Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. jak wypniesz kabelek od czujnika to zwiększ obroty silnika o ile pamiętam to trzeba przekroczyć 1500 obr/min wtedy powinna się pokazać oliwka
  2. jeżeli w środku wizualnie będzie ok to pewnie tak
  3. Zrób jeszcze "Output test" vagiem, ale obstawiam że też nie zaświeci, możesz jeszcze rozebrać MCE i zobaczyć czy niema widocznych uszkodzeń bądź zimnych lutów
  4. Zmierz miernikiem czy z MCE wychodzi plus na lewy stop ewentualnie możesz jeszcze dla pewności na krótko podłączyć inną żarówkę
  5. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3403-kodowanie-sterownikow-w-audi-a4-b5-1995-2001/
  6. Aby wyłączyć info o klockach zmieniasz kodowanie licznika temat jest podwieszony w dziale diagnostyka, a rezerwy nie da się wyłączyć i czemu by taka możliwość mała służyć
  7. Ograniczenie prądowe niema tu nic do rzeczy i dla zegarów tez jest to obojętne czy jest czy go niema, większym problemem jest to że niektóre z prostowników mają nieodfiltrowane napięcie wyjściowe.
  8. Tak ma pokazywać na obu ale nie to samo
  9. Na pewno to nie jest przekaźnik pompy paliwa bo jest on pod kierownicą, z tego co pamiętam to tylko diesel ma tam przekaźniki Jaki numer ma ten przekaźnik ?
  10. Nie możesz jednego plusa rozdzielić na 4 łącząc je bo wtedy jak zapalisz pozycyjne to zaświeca się też przeciwmgielne, musisz rozdzielić to po przez 4 diody prostownicze
  11. no trochę jest kiepski
  12. są dwie jak je odkręcisz to amor wyjedzie ze sprężyną o dopiero na wymontowanym ściągasz sprężynę Foto wszytko wyjaśni
  13. W b5 jest inaczej mocowanie amora jest wewnątrz samochodu, trzeba wyjąć te boczki przy oparciu tylnej kanapy
  14. miałem przypadek z alarmem który reagował tylko na podanie masy, nie reagował na minus który steruje lampkę wnętrza, wiąże się to z tym że lampka ma funkcję ściemniania, lampki oświetlania przestrzeni nóg też wyłączają się po ok 10min bo są sterowane przez elektronikę i właśnie spadek napięcia na tej elektronice był skutkiem tego że alarm nie reagował na otwarcie drzwi. Zdecydowana większość alarmów nie mają tego problemu i nawet przystosowane są do współpracy z lampką która po zamknięciu samochodu jeszcze przez chwilę świeci. jeżeli jesteśmy pewni ze alarm będzie poprawnie współpracował to podłączenie się pod przewód który podałeś rozwiąże nam problem z sygnałem otwarcia drzwi
  15. Tak jest to przewód który sygnalizuje otwarcie drzwi ale nie jest to bezpośredni sygnał z krańcówki i względem masy jest na nim różnica potencjałów a niestety są alarmy które mają z tym problem
  16. To może kolega pokaże na załączonym schemacie drzwi pasażera gdzie jest sygnał krańcówki wewnątrz samochodu, bo ja widzę że wchodzi on do modułu przy siłowniku szyby a dalej ta informacja idzie już po CAN
  17. Znajdziesz na allegro np seo perfect can, z tym że cena dobrych alarmów CAN jest o wiele wyższa niż analogowych
  18. Kolego maxim 79 mogłeś najpierw zapytać a potem kupić alarm, ale do rzeczy - magistrala CAN w B6 akurat jest tu bardzo pomocna pod warunkiem posiadania alarmu który będzie z nią współpracował wtedy montaż jest nawet prostszy niż w B5. Jeżeli chodzi o montaż alarmu analogowego to faktycznie może przysporzyć sporo problemów np. sygnały otwarcia drzwi nie są nigdzie dalej wyprowadzone i trzeba prowadzić przewody do każdych drzwi. Alarm który kupiłeś uzbrajany jest chyba tylko z pilota, a powinieneś mieć wersję bezpilotową bo według mnie to nie za bardzo jednym pilotem zamykać samochód a drugim uzbrajać alarm.
  19. Masa powinna być na pinie z grubym brązowym przewodem.
  20. Tak jak napisał kolega yaboo wystarczy że zdejmiesz koło i zobaczysz dwie śruby mocujące amortyzator
  21. hmm tego nie sprawdzałem ale raczej wszystkie Sprawdziłem i otwierają się wszystkie
  22. Sprawdziłem, alarm bezpilotowy - otwarcie samochodu kluczykiem nie powoduje rozbrojenia czyli alarm wyje gdy otworzymy drzwi,
  23. Chodzi Ci o sytuacje gdy przekręcimy wkładkę tak jakby otworzyć auto kluczykiem - wydaje mi się że alarm rozróżnia tą sytuację i rozbroi się tylko kiedy dostanie sygnał że otworzyliśmy auto kluczykiem, ale jak będę miał okazję to sprawdzę to.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.