Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. wątpię żebyś dorwał taką taśmę która bedzie pasować bez przeróbek
  2. przecież jest o tym na forum po co wałkować temat od nowa
  3. na początek sprawdź rolkę napinającą
  4. wojtekce odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    sprzegiełko alternatora INA i tu masz nr. 535 0005 10 cena około 110zł
  5. nie w katowicach byliśmy ale był :kox:
  6. jadę dziś wieczorem poszaleć na gokartach
  7. Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie: ja mam mape AN 2010. Za niedługo powinno wyjść coś nowego. Puki co to jest najnowsza mapa. A tylko trochę draśnięty jest [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:16_________________________________________________ Jaką to masz mapę? Polski i Europy? Co ile wychodzi nowa? Bo zauważyłem, że na swojej nie mam kilku nowych dróg :gwizdanie: Siemian ma do wszystkiego mapy i spolszczenia :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:19_________________________________________________ Jak auto miało 18" BBS i xenony to to był mój kumpel no to chyba był ten Twój znajomy z tego co słyszałem to chce 30 koła za tego golasa (wyciągnął wszystko co się dało- nawet olej spuścił do poziomu minimum bo to pół litra może się przydać. Klocki też wziął od wojtka jakieś zjechane, bo te co miał się przydadzą- jeszcze z 1000km spokojnie się na nich przejezdzi :polew:) :polew:
  8. wtedy bedziesz wiedział czy to opony są winne :gwizdanie:
  9. polewanie z góry nic nie da wyraźnie napisałem że trzeba rozebrać
  10. nie trzeba kupować nowego mechanizmu wystarczy rozebrać wyczyścić i będzie śmigało jak talala
  11. wojtekce odpowiedział(a) na tomek533 temat w 1.9TDI
    jest wymiana na szczelniejsze oringi
  12. sprawdź zawieszenie i półosie
  13. komp jest u mnie Czyli sprzedany :gwizdanie: prawie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.