Treść opublikowana przez bar.mag
-
[ALL B7] rs4 3.0tdi?
doczytalem sie ze koles go sam wystylizowal na rs4 robote odwalil
-
[ALL B7] rs4 3.0tdi?
witam natknalem sie na cos takiego i to chyba nie jest orginal co myslicie? ale wyglada pieknie i ten kolor!!! http://link.marktplaats.nl/435000670
-
Bagażniki dachowe a prawo?
siema SOMES dzisiaj rozmawialem z kolega szefa,jest policjantem,mowi ze jedyne ograniczenia to 120km/h na autostradzie niema nic w przepisach o "trumnie". pozd
-
[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
soko fura tez kiedys smigalem c4 ale na pierwszym filmiku to wogole nie mozna sie skupic
-
[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
niestety stala sie niedobra rzecz audi jest na sprzedaż,mysle ze jeszcze kiedys bede jezdzil jakims poki co teraz worze swoje cztery literki Volviakiem V40 z 98r jak 185tys najechane i potwierdzone ksiazka sprawuje sie niezle fotki wieczorem.
-
[ALL] Wiejski tjunink czy rasowa B6-ka ?
mysle ze bez duzego grila to calosc fadnie by wygladalo maska faktycznie odstaje ale raczej jest robiona na bed look-a,tyl i bok dosyc ciekawie sie prezetuje
-
[ALL] Wiejski tjunink czy rasowa B6-ka ?
Dziś w piękny słoneczny dzionek na przechadzce po miescie natknąłem sie na to o to wozidło,powiem szczerze ze jeżeli chodzi o materiały i spasowanie to robił to jakiś profesjonalista bo naprawdę wszystko ladnie było dopasowane i lakier naprawdę ladnie sie prezętował na tym body kit-e,jednak co do grila można sie doczepić nie wszystkim musi sie podobać,mi osobiście nie podoba sie,to lampy całkiem źle nie wygadają z reszta sami ocencie
-
Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
Wszystkiego dobrego!!!Ja sie dalem zaobraczowec 6 sierpnia do tej pory nie zaluje
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
jezeli chodzi o koszta to ledy ori od a6 te na blotnik w aso w holandi wiedzialem za 50e(L+P)niewiem jaki jest koszt tych co wchodza na klape dochodzi do tego jeszcze drogi kpl do a4 w przeciwnym razie trzeba auto pewnie zostawic na kilka dni nie wszystkim to odpowiada ale efekt jest zarabisty wygladaja swietnie
-
[ALL B7] Problem z ledami
no ladnie wygladaja te ledy sam robiles czy kupiles?
-
[B6 BDG] Dymi, przerywa, pojawiła się kontrolka silnika
pisz do PIOTRUSIA napewno cos poradzi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1100km eindhoven-kluczbork +300km po klu 120l :gwizdanie:
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
u mnie jest podobnie mianowicie juz sie zaczyna mapa zawieszac w holandi znajomy mowi ze to wina RNS-E ponoc do 2005roku sa problemy z laserem w serwisie najpierw czyszcza a jak nie pomaga to zmiana napedu.
-
[ALL B7] Repliki felg lamborghini gallardo ...co myslicie?
kwestia gustu ale dla mnie sa do doopy
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
moge zalatwic cala odprawe celna sorry za OT
-
[B7 ] Avant s-line pakiet, czarna perła, LED Felunek NEW RS6 19
Trzeniu Gregu mieszka w holandii :gwizdanie:
-
[B7 ] Avant s-line pakiet, czarna perła, LED Felunek NEW RS6 19
fakt faktem tarcze hamulcowe gdzies sie zgobily przy tym rozmiarze flagi i przod jest troche wyzej ale pozatym prezetuja sie fajnie
-
[B7 ] Avant s-line pakiet, czarna perła, LED Felunek NEW RS6 19
zdjecie nie oddaje uroku na zywo sa za***iste!!!
-
Chiptunning w Holandii
www.hartogtuning.nl!Tylko ze za jednego konia płacisz 13e ale robią dobrze,gostek najpierw był kierowca rajdowym potem zajął sie tuningiem,na forum holenderskim jest naprawdę dużo gości którzy robili u niego program i są nie narzekają http://www.audiforum.nl/forum/motor-and-aandrijving/38738-chiptuning-resultaten-overzicht.html pozd
-
[ALL B7] DPF Diesel Particel Filter Filtr Cząstek Stałych problemy z zapychaniem
a ja slyszalem ze problem moze byc w zlym oleju sprobuj zmienic olej na inny
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew:
-
[ALL B7] Czy ktoś widział albo ma foty NUVOLARI 18" na B7 avant (jak w linku) ?
moje to JLL i jezdze juz pol roku na nich nic zlego sie z nimi nie dzieje fakt w holandii sa rowne drogi.polecam jak najbardziej ten wzor
-
[ALL B7] Czy ktoś widział albo ma foty NUVOLARI 18" na B7 avant (jak w linku) ?
te s5 sa na mojej niuni wiec mozesz zerknac
-
[ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną
fakt znaczek siedzi glebiej i naprawde wsiadajac do auta ciezko poznac ze to domowa robota mieszkam z veldhoven
-
[ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną
prosze :gwizdanie: