Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

verus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez verus

  1. Najnowsze mapy Polski i Czech do nawigacji Blaupunkt Navi DX. * Dla 100% społeczeństwa czeskiego i 34% (wzrost o 11% w stosunku do wersji poprzedniej) społeczeństwa polskiego dostępna jest szczegółowy plan dróg i ulic * TMC-Kod służący do dynamicznej nawigacji z możliwością uwzględnienia aktualnej sytuacji na drogach/autostradach (funkcja dostępna tylko w Czechach) * 78.400 planów miast i miejscowości w Polsce i Czechach zapisanych w postaci cyfrowej * Zapisane tu są drogi łączące i krajowe na terenie Czech i Polski. Do Wyboru mają Państwo ponad 78.400 miast i miejscowości * 39.800 centrów miast w Polsce i w Czechach jest dostępnych na tym CD * W 66 miastach polskich (poprzednia wersja 53 ) możliwa jest nawigacja z użyciem numerów domów. Tym samym można podjechać bezpośrednio pod drzwi wybranego domu. * Dodatki w porownaniu do wersji poprzedniej: o Czechy i Polska na 1 CD o 2.400 miast o ogólnej liczbie mieszkańców rzędu ok. 2,1 mln. * Dostępne informacje wizualne jak: parki, rzeki, przejazdy kolejowe, drogi jednokierunkowe, mosty, zakazy wjazdu, jeziora, parki lasy (wyświetlanie zależne od wersji nawigacji) * lącznie 13.400 punktów docelowych o 16 portów lotniczych o > 400 dworców kolejowych o ok. 1200 parkingów o ok. 5.000 stacji benzynowych o ok. 100 punktów obsługi klienta na autorstradach o ok. 100 przejść granicznych o ok. 600 szpitali o ok. 130 więzłów na auostradach jak i zjazdow i wjazdow o > 1.100 urzędów pocztowych o centra sportowe, hotele, restauracje, centra handlowe, itp. o Na tej płycie znajduję się w sumie 78.400 bezpośrednich objektów docelowych (wzrost do poprzedniej wersji o 38.700* (liczba w stosunku do Polski DX 2006/2007)) DownloadLink: Mapy należy wypalić przy pomocy dołączonego profilu clonecd przy najniższej możliwej prędkości pozdr :-) [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 14:25 _________________________________________________jak będzie taka potrzeba znajdzie się polskie menu do waszych navi. na razie testuje jak to odpalić
  2. Właśnie zainstalowałem na moim palmtopie MIO najnowsze mapy IGO 2007. W zestawie jest Polska ( kod mapy 070321 ) Pierwsze co zrobiłem to wywaliłem Automapę. Po prostu rewelacja, w końcu coś lepszego w każdym calu.
  3. zapytam przy okazji masz CHIPa ?
  4. ASO to zawsze dla mnie była ostataczność. Ile ta promocja kosztuje ?
  5. Gdzie w Krakowie lub okolicy polecicie dobry i tani warsztat gdzie można przeczyścić klimę ?[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 18:31 _________________________________________________nikt tego nie robi ?
  6. soft hard core to jest tutaj
  7. Myślicie że to możliwe z 1.9 czy to jest 2.5 TDI ?
  8. to zamykajcie
  9. jak Ci ukradną auto to zmnienisz zdanie [ Dodano: 28-03-2007, 12:41 ] się
  10. ponoć co pojętniejsi elektrycy mają metody na zabezpieczenia faktycznie nie do przejścia. wiem, bo mojej ciotce to Passata uratowało - złodziej sforsował wszystko ale nie odpalił.. nie było szans
  11. Nie chodzi o to, żeby dokładnie opisywać co i gdzie się znajduje i jeszcze pokazać wszystkim na zdjęciu numer rej. auta.
  12. Właśnie przed chwilą się dowiedziałem, że znajomemu ukradli piękne Audi... W biały dzień przed uczelnią... Czy i jakie miał zabezpieczenia niewiem ale zapewne miał a mimo to nie był to problem - jak wiadomo dziś złodziej to fachman posiłkujący się drogim sprzętem elektronicznym. Może bez szczegółów ale napiszcie jak macie zabezpieczone auto. Jakie zabezpieczenia poza klasycznymi ( moim zdaniem bezużytkami ) jak autoalarm, multilock, blokada kierownicy można zamontować ?
  13. a może po to aby obiektywniej sprawdzić ile pali na poszczególnych biegach
  14. Wcześniej miałem dość wysoki zawias ( w innym aucie ) Po przesiadce na nie było dnia żebym gdzieś nie odhaczył przy manewrowaniu ( krawężnik, progi zwalniające itp ) Po miesiącu już trochę przywykłem i nauczyłem się jeździć ale nadal mi trochę przeszkadza, że nie można wjechać gdzie się chce... Może w końcu zostawię tak jak jest, w każdym razie wydaje mi się to bardzo nisko. Serii nie chcę ale chociaż tak parę mm wyżej..
  15. zdejme zdejme tylko leje dzisiaj.... :confused:
  16. Skoro mamy oboje taki sam prześwit i teoretycznie jest to -20mm to coś się nie zgadza bo auta siedzą bardzo nisko. Aż dziw, że nikt nie wie tutaj o co chodzi, przecież tyle osób ma obniżoną zawiechę..
  17. Nikt tu nie straszy, jazda z taką zawiechą w tym gównianym kraju po parszywych drogach to partyzantka. Jedziesz i Twoje oczy wyglądają tak :eek: Najlepszy byłby allroad albo terenówka i to być może jest jedyne słuszne rozwiazanie.
  18. Serwisuję u znajomego mechanika w jednej z podkrakowskich wsi, facet ma jednoosobowy warsztat - pracuje sam. Ma dobre zaplecze i wiedzę a do tego jest pasjonatem. Prywatnie jeździ tylko TDI ( audi, VW )
  19. ciekaw jestem jaki masz prześwit, ile cm mniej wiecej od dolnej krawędzi spoilera do ziemi ?
  20. z tego co się zorientowałem ostatnio to kolorów sprężyn jest wiele: zielone[/glow]]niebieskie,czarne[/glow]]żółte, [glow=red]czerwone[/glow] i prawdopodobnie rozmiar nie ma wiele wspólnego z kolorem...
  21. znajdziesz kogoś bez problemu, jedni obniżają inni podwyższają pojeździsz pół roku i znów się z kimś zamienisz na wyższe
  22. Z tyłu mam dokładnie tak samo, z przodu wyszło mi 1cm mniej ( a może tylko krzywo przyłożyłem metr ) Wyżej jest głos mówiący, że to nie -20mm tylko 50-60, i co Aha, kolor sprężyn nie jest żadnym wyznacznikiem poziomu obniżenia i nie należy się tym sugerować.
  23. jest to możliwe gdzie kupić ori -20mm ? tylko salon ?
  24. Właściciel twierdził, że to jest +/- 20/30mm ( nie był pewien czy to jest 20 czy 30 ) W ksiażce nie ma nic więcej poza kodem 1BE. Sprawdzałem także w serwisie historię auta ( przeglądy, itp itd, i nic o wymianie zawiechy nie było ) Czy może ktoś powiedzieć jaki ma być prześwit dla typowego s-line -20mm i jak to dokładnie zmierzyć ? Na początek to chciałem ustalić jaką zawiechę faktycznie mam, żeby wiedzieć co i jak zamienić. [ Dodano: 06-03-2007, 20:37 ] . . . . szubek-line, ponawiam prośbę, czy mógłbyś wkleić zdjecie swojgo audi ? Chociażby to, które w avatarze tylko powiększone
  25. szubek, też mam oryginalną zawiechę s-line tylko pewnie niższą.... Jaki masz kod zawieszenia ? Mierzyłeś jaki masz prześwit ? Jakiego koloru są sprężyny ? [ Dodano: 06-03-2007, 19:15 ] jutro odkręcę i wkleję fotkę [ Dodano: 06-03-2007, 19:18 ] no jest wpisany w ksiażce kod 1BE czy może być dodatkowo jeszcze jakieś inne oznaczenie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.