Treść opublikowana przez bar.mag
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
ladnie sie prezetuje to podwojna dubeltowke tez bedziesz robil?
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
dokladnie tak!Sam ie wiem jak to sprawdzic
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
wyczytalem na audiforum.nl ze n95 laczy sie w 100% z zestawem BT oznaczonym literka Q,ma ktos moze zestaw z ta literka i przy okazji n95.
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
tempomat jest :> co do tych kabelkow,to moze ktos z klubowiczow przerabial juz podobny problem bede wdzieczny za wskazowki [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 21:43_________________________________________________ ok dzieki kompletuje dalej pozd
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
ale ja mam trojramnienna ale nie multi
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
to poducha z mojej bedzie pasowac?jak tak to jutro dzwonie szkoda tylko ze nie jest s-line ale znaczek znalazlem na ebay-u wiec cos wymysle
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
wlasnie tak wyglada i nie widze tam tych bolcow
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
dobra znalazlem kiere o takim nr 8K0 419 091 G bedzie pasowac jest od A3 2007r?A airbag z mojej nie bedzie pasowal?
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
odkopie troche temat,mam 3-ramienna bez multi i chcialbym zamienc na wersje z multi co dokladnie potrzebuje? Z gory dzieki.
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
mam kasperskiego 8 i jest niezle bo caly czas oznajmia ze sa ataki ale wszystko blokuje nie jestem specem ale program u mnie dziela bez problemu nie spowalnia
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzenek ja kiedys malowalem w C4 i na poczatku tez mi wychodzily matowe ale jeden gosc mi powiedzial ze dzieje sie tak dla tego poniewaz malowalem z duzej odleglosci sprobuj pomalowac z bliska tylko uwazaj bo moga wyjsc falbanki ja podchodzilem do tego ze 4 tazy ale wkoncu wyszlo a efekt byl taki aaa i nic nie odchodzilo!
-
[ALL B7] Fabryczny Alarm i Antynapad
sprobuj otworzyc z klucza ale nie otwierac drzwi i co sie bedzie dzialo
-
[ALL B7] Fabryczny Alarm i Antynapad
zielonego pojecia nie mam a jak Ty to wylaczyles?
-
[ALL B7] Fabryczny Alarm i Antynapad
kupujac auto byl zmontowany tylko ori immob i tez jest dioda i tez dzwi sie zamykaja po czasie jak otwoze z klucza ale nie otworze drzwi jak nie masz to do AC bedzie Ci potrzebny!
-
Strefa Śmiechu
- [B6 AVB] [B6 AVB] Parę nowych fotek
sorry za OT ale widze ze TRZENEK stales sie wladca postuff jak to jest z tymi "odznaczeniami"? furka ladna daj jakies foty ze srodka i opisz niunie.- [ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
2- Ceny paliwa marzec 2026
Trochę przesadziłeś.. 0,99 centa to około 4gr ;) to kurcze tanio w holandii ...musze do brata zadzwonić żeby mi zapasy zrobił widze chlopaki ze nic wam nie umknie oczywiscie chodzi o 99centow :gwizdanie:- [ALL B8] Jak myślicie, fela będzie pasować ?
dokladnie ja kupilem S5 18" tak to wyglada jak ponizej i juz mysle nad zamiiana na 19". do B8 tylko 19"- Ceny paliwa marzec 2026
holandia okolice eindhoven ON 0.99centa :gwizdanie:- [A6 4B AYM] Świece się nagrzewają, ale i tak ciężko pali
te 30zl to pewnie prod czeskiej lub pl te sa z za odry,pozatym u Ciebie to pewnie sa z za buga- [ALL B7] NOWE KOLKA:) A4 2.0t apr chip, carbonio intake,forge motorsport DV
dawaj wiecej fotek- [B5 AFN] Co ile wymieniać świece żarowe ?
jam mam ori Boszki i jest gites- [A6 4B AYM] Świece się nagrzewają, ale i tak ciężko pali
ja pialem podobny problem w sumie palil od razu ale nierowno chodzil tzn nie na wszystkich cylindrach kupilem ori bosch-ki po 45zl/szt i przy -20 odpail bez problemu na wszystkich garach,okazalo sie ze jedna byla przepalona i to bylo przyczyna u mnie wymiana to 71zl- [ALL] konkurencja dla RNS-E
ciekawe czy bedzie mozna sterowac nia z kierki wyglada calkiem calkiem ale jest jedna wada brak zciaganego panela - [B6 AVB] [B6 AVB] Parę nowych fotek