Treść opublikowana przez bin85
-
zestaw wahaczy
No gdyby przyszło wymieniać komplet na Lemforder to już raczej kupiłbym coś innego bo faktem jest ze dwa górne kosztowały niewiele mniej niż cały zestaw MasterSport
-
zestaw wahaczy
Pewnie by pomogło ale juz byłam tak zdenerwowany ze zakupiłem Lemy i to już typowo przeznaczone dla zawieszenia 1BV
-
zestaw wahaczy
Może, ogóle podczas jazdy nie stukał i po wymontowaniu nie miał luzów ale jednak przy kręceniu na postoju dość głośno skrzypiał
-
zestaw wahaczy
Tez właśnie się nad tym zastanawiałem bo jednak 1 BV jest niżej a opis jest tylko jeden do standardowego zawieszenia ale tak jak napisałem pozycja dokręcenia wahacza tyczy się poprawnego zakresu pracy tulei a nie sworznia
-
zestaw wahaczy
Zawieszenie mam 1BV na felgach 18 cali, może tez dlatego MS nie wytrzymały
-
zestaw wahaczy
Przejechałem nie dużo 3-4 tyś, montaż poprawny, wahacze ustawiane według ELSY. Zresztą nawet gdyby dokręcisz wahacz na podniesionym aucie to tuleja dostaje po d*pie a poleciały sworznie, zaczęły skrzypieć na postoju przy kręceniu kołami
-
zestaw wahaczy
U mnie też górne master sport padły po 3 miesiącach a zakupiłem je dlatego bo zasugerowałem się tym że w B5 miałem cały przód MS i było ok
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Czujnik G201 wkręcony jest w blok pompy od ABS, i odpowiada za działanie asystenta awaryjnego hamowania mianowicie wykrywa nagły wzrost ciśnienia w układzie
-
Dziwny odglos od pompki centralnego zamka
Szkoda tylko ze B6 niema pompki od centralnego
-
Audi B6 2.4 V6 Rozrząd!
Tak są kolizyjne, i jeżeli nie masz pewności kiedy rozrząd był robiony to go wymień dla świętego spokoju
-
Poziomowanie reflektorów - zagadka
Zdjęcie pod schowkiem zrobiłeś trochę za nisko, moduł jest w okolicach poduszki powietrznej
-
Poziomowanie reflektorów - zagadka
Zapal światła mijania i odpal silnik w tym momencie światła powinny opuścić się w dół i ponownie ustawić, po drugie moduł od poziomowania znajduje się pod schowkiem pasażera więc sprawdź czy wogóle go masz
-
kolorowy fis do licznika
Cały licznik musisz wymienić
-
Regulator podgrzewanych foteli
Trzeba by porównać schemat podłączania A4 i A8 czy jest to samo, zasilania nie podłączaj pod zapalniczkę bo przeciążysz ten obwód, pod kierownicą masz główne zasilanie i tam się lepiej wepnij, możesz też wykorzystać jakieś puste miejsce w skrzynce bezpieczników
-
Pobór prądu w czasie postoju
Jak już będzie powyżej 100mA to można zacząć szukać usterki, jeżeli nie masz dodatkowych odbiorników typu tuba, nie ori radio czy alarm to pobór prądu powinien być ok 50mA
-
Problem z prawym przednim kierunkowskazem
MCE jest pod kolumną kierownicy, tam gdzie przekaźniki http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/
-
schemat tylnych głośników i suba b7
Proszę Wersja zwykła i BOSE
-
Problem z prawym przednim kierunkowskazem
FIS nie pokazywał spalonej żarówki? po drugie czy jak włączysz awaryjne to też prawy przód świeci słabiej. Nie wykluczone że jeżeli nie pomoże to co koledzy wyżej napisali może się okazać ze wyjście z MCE jest uszkodzone. Możesz jeszcze podłączyć Vag i zrobić test wyjść modułu centralnej elektryki.
-
Błąd Spalonej żarówki tabl rej. audi a4 b7
O spalonej żarówce informuje tylko FIS, błędów na vagu niema i nie można wyłączyć funkcji sprawdzania żarówek
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
Przyznam szczerze jest to trochę dziwne, a nie sprawdzałeś może na które piny we wtyczce od modułu idą ścieżki od tego przekaźnika bo jestem bardzo ciekawy za co on dokładnie odpowiada
-
Przeróbka szyb 2 elektrycznych na 4 wiązka do drzwi problem
Wystarczyło troszkę poszukać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200569-montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb/
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
raczej mało prawdopodobne, sprawdziłeś w ogóle błędy na vagu w module komfortu ?
-
Układ Podtrzymania Soczewka Bi-Xenon A4 B6
Niema tam żadnego podtrzymania, podajesz napięce na elektromagnes masz światło długie, po wyłączeniu przesłona się cofnie i masz mijania i tyle
-
Problem Z Modułem Dziennych
W linku który posłałem dwa posty wyżej masz wszytko opisane
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
tak, z tym że przekaźniki odpowiedzialne za uruchomienie szyb znajdują się w Module Komfortu jak masz możliwość podmień od kogoś MK i dokładnie może ten akumulator już mówi dziękuję... choć to był by dziwny okaz W module komfortu niema żadnych przekaźników od szyb, silnik jest sterowany bezpośrednio ze sterownika w drzwiach w którym de facto są przekaźniki