Treść opublikowana przez bin85
-
a4 b6 1.8t AVJ nietypowy blad katalizator
Jeżeli sondy są n apewno dobre to możesz szukać oryginalnego używanego katalizatora w dobrym stanie, ewentualnie wyłączać drugą sondę programowo no i przy okazji podnieść moc.
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
No niestety ale muszę Cię zmartwić, to nie jest normalne
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Raz, a czemu pytasz ?
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Znalazłem w końcu chwilę wolnego czasu i zrobiłem test CO2 no i niestety płyn zmienił kolor czyli wszystko wskazywało by na to że jest nieszczelność głowicy
-
Brak komunikatu spalonej żarówki
Masz moduł centralnej elektryki w wersji LOW czyli bez kontroli żarówek więc możesz wkładać żarówki jakie chcesz
-
Migająca kontrolka silnika
Najpierw to podłącz VAG i podaj jakie błędy wyrzuci bo na pewno jakieś będą skoro check mruga
-
Problem z katalizatorem
Ja też po wywaleniu kata zamontowałem go ponownie bo przeszkadzał mi smród spalin no jak stałem w korku
-
Gniazdo zapalniczki i zanik stacji radiowych
Chodzi o to ze zasilanie jest cały czas a nie ze idzie jeden kabel bezpośrednio do aku
-
Gniazdo zapalniczki i zanik stacji radiowych
No nie zapalniczka podłączona jest wprost do akumulatora
-
Gniazdo zapalniczki i zanik stacji radiowych
A co ma zamykanie auta do zapalniczki ? zasilanie jest cały czas
-
Kontrolka zużytych klocków hamulcowych na fisie
Vag nie pokarze żadnych błędów związanych z klockami, musisz szukać gdzieś przerwy w obwodzie kontroli klocków
-
Światła kolejność zapalania.
Tak na AUTO zapalają się po przekręceniu kluczyka, no chyba że jest jasno na dworze to się nie zapalają
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Ja czekam na tester zawartości CO2 w układzie chłodzenia, zobaczymy co wyjdzie
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
I znalazłeś coś bo ja wczoraj i dzisiaj chciałem zobaczyć jeszcze raz świece i jak na złość po odpaleniu chodził normalnie a same świece były suche
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Do świec zaglądałem i wyglądały dobrze, a nawet jakby coś było z nimi nie tak to raczej cały czas by były jakieś problemy a nie tylko przez chwilę
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
No to nie pocieszacie, a na którym kanale sprawdzić wypadanie zapłonów ?
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Właśnie tego się obawiam że po dłuższym postoju do cylindra dostaje się płyn, ponadto zauważyłem że strona gorąca turbiny ma na sobie biały osad ale nie wiem czy przypadkiem nie przepuszcza nypel doprowadzający płyn do turbo, bo faktycznie wydaje mi się że płynu w zbiorniczku jest troszkę mniej niż było
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Niestety odłączenie SAI nic nie dało, jakieś inne sugestie ?
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Też liczyłem na zaworek i go wymieniłem ale to nie to. Pompa SAI czemu miała by powodować nierówną pracę silnika ?
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Cześć Problem polega na tym że po odpaleniu zimnego silnika przez kilka - kilkanaście sekund silnik nierówno pracuje, nie dzieje się to za każdym razem, czasami jest dobrze. Wymiana cewek nie przyniosła rezultatu, na Vagu brak błędów
-
Często padające postojówki xenon
Odbłyśnik masz okopcony przez LEDy ponieważ mają rezystory zwiększające pobór prądu żeby błędu spalonej żarówki nie wywalało, problem w tym że te rezystory bardzo się grzeją dlatego jest ślad na odbłyśniku.
-
Immobilaizer czy działa ?
W części w której jest pilot niema pastylki immo więc jak rozdzielisz kluczyk to i tak odpali, musiałby wymontować sam grot.
-
AVJ termostat?
Tak dla informacji to cały termostat BEHR czyli to samo co na pierwszy montaż kosztuje ok 180zł więc mechanik trochę chce Cie naciągnąć,
-
Problem z wyświetlaczem. Coś ktoś ?
A to ciekawe bo u mnie nigdy fis nie pokazywał drzwi po otwarciu, i wydawało mi się że niema możliwości aby pokazywał to bez kluczyka w stacyjce, w instrukcji obsługi również napisane jest że zapłon musi być włączony
-
Problem z klimatyzacja
Jeżeli silnik osiągnie 90 to co byś nie robił z ogrzewaniem to temperatura nie powinna spadać wiec pewnie też masz uszkodzony termostat