Treść opublikowana przez bar.mag
-
[ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną
ja u siebie wyrezalem taki znaczek i ciezko poznac ze nie jest ori ,niema zadnych miejsc na zatrzaski a kleilem to bizonem dwuskladnikowym.
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
co tam homer!!! to dopiero xtrem i wcina bannan
-
[ALL B7] Pytanie o felgi 19 cali
te od rs6 sa mega sam takie chcialem ale byly wlasnie tylko w 19" i sie troche balem tego rozmiaru wiec wzialem s5 z 18" i teraz z przyjemnoscia bym sie zamienil bierz rs6
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Chlopaki tutaj na pewno cos sobie znajdziecie!!! http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/25946/najgorsze_dziary_ha_ha_ha/
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/25946/najgorsze_dziary_ha_ha_ha/
-
[ALL B7] Wymiana zwykłego grilla na grill s-line
z tego co sie orietuje to nie da rady trzeba calosc zmienic (zderzak i gril)
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
piekne auto! Gratuluje!!!
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
piekna furmanka!!!piekne foty!
-
F1, Rajdy i Motorsport
shit happened!!! Ale pieknie jechal!!!
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
zaciski ladnie wyeksponowane calosc wyglada super ps.a odcien taki jak na zdjeciu czy tytan?
-
[ALL B5] Kupiłem alu 18" i śruby są chyba za krótkie
sprawdz tez czy gniazdo w otworze na srube idealnie pasuje
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
tak wygladaja S5 18" kupujac tez mialem dylemat,przymierzalem rozne jednak te mi najbardziej,lezaly kwestia gustu
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
wrzoce fote wieczorem
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
Malik nie kombinuj,S5 19"
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
dla mnie lipa
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
swietnie wyszlo a co to za ledy do DLR
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
te z pierwszego posta sa gitara jakies takie podobne do moich.hehe
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
nie wiem jaki model BT mam ale ten myk umnie nie przejdzie probowalem i nic,telefon to N95
-
[ALL B7] Pilot w kluczyku nie działa
moze baterie sa slabe?Ja tez ta mialem,po rozebraniu kluczyka i dokladnym wyczyszczeniu nie chcial dzialac wymienilem baterie i nic to nie dalo w koncu otwarlem auto przez zamek odpalilem i po tym dziala normalnie.
-
[ALL B6] Kierownica ścięta z dołu
Kolego dal bys znac ze sie rozmysliles byc moze juz bym ja sprzedal :gwizdanie:
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
ja nie wymienialem modulu
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Tomek jak postep z ledami?
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
mam vaga na kompie ale nie mam kabla [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:41_________________________________________________co ciekawe w tym serwisie sa ledy do a6 avanta po 25ejedna strona
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
ten co sie zna jest na urlopie i bedzie dopiero za 2tydnie,co to ma byc zeby nie moc sobie z tym poradzic?Moze skopiuje z forum procedurę i go przyucze troche hehe
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
na to wyglada co nie zmieni faktu ze przyciski nadal nie dzialaja