Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bar.mag

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bar.mag

  1. http://tech.wp.pl/kat,1009789,title,TomTom-przedstawia-nawigacje-drugiej-generacji,wid,10730129,wiadomosc.html ciekawe jak to bedzie dzialac cena tez nie jest wygorowana a tom tom nie jest zly
  2. mam PETEX i wcale zle nie wygladaja co do jakosci to w aucie nie smierdzi guma czego sie obawialem wiec polecam
  3. Gdzies wyczytalem ze koles chcial wychodowac Labradora na psa obronnego i sie nie dalo
  4. zawsze chcialem miec psa ale mauska nigdy nie chciala sie zgodzic po za tym w dwu pokojowym mieszkaniu jest raczej malo miejsca teraz mam swoj domek no i pies byl chyba w miesiac po wprowadzce,mam go juz od czerwca.kupijem jak mial 8tyg teraz nie wyobrazam sobie zycia bez psa,na dodatek od polowy listopada mam w domu malego synka i z psem nie ma problemu na poczatku byl troche zazdrosny bo do tego czasu on byl w centrum uwagi ale podstawa to nadal poswiecac mu uwage To moj "Szoko"
  5. dokladnie nie mozna tego okreslic ja wczoraj wymienilem kpl wczesniej jedna mialem walnieta i z rana palil ale nie na wszystkich cylindrach kupilem ori bosch i dzisiaj -18 pali jak ta lala
  6. ja mam zalozone M A3 w rozmiarze 205/55-16 i musze powiedzic ze wcale zle sie nie zachowuja
  7. ja mam takie S5 i w avancie ladnie wygladaja poza tym to kwestia gustu
  8. oczywiscie tam gdzie jest zasieg :bicz3:
  9. troche sniegu spadlo i sie chcialo bokami polatac co? pewnie ze mogles cos pokrzywic jedz na kontrole to sie dowiesz co narobiles
  10. np http://www.youtube.com/watch?v=4heT53IhE2E[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 16:17_________________________________________________i to
  11. dokladnie tak mialem przed aktualizacja po juz jest wszystko ok,oraz po zciagniecu sima gps przestal dzialac telefon byl na gwarancji wiec dali nowy
  12. od ponad roku mam n95 :good:i ani razu wi-fi nie stracilo zasiegu a mapy w navi sa dokladne a zesieg traci tylko w aucie jak jest zamknieta,otwarta ani razu nie stracila zasiegu:)Moja juz troche przeszla kilka razy leciala z matra na ziemie jest poobijana porysowana ale nadal dziala jedyny minus to nie chce sie w 100%polaczyc z zestawm bluetooth w moim B7 Szczerze polecam!
  13. Dziecko juz zrobilem wiec zostaje mi drzewo zasadzic
  14. -------------------------------------------------------------------------------- Cytat: nex Dzisiaj o 20:09 jak na ograniczeniu 50 jechałem 150 to nie bedzie 300zeta - sziet Przekroczenie prędkości powyżej 51km/h to 500pln i 10pkt w holandi 50+ i tracisz prawko do sprawy potem trzeba sie tlumaczyc w sadzie
  15. widzialem cos takiego w holandii chyba na 80-tce,byl wczesny wieczor i nie zrobilo to wrazenia moze w nocy daje to lepszy efekt ale poczekajmy na fotki
  16. dobrze ze Tobie sie nic nie stalo :)auto sie wyklepie i pojdzie jako bezwypadkowy :gwizdanie:
  17. ori 16" wcale zle nie wygladaja :tongue4:ja najpierw kupilem stalowki16" okazalo sie ze sa z 2008r i nie wchodza wkur....m sie i kupilem alu ori
  18. łota fak :polew:
  19. fakt faktem jak zobacze ze jeszcze raz ktos leje mi olej(jaki by nie byl)z beczki to ja tez mam 5w30
  20. nigdy wiecej [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________to chyba chodzi o to ze byl z beczki
  21. dodam ze przy wymianie castrol byl z beczki a wholandi kupilem butelke 1l(tez castrol nie chcialem mieszac z innym) i doslownie po dolaniu i jakis 20km zaczal ciszej chodzic
  22. dlatego zmieniam tego castrola
  23. fajna furka :naughty:ale bez tych klamek i lusterek bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.