Treść opublikowana przez bar.mag
-
[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera
widze AndyN ze troszku Ci cisnienie skoczylo spoko ja tez nie przepadam za takimi gosciami co niby wszystko najlepiej robia i nie maja szaczunku do reszty ale to chyba przypadlosc wszystkich wiatrakow Chociaz mowil ze z BDH jest wiecej roboty. Narazie virus odpada duzy koszt a poza tym jakby mi miala pompa kleknac to juz koniec Kase musze zbierac bo mi sie dziecko ma urodzic w listopadzie
-
[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera
Chlopaki to jest jest adres strony tego tunera www.hartogtuning.nl rozmawialem z nim osobiscie i nieujmujac naszym tunerom powiedzial ze to amatorzy ponoc pompa ma limit do 200KM ale on juz pracuje nad tym co by to obejsc. a to jest jedno autko od niego http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=2hmrslcyou3 zobaczymy musze troche nad tym pomyslec jest to troche kasy
-
[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera
Witam!Znalazlem tunera w holandi ktory mowi ze jest wstanie podkrecic moj silniczek do 200PS i 65Nm cala zabawa"only 500euro" Gosc daje 2h testu jak sie nie spodoba to bez zadnych kosztow powraca do seri. Chyba powaznie sie nad tym zastanowie :mysli:chociaz piec stow droga nie chodzi,kurcze ale taka moc
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
Siema!!! Co do kierki to troche droga zabawa i duzo roboty(choc pewnie warto). Najpierw szyby potem laczki,a nastepne moze to http://cgi.ebay.de/Chiptuning-Audi-A4-B7-2-5-TDI-V6_W0QQitemZ370080097611QQcmdZViewItem?hash=item370080097611&_trkparms=39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A3%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14
-
[ALL B7] Tempomat
czasem na zdjeciu poprostu nie widac to zalezy w jakim polozeniu jest kierka http://images40.fotosik.pl/10/23d590fd41133438m.jpg
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
dzieki dzieki za krytyke . ten chromik tez mi tam nie pasuje dopiero co uporalem sie z emblematami z tylnej klapy jak tylko znajde chwile to i listewki zdejme byly tam odkad kupilem. Nad chipem narazie nie myslalem po przesiadce z 2l b/g te 163ps w zupelnosci mi wystarczaja choc nie mowie ze tak bedzie do konca. pozd Witam furka odswiezona wiec jest kilka nowych fotek Zapraszam do krytyki.hehe
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
troche daleko ale wzorow jest duzo www.velgenland.nl
-
[B7 BDG] Xsenony - wysoko świecą
witam! Jadacy z przeciwka caly czas daja znaki dlugimi ze ich raze! Ksenony poziomuja sie same ale i tak chyba swieca za wysoko. Poradzcie bo niewiem co z tym zrobic,jest mozliwosc recznej regolacji czy trzeba vaga podpiac?
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
na zime tylko czarne stalowki :)w sumie to jeszcze niewiem jaki wzor wybiore wiec pewnie dlugo bede szukal do wiosny mam czas :gwizdanie: tytaj na pewno co wybiore www.velgenland.nl/ pozd
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
kurcze nie mam tylko kilku rzeczy tzn. tv,wielofunkcyjnej kierki i pelnej skory pozatym wszystko jest pod koniec roku zmieni 17" na 18" przyciemnie szybki i to chyba bedzie koniec. Wiecej fotek bedzie tylko ja odswieze.
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
witam to juz moje drugie audi jestem wlascicielem od jakis 4000km :>i jak na razie wrazenia jak najbardziej pozytywne. autko jest w s-line wiec ma prawie wszystko no i 2.5tdi tutaj sa fotki
-
[ALL] Silniki V6 a 4 cylindrowe
witam! Mam pytanie czy silniki v6 wymagaja innego traktowania pod wzgledem stylu jazdy od 4cylindrow?
-
[ALL] mapa dvd do navi rns-e....opłaca sie kupic ?
siema ja w b7 mam i pokrycie jest zajebi..e nawet kilka polnych drog jest zaznaczonych wiec polecam
-
[B7 BDG] N95 i RNS-E
probowalem nici z tego
-
[B7 BDG] N95 i RNS-E
pora telefon zmienic
-
[B7 BDG] N95 i RNS-E
nokia lacze sie przez bluetooth dziala ale kiedy chce wejsc w ksiazke to nic nie widzi?
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
auto jak narazie swieze dla mnie wiec chce sie jak najwiecej dowiedziec na trasa 6.5 miasto nawet 8.5 monitoruje z czystej ciekawosci,dopiero co po wymianie rozrzadu wiec na kilka lat bedzie spokuj sam nie robie wiecej jak 15tys rocznie.dzieki za info pozdrawiam
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
wlasnie na dvd pomysle tylko nie mam wielofunkcyjnej kierki ale bez niej obejdzie sie.bylo czuc roznice po podniesienu i ile wiecej pali teraz?
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
w sumie to nie jest mi to tak potrzebne ale nastepny"gadzecik"by sie przydal szczegolnie na trase do pl.Malik jakies klopoty miales z tym silnkiem?
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
w schowku jest lodowka i raczej nie ma tam miejsca na mala skrzyneczke kurcze szkoda ze tak klamal ten sprzedawca pewnie wymontowal i juz pogonil na allegro ,czyli zostaje szukac tunera.A co z ta mapa da sie ja zciagnac?
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
po jednej stronie mam apteczke a drogiej maly amplifilter z malym glosnikiem wiec chyba lipa
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
niestety
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
dokladnie jest tak jak piszesz wlasnie sprawdzilem cd mp3
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
pod cd mam tylko opcje wyboru sd i dvd tak wiec chyba niema tunera szkoda bo gosc od ktorego kupilem auto mowil ze trzeba tylko rozkodowac tak czy inaczej Dzieki za wskazowki aaa szukam jeszcze mapy na zachodnia europe kupilem jedna ale okazalo sie ze najdalej siega do niemiec a ja potrzebuje na holandie i reszte,gdzie mozna ja dostac?pozd
-
[B7 BDG] NAVI i TV - nie działa na postoju
kurcze ja to wogole jestem ciemny w tym temacie wiec bez pomocy fachowca sie nie obejdzie za wiele mi nie mowia te "specjalistyczne"terminy a jak sprawdzic czy siedzi tam tuner?pozdrawiam