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:41_________________________________________________ a blondi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
no panowie dzisiaj frekwencja dopisała nareszcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
córa ma 2 latka narazie ,ale już lubi prase motoryzacyjna[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 21:17_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a my w domku z rodzinami [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 20:35_________________________________________________moja córa przegląda ogłoszenia motoryzacyjne chyba wda sie w ojca swego i słusznie :mysli: :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko witam że i u was przy sobocie kiepsko z frekwencją tak jak u nas :hi:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
co to za rekord ......ja raz na 24 litrach zrobilem 350km i do dzisiaj nie wiem jak to sie stało :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
no topor widze że cie męczy chyba bezsennosc albo terapia okładowa sie wydłuzyła :polew: :polew:
-
[B6 BDH] Jaka turbosprężarka po chipie ?
a może wiesz jakie mniej więcej koszta takiej dłubanki
-
Spocik Lubuski :)
o widze że ktos juz wyzdrowial [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:17_________________________________________________
-
[B6 BDH] Jaka turbosprężarka po chipie ?
a gdzie to moge znależć może podaj linki jakies jak możesz
-
Spocik Lubuski :)
witam wszystkich nie ma jak to zajrzec na forum po pracy :hi: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:01_________________________________________________i co z tym spotem sobota czy niedziela bo już zgłupiałem
-
[B6 BDH] Jaka turbosprężarka po chipie ?
panowie mam pytanie do znawców jakie turbo można założyć do 2.5 quattro motor BDH po wirusie aby miało jeszcze więcej koni,co jeszcze zrobić oprócz turbo i softa i jakie koszta takiego zastrzyku mocy.prosze o podpowiedz bo jestem zielony na ten temat
-
Spocik Lubuski :)
chyba zostało by nam jedynie między drzwi i laczkiem :polew: hahahahah umarlem:D dobra topor nie umieraj tylko rób okład i za tydzień sie widzimy a ja spadam tylko nie przesadż z tym okładem bo skoczy ci temperatura :hi: :polew:
-
Spocik Lubuski :)
chyba zostało by nam jedynie między drzwi i laczkiem :polew:
-
Spocik Lubuski :)
no widze że sie rozumiemy panowie bo co my byśmy bez tych kobiet zrobili :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
od okladow z kobiety sa tylko lepsze oklady z dwoch kobiet :gwizdanie: :kox: :kox: :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:50_________________________________________________ od okladow z kobiety sa tylko lepsze oklady z dwoch kobiet :gwizdanie: :kox: :kox: :notworthy: :notworthy: :notworthy: i oto właśnie chodzi
-
Spocik Lubuski :)
no jak piers to kobieta ma sie rozumiec ,mam wam mówic :polew:
-
Spocik Lubuski :)
topor jak okłady to z młodej piersi ma sie rozumieć bylo ew. wpadnij do poznania btw toporze wykuruj sie grzane piwko, herbatka z pradem, oklady [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:43_________________________________________________ topor jak okłady to z młodej piersi ma sie rozumieć bylo ew. wpadnij do poznania btw toporze wykuruj sie grzane piwko, herbatka z pradem, oklady :polew:
-
Spocik Lubuski :)
ok zapraszamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musashi mam prośbe zajrzyj do działu elektrycznego i podpowiedz mi cos na temat tego modułu komfortu bo co pare głów to nie jedna .z góry dzięki[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:37_________________________________________________dobranoc madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki nadejdzie ten dzień nie ma sprawy ale zapraszam też do nas kawa i ciastko też sie znajdzie :cool1: