Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. bin85 odpowiedział(a) na Enzo87 temat w Audi A4 B8
    To nie maglownica tylko pompka od sprzęgła
  2. bin85 odpowiedział(a) na Arek13 temat w Audi A4 B8
    Ja tak miałem że wentylator czasami się nie włączał, po wymontowaniu na pierwszy rzut oka wyglądał ok ale dokładnie wyczyściłem komutator i szczotki i problem zniknął. W klimatroniku był też błąd ale nie pamiętam jaki
  3. bin85 odpowiedział(a) na Kajo89 temat w Audi A4 B8
    Fabrycznie raczej niemożliwe żeby było sztywne koło zamachowe
  4. bin85 odpowiedział(a) na Bialasekpb temat w 2.0TDI
    Sprawdź jak zachowuje się napinacz paska wielokolorowego czy nie wpada w duże wibracje, może to on wydaje taki dzwięk
  5. bin85 odpowiedział(a) na A4205hp temat w Audi A4 B8
    Zanim kupiłeś licznik trzeba było sprawdzić same diody czy są sprawne, skoro po wymianie jest to samo i niema zmiennych lutów to padła elektronika.
  6. bin85 odpowiedział(a) na waldek_ksn temat w Audi A4 B8
    Pewnie jakaś usterka mechaniczna rolety miałem tak z dachem i szyby też się nie domykały, doraźnie pomogło wykodowanie szyberdachu z modułu wtedy nie łapał błędów i domykanie szyb działało Podłącz kompa i zobacz czy są błędy. Jeżeli to usterka mechaniczna bądź silniczka to niestety tapicerka wszystkich słupków i podsufitka do demontażu.
  7. Jeżeli niema prądu we wszystkich gniazdach, to sprawdź przekaźnik "E", gdyby problem był z przetwornicą lub jej bezpiecznikiem to w gniazdach zapalniczki było by zasilanie
  8. Jaka wersja klimy, 1 czy 3 strefowa ?
  9. Poniżej schemat
  10. Pozytywnie to znaczy że do układu chłodzenia przedostaje się CO2, czyli źle
  11. Coś dziwnie ten skaner interpretuje błędy bo w b8 sprężarka niema sprzęgła, sprawdź wtyczkę od zaworu regulacyjnego przy sprężarce klimatyzacji. Robiony był test szczelności klimy ? skoro nabicie na chwilę pomogło to może Ci czynnik ucieka.
  12. bin85 odpowiedział(a) na Audix123 temat w Audi A4 B8
    Może napisałbyś dokładnie o co Ci chodzi z tyłu czy z przodu i który wahacz?
  13. Ja to robiłem sam, jeżeli okazała by się tylko uszczelka to koszt będzie niewielki ba samodzielnej naprawie, w moim przypadku koszt planowania i spawania 700zł
  14. Można kupić całe zestawy uszczelek głowicy, w skład zestawu wchodzi: uszczelka pod głowice, klawiatury, napinacza łancucha, kolektora dolotowego i wylotowego, uszczelniacze wałków i uszczelniacze zaworowe.
  15. Jeżeli po spuszczeniu ciśnienia z układu chłodzonego za każdym razem jest dobrze, to zrób test na CO2 dla potwierdzenia gdy wynik będzie pozytywny to może to "tylko" uszczelka pod głowicą. Tester CO2 może być taki jak podałeś w linku
  16. Ja spawałem, zależy też czy masz w swojej okolicy dobry warsztat, zawsze pewniej drugą głowice założyć
  17. Według mnie jeżeli coś było by nie tak ze świecami to problem byłby cały czas a nie tylko przez parę sekund po odpaleniu. Spróbuj jeszcze zrobić tak że po każdej podróży odkręć korek na zbiorniku wyrównawczym żeby spuścić ciśnienie płynu, jeżeli to pomoże to prawie na pewno głowica pęknięta lub uszczelka. W moim przypadku oczywiście okazało się że głowica pęknięta i to nie w jednym miejscu.
  18. Tak, o to mi chodziło
  19. Jeżeli zależy Ci na tym czasie to zrób to na przekaźniku czasowym, po wyłączeniu stacyjki zasilanie będzie jeszcze przez czas taki jaki sobie sam ustalisz
  20. Aha, nawet gdyby był taki plus to w sumie nic byś na tym nie zyskał bo po wyłączeniu stacyjki zasilanie było by jeszcze przez kilkadziesiąt sekund więc niema sensu kombinować
  21. Takiego plusa raczej nie znajdziesz, a co będziesz podłączał do tego gniazda zapalniczki jeśli można wiedzieć.
  22. Zapalnik to po prostu ładunek który jest w poduszce, odłącz wtyczkę jak kolega napisał, błąd powinien się zmienić na Resistance Too High
  23. Tak na krótko ciężko będzie be chyba sterowanie idzie z ECU sygnałem PWM, a czemu w ogóle chcesz go sprawdzać, wentylatory nie włączają się ?
  24. bin85 odpowiedział(a) na rysuchom temat w Audi A4 B6/B7
    Diagnostyka leci po linii K, ale sterowniki komunikują się ze sobą po magistrali CAN. Na pierwszy rzut oka nie można tego stwierdzić po prostu trzeba prześledzić schematy instalacji. Przewody od magistrali CAN można też poznać po tym że są ze sobą splecione ale też do końca nie można się tym sugerować bo czasami splecione są też inne przewody nie mające nic wspólnego z CANem np przewody od głośników
  25. Sprawdź czy ą błędy w module centralnej elektryki oraz sterowniku kolumny kierowniczej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.