Treść opublikowana przez bin85
-
Rozładowujący się akumulator, migający przycisk awaryjnego,
sprawdzałeś kable w gumowej harmonijce na przejściu słupek_drzwi ?
-
Opóźnienie spadania obrotów w trakcie zmiany biegów
Sprawdź czujnik położenia sprzęgła
-
Rozładowujący się akumulator, migający przycisk awaryjnego,
To dziwne bo 80mA to już w sumie można uznać za normalny pobór prądu i pewno nie powinno to rozładować akumulatora w 2dni, na pewno pobór musi być większy, może po jakim czasie rośnie. W module komfortu i centralnej elektryki niema już żadnych błędów?
-
Brak reakcji na dodawanie gazu ?
Niema czujnika gazu, to się nazywa potencjometr gazu i gdyby był uszkodzony to powinni być jakieś błędy i kontrolka EPC, możliwe też że po wymianie czujnika hamulca zniknie tez problem z gazem
-
Brak postojówek. Błedy vag: 01494 i 01498 BRAK komunikacji 19-canGATEWAY
Jeżeli masz problem ze światłami to musisz się łączyć z modułem centralnej elektryki 09
-
Xenon do naprawy/wymiany? foto
Możesz podmienić wtedy będzie wiadomo że przetwornica uszkodzona
-
Xenon do naprawy/wymiany? foto
VAG KKL powinien się połączyć, czy opłaca się kupować używkę to już zależy od Ciebie bo różnie można trafić, instalacja wewnętrzna samej lampy nie była przerabiana ? bo jak coś jest pomodzone to może lepiej kupić całą
-
Xenon do naprawy/wymiany? foto
Jakim sprzętem próbujesz się połączyć ? Co do lampy to nie wiem co w niej jest przerabiane na pierwszy rzut oka to ta przetwornica do wymiany na ori, druga lampa jaką ma przetwornice ?
-
Xenon do naprawy/wymiany? foto
To że wymienisz lampę może nic nie dać w kwestii poziomowania nie wiadomo jaką usterkę wykrył sterownik, w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić czemu wywala błąd poziomowania. Oczywiście sam xenon możesz doprowadzić do oryginału aby wyeliminować błąd spalonej żarówki
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
No dziwne może 1.8T jest jakim fenomenem że nie słychać wyprutego kata bo przy innych silnikach zawsze było to słychac
-
Skaner Mini VAG505 j. polski
Kup klona VCDS który Ci w zupełności wystarczy
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
kiepsko to mało powiedziane,żeby połączyć z turbiną musiałem się sporo namęczyć,drugą sondę wyłączyłem programowo i w jej miejsce wstawiłem pierwszą Skoro już zamontowałeś to powiedz czy oprócz problemu z tuleją sondy i flaszą do turbo były jeszcze jakieś inne problemy
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja też odesłałem wczoraj
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Czyli możemy odsyłać na adres który widnieje na paczce ?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Według mnie takie kombinowanie nie wchodzi w grę, jedynie poprawka. Już drugi raz sie przejechałem z DP za pierwszym razem zakupiony na allegro niby pasował ale miał zły kąt i wydech opierał się o podporę skrzynie biegów. Poczekajmy może na oficjalną odpowiedź w tej sprawie kolegi ShatyMK
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Domyślam się że wszyscy będą mieli ten problem, nie mam czasu teraz tego zakładać ale ze wstępnych oględzin wynika że u mnie ten sam problem, mianowicie otwór sondy skierowany w stronę kolektora a powinien być odchylony w stronę filtra powietrza
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Rułe mam i ja
-
Lampy daylight jedna świeci mocniej niż druga
Prawdopodobnie problem leży w samych diodach lub też w module który je zasila o ile taki jest skoro to chińszczyzna
-
Wymiana czujnikow G150 i G151
Te czujniki raczej nie mają nic wspólnego z siedzeniami Tu masz zdjęcia gdzie się znajdują
-
Wymiana czujnikow G150 i G151
Znajdują się w prawym i lewym kanale powietrza, możliwe że będzie je widać jak zdemontuje się pokrywkę bezpieczników, po stronie pasażera też jest taka sama pokrywa
-
Przy skręcie w prawo zapala się kontrolka ukł. hamulcowego
Czujnik pokazuje tylko za niski poziom płynu,
-
Odbijak silnika a4 b6
Skoro na pewno nie było bite to możliwe że coś źle poskładane
-
ESP sie wylacza
Wrzuć numer błędu a nie będziemy gdybać czemu zapala się kontrolka
-
Czujnik sprzęgła
Tak, prawda
-
Angielski licznik aud a4 b7
Liczniki z anglika są inaczej przeskalowane niż EU, czyli kupując licznik z anglika nie można przełożyć tarczy ze swojego starego licznika tylko trzeba mieć właśnie taki zamiennik. Jeżeli chcesz mieć wszytko ori to musisz kupić licznik EU