Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. styki w manetce się nie wypalą bo nie przechodzi przez nie duży prąd, więc jedynie mogły uszkodzić się mechanicznie, a tykanie przekaźnika to pewnie słychać ten który jest w module centralnej elektryki
  2. Skoro inne sterowniki zgłaszają problem z komunikacją MCE i dodatkowo nie można się z nim połączyć to można podejrzewać ze jest uszkodzony
  3. W wyłączniku awaryjnych niema żadnego przerywacza i odłączenie nic nie da, podłącz vag i sprawdź błędy w module komfortu, ewentualnie jak kolega wyżej napisał problem z alarmem
  4. Na zegarach tych wartości nie można odczytać
  5. To pudło to pewnie odstraszacz gryzoni
  6. Skoro klimatyzacja działa poprawnie to czemu szukasz dziury w całym, prąd elektrozaworu na pewno będzie się zmieniał bo sterownik klimatyzacji zmienia poziom tłoczenia dostosowany do naszych potrzeb
  7. Aha bo myślałem czy czasami nie podłączyłeś jakiejś mocniejszej i nie spaliło wyjścia w ECU, podłącz Vaga i zrób test wyjść i zobacz czy wtedy zadziała.
  8. Jaka to była żarówka? a konkretnie jakiej mocy ?
  9. Aha rozumiem, więc jeżeli elektronika Ci nie straszna to pozostaje zmontowanie takiego układu
  10. Niema nic po drodze, możesz jeszcze sprawdzić czy przewód nie jest przerwany czyli "przedzwonić" miernikiem pin2 zaworka z pinem 81 w ECU. Sam zaworek jest na pewno dobry ?
  11. Mosz Panie schematy , n239 od strony minusa jest sterowany bezpośrednio z ECU
  12. Czujnik ten jest w dnie miski olejowej i niema nic wspólnego z ciśnieniem oleju, natomiast czujnik ciśnienia oleju jest w podstawie filara oleju i aby je zmierzyć wykręcasz go i wkręcasz manometr.
  13. http://www.elektroda.pl/rtvforum/files-rtvforum/t_do_przekaznika.jpg To chyba najprostszy schemat jaki znalazłem, ewentualnie wykorzystać do tego mikrokontroler ale trzeba znać język programowania więc ja raczej poszedł bym w opcję zakupienia gotowych przekaźników jak koledzy wyżej zaproponowali a tak na marginesie to można wiedzieć do czego potrzebujesz takie przekaźniki ?
  14. Musisz do zwykłego przekaźnika dodać elektronikę która będzie realizować taką funkcję, oryginalnego przekaźnika raczej nie znajdziesz.
  15. Czujnik ten mierzy też temperaturę oleju tylko zegary tego nie pokazują, jak to jest np w A4B5 lub A6C5 a sam poziom oleju to można to potraktować jako uzupełnienie bagnetu
  16. Ten czujnik niema nic wspólnego z ciśnieniem oleju, jeżeli poziom oleju masz ok na bagnecie można jeździć
  17. Nie da się tego zaprogramować, obsługuje to oddzielny moduł masz to nawet napisane w opisie filmu
  18. Tak olej trzeba spuścić, skoro wtyczka i połączenie są ok, to problem leży w samym czujniku
  19. Skoro termostaty macie wymienione to sprawdźcie czy na pewno działają jak trzeba, mianowicie czy za wcześnie się nie otwierają bo z objawów które opisuje tak to właśnie wygląda.
  20. nie spadku mocy nie ma
  21. Jest wątek o tym, ale z wymianą to ciężko powiedzieć u mnie już tak od dwóch lat czasami ją słychać i jeszcze działa
  22. Z czujników to raczej byłby odgłos pikania, to chyba odgłos dobiegający z pompy paliwa
  23. Vagiem nic nie trzeba kasować, komunikat sam zniknie jak tylko wszytki będzie ok, więc albo gdzieś się przerwał kabelek albo wtyczki przy klockach nie mają styku
  24. W B6 nie da się tego vagiem wyłączyć, pozostaje tylko połączenie kabelków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.