Treść opublikowana przez bin85
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok dzieki za info jeszcze dzis zamowie ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- no i jestem na etapie robienia przejściówki do licznika jak narazie napotkałem jeden problem w kostce niebieskiej pin 29 jest to sygnał brake co to za sygnał i do czego go podpiąć czy to może jest tak jak w moich starych kostkach pin odpowiedzialny za ciśnienie układu hamulcowego pin 29 to sygnał z czujnika poziomu płynu hamulcowego
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Też podłączałem diodę i po włączeniu szyby nie świeciła, zobaczymy jak przyjdą maty czy pod obciążeniem pojawi się napięcie. Dla zainteresowanych wrzucam schemat, jak widać mata jest podłączona pod moduł w drzwiach <br /><br />
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A powiedz szczere, dużo było kombinowania z przejściem na 1/1 FIS z 1/2 FIS? Z1/2 na pełny to chyba najłatwiej przejść, jest najmniej kombinowania
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie masz wsadu do polifta z zegarkiem cyfrowym niestety nie mam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no to musi pasować niema bata,
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hmm, raczej musi pasować może tą przejściówkę masz jakąś dziwną
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bo wcześniej miałeś rezystancyjny czujnik temperatury w podstawie filtru oleju a licznik po lifcie wymaga czujnika temperatury i poziomu oleju w misce olejowej
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no to do tego białego plastiku w puste miejsce wkładasz tą wtyczkę tylko chyba trzeba zdjąc ten czarny zatrzask z niej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Opis jest tu, z tym że my nie edytujemy wsadu Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG I wsad licznika 8D0919880N (benzyna 2x32pin +20pin, zegarek analogowy) http://www.sendspace.pl/file/1dccf96a12fe1f384e1cd55
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie nie trzeba programatorem, ja u siebie wgrywałem VAG Tacho 2.5
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To będzie przekłamywać, chyba że kupisz na allegro zamienniki tarcz które mają w połowie 130 tylko ciekawe jak jest z ich jakością wykonania ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Zadziała wszytko co jest w liczniku bez fisu oprócz temp zewnętrznej bo też trzeba ją podłączyć osobno, dochodzi jeszcze spalanie, manetka, czujnik temp oleju i ewentualnie czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
przecież RNS-E ma gniazdo dla tego kabla <br /><br />
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z cyfrowym zegarkiem trzeba przekładać piny w zielonej i niebieskiej wtyczce. Co do immo no to niestety ale trzeba odczytać pin z licznika i zakodować na nowo kluczyki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Możesz bez problemu zmienić, jeżeli chcesz mniejsze zło to bierz fis z analogowym zegarkiem to chyba mniej roboty niż z montażem tego uniwersalnego komputera który pokazałeś
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A taka zabawa myślałem że licznik w B6 już niema tych sygnałów
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jeżeli jest ori RNS-D i niema TMC to w jaki sposób jest wyświetlane info na FIS ? chyba że dogaduje się po canie z licznikiem ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Vag raczej tu nic nie pomoże, a czy płyta w formacie audio CD jest poprawnie odtwarzana, bo na filmiku widzę że na płytce też masz mp3 nagrane
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sam wcześniej miałem licznik z zegarkiem ze wskazówkami i zmieniłem na cyfrowy z immo nie było problemu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Da się zaprogramować wystarczy odczytać PIN
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pewnie nie ale spróbować zawsze możesz
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Z tego co pamiętam to łączy się na obu 37 i 56
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Aha, przynajmniej u mnie z jednym z tańszych kabli działa O ile dobrze pamiętam to mam taki KABEL VAG USB OBD II-4 (2557198207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. <br /><br /> W RNS zostaw tylko wtyczkę z zasilaniem resztę możesz wypiąć i podłączyć tylko na krótko linię K
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
W takim razie podłącz na krótko linie k z RNS i wepnij bezpośrednio w gniazdo diagnostyczne wtedy musi się połączyć. Z vagiem 409.1 na pewno działa.
-
Co to jest za element?
Przycisk służy do testowania modułu, ogrzewanie zamka działa tylko gdy jest zimno na dworze, naciskając przycisk możemy wymusić grzanie niezależnie od temperatury