Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

verus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez verus

  1. http://moto.allegro.pl/item207656731_opony_235_40r17_235_40_17_micheli_pilot_sport_nowe.html co myślicie ? 6 lat to dużo ?
  2. ja mam 235/45/17 + mocno obniżony zawias i nie obciera
  3. odpięcie VAG-a to na początek warto coś poważniejszego zamieszać
  4. Każde zabezpieczenie jest do przejścia, to każdy wie. Alarm jest najsłabszym zabezpieczeniem, w zasadzie nie jest to zabezpieczenie tylko straszak. Ile razy idąc ulicą słyszymy wyjący alarm ? Czy ktoś się tym przejmuje ? Poza tym dla złodzieja wyłączenie alarmu to kwestia kilku sekund albo wogóle się nie włączy jeśli spec jest dobry. Blokady skrzni, kierownicy... to też kwestia kilkunastu sekund. Dobre zabezpieczenie to takie, które forosować trzeba długo. Są układy odcinające paliwo i/lub prąd. Jeśli masz znajomego elektryka zrobi ci coś takiego. Schowasz sobie 2 lub 3 przyciski wielkości główki od szpilki wtopione w plastik w Tobie tylko znanym punkcie i takie coś to już problem dla złodzieja ( wiadomo, że też do przejścia ale na to trzeba duuużo czasu i rozebrać pół auta ) Póki nie zewrze obwodu nie odpali. Tylko laweta. Poza tym warto rozłączyć część komputera - każdy złodziej biorący się za audi wsiada z laptopem czy innym urządzeniem i podącza się pod VAG aby w pierwszej kolejności załatwić immobilser. To też duża przeszkoda i także czasochłonna. Mojemu wujkowi kiedyś wsiedli do Passata. Alarm, blokada skrzyni - pestka. Ale nie odjechali
  5. jeśli chip to tylko u Mastersa http://www.tdi-tuning.pl/home.htm
  6. a ja mam czarną
  7. gdyby nie kontrowersyjne opinie o 2.5 TDI to byłby napewno...
  8. jakoś nie mogę dotrzeć a wybierałem się już myślę, że będzie okazja
  9. i wogóle przemaluj bo ten kolor do kitu jest http://www.pagenstecher.de/topic136919,Audi-A4-Cabrio-20-Zoll-.html
  10. niezłe fele http://www.caradisiac.com/media/images/le_mag/mag125/audi_a4_tuning_01_big.jpg
  11. Głównie chodzi mi o Polskę, jeszcze dużo wody upłynie zanim audi wyda mapy z prawdziwego zdarzenia.
  12. mam inny stosunek czarnych szyb odkąd byłem na Ukrainie niewiem czy wiesz o co chodzi
  13. W ten sposób to można sobie wmówić wiele rzeczy na zasadzie - inni mają gorzej. Zbyt niska i twarda zawiecha to jednak mały problem w PL, nie oszukujmy się.
  14. jak nie chcesz być leszczem to przyciemniaj ! żartuje, nie rób wiochy z ładnego auta
  15. i do quattro najlepiej V6 echhh nie można mieć wszystkiego...[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 00:33 _________________________________________________ niestety żyje w kraju gdzie drogi są przeważnie dla terenówek
  16. obejrzałem i co mnie uderzyło to... chyba jednak podniosę zawiechę bo wygląda ok a już mnie krew zalewa na dziurach i koleinach.. Jaka tam jest felga ?
  17. No do pełnego pakietu ci brakuje dokładek zderzaków listew na drzwi, czarnej podsufitki, ale nie zmienia to faktu ze piekna jak wyglądają te listwy ?
  18. kwestia gustu, lubisz przyciemniane szyby ?
  19. no to wtedy będę kozak dopiero z czarnymi szybkami... [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:41 _________________________________________________ mam już lepsze navi [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________ Koła są 235/45/R17 i na nasze parszywe drogi to i tak partyzantka jeszcze z obniżoną i twardą zawiechą.. Osłonę już potargałem, niewiele brakło a rozbiłbym przedni spoiler.. Pakiet S-line tak jak widać, chyba jest wszystko
  20. [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 18:07 _________________________________________________
  21. zdecydowanie 18" RS4 Audi/VW Style Alloy Wheels & Tyres
  22. http://forum.dvhk.pl/showthread.php?t=137220[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 17:40 _________________________________________________ Konkrety zainstaluj nowe mapy PL IGO to będziesz miał konkret, z mojego gadania niewiele się dowiesz
  23. Nowe mapy IGO są nie gorsze a jazda z IGO to jak dzień i noc w stosunku do Automapy która jest w obsłudze koszmarna. Co kto woli. Automapa przestała być jedyną dobrą i skuteczną nawigacją PL, tyle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.