Treść opublikowana przez bar.mag
-
[ALL] konkurencja dla RNS-E
http://tech.wp.pl/kat,1009789,title,TomTom-przedstawia-nawigacje-drugiej-generacji,wid,10730129,wiadomosc.html ciekawe jak to bedzie dzialac cena tez nie jest wygorowana a tom tom nie jest zly
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
mam PETEX i wcale zle nie wygladaja co do jakosci to w aucie nie smierdzi guma czego sie obawialem wiec polecam
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
Gdzies wyczytalem ze koles chcial wychodowac Labradora na psa obronnego i sie nie dalo
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
zawsze chcialem miec psa ale mauska nigdy nie chciala sie zgodzic po za tym w dwu pokojowym mieszkaniu jest raczej malo miejsca teraz mam swoj domek no i pies byl chyba w miesiac po wprowadzce,mam go juz od czerwca.kupijem jak mial 8tyg teraz nie wyobrazam sobie zycia bez psa,na dodatek od polowy listopada mam w domu malego synka i z psem nie ma problemu na poczatku byl troche zazdrosny bo do tego czasu on byl w centrum uwagi ale podstawa to nadal poswiecac mu uwage To moj "Szoko"
-
[B5 AFN] Co ile wymieniać świece żarowe ?
dokladnie nie mozna tego okreslic ja wczoraj wymienilem kpl wczesniej jedna mialem walnieta i z rana palil ale nie na wszystkich cylindrach kupilem ori bosch i dzisiaj -18 pali jak ta lala
-
[ALL B5] Zimowe opony 205/55-16 a 195/65-15
ja mam zalozone M A3 w rozmiarze 205/55-16 i musze powiedzic ze wcale zle sie nie zachowuja
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
ja mam takie S5 i w avancie ladnie wygladaja poza tym to kwestia gustu
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
oczywiscie tam gdzie jest zasieg :bicz3:
-
[B5 AVG] Uderzyłem tylnym kołem o krawężnik i coś nie tak z autem
troche sniegu spadlo i sie chcialo bokami polatac co? pewnie ze mogles cos pokrzywic jedz na kontrole to sie dowiesz co narobiles
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
1
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
np http://www.youtube.com/watch?v=4heT53IhE2E[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 16:17_________________________________________________i to
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
dokladnie tak mialem przed aktualizacja po juz jest wszystko ok,oraz po zciagniecu sima gps przestal dzialac telefon byl na gwarancji wiec dali nowy
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
od ponad roku mam n95 :good:i ani razu wi-fi nie stracilo zasiegu a mapy w navi sa dokladne a zesieg traci tylko w aucie jak jest zamknieta,otwarta ani razu nie stracila zasiegu:)Moja juz troche przeszla kilka razy leciala z matra na ziemie jest poobijana porysowana ale nadal dziala jedyny minus to nie chce sie w 100%polaczyc z zestawm bluetooth w moim B7 Szczerze polecam!
-
[ALL] JAKIE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE ???
Dziecko juz zrobilem wiec zostaje mi drzewo zasadzic
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Dla mnie bida
-
sekcja ruchu drogowego - świadek w sprawie własnej
-------------------------------------------------------------------------------- Cytat: nex Dzisiaj o 20:09 jak na ograniczeniu 50 jechałem 150 to nie bedzie 300zeta - sziet Przekroczenie prędkości powyżej 51km/h to 500pln i 10pkt w holandi 50+ i tracisz prawko do sprawy potem trzeba sie tlumaczyc w sadzie
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
widzialem cos takiego w holandii chyba na 80-tce,byl wczesny wieczor i nie zrobilo to wrazenia moze w nocy daje to lepszy efekt ale poczekajmy na fotki
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
dobrze ze Tobie sie nic nie stalo :)auto sie wyklepie i pojdzie jako bezwypadkowy :gwizdanie:
-
[ALL B7] stalowki , alusy 16" 3.0TDI
ori 16" wcale zle nie wygladaja :tongue4:ja najpierw kupilem stalowki16" okazalo sie ze sa z 2008r i nie wchodza wkur....m sie i kupilem alu ori
-
Strefa Śmiechu
łota fak :polew:
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
fakt faktem jak zobacze ze jeszcze raz ktos leje mi olej(jaki by nie byl)z beczki to ja tez mam 5w30
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
nigdy wiecej [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________to chyba chodzi o to ze byl z beczki
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
dodam ze przy wymianie castrol byl z beczki a wholandi kupilem butelke 1l(tez castrol nie chcialem mieszac z innym) i doslownie po dolaniu i jakis 20km zaczal ciszej chodzic
-
[B7 BDG] Olej w 2,5 TDI V6
dlatego zmieniam tego castrola
-
[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
fajna furka :naughty:ale bez tych klamek i lusterek bedzie