Treść opublikowana przez bin85
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jak masz błąd szyberdachu to domykanie nie zadziała, jeżeli go nie masz to go wykoduj wtedy błąd zniknie i domykanie będzie działać
-
Kontrolki Kierunkowskazów szybko mrugają
Też ściągałem CP z modułu i ASO również narobiło bajzlu, podłącz swój stary moduł zapisz kodowanie oraz adaptacje i przepisz do nowego, VCDS ma opcję zrzutu wszytkach kanałów do pliku żeby nie trzeba było tego ręcznie robić.
-
A4 B8 3.0 TDI cyknięcie przy odpalaniu, brak zasilania na zaciskach pod maską
CZeść Jeżeli znika zasilanie na podszybiu to w tym momencie sprawdź czy dzieje się to na plusie czy masie. Jeżeli na masie to faktycznie w pierwszej kolejności podejrzana jest klema pirotechniczna, natomiast gdyby był to plus to do sprawdzenia wiązka akumulator<>podszybie ponieważ jeżeli na podszybiu niema zasilania to alternator i rozrusznik również go nie będzie miał.
-
dezaktywacja testu zegarów
silniczki od wskazówek i tak cały czas pracują więc jak przy odpalaniu pracują sekundę dłużę to nic im nie będzie
-
Sprężarka klimatyzacji
W b8 sprężarka niema sprzęgła więc cały czas będzie napędzana, paska też nie zdejmiesz bo jest jeden na cały osprzęt silnika
-
Problem z synchronizacja nawiewów
Nie można regulować oddzielnie siły nawiewu - wiatrak jest tylko jeden. Tylko jest to tak złudnie wyświetlane jakby się dało oddzielnie regulować
-
Screen mirroring - smartphone na ekranie ? MMI 3G+ 2012-2015
Udało Ci się to ogarnąć bo u mnie pisze not supported, i teraz pytanie czy trzeba coś odblokować ? czy po prostu nie działa to tylko w polifcie na mmi 3g+
-
Wentylator dmuchawy nie zawsze działa...
Ale kupiłeś "jeża" czy całą dmuchawę ? bo wygląda to na problem z silnikiem dmuchawy
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy tak ma pracować koło dwumasowe. VIDEO
Strasznie to wygląda, w ogóle dziwne jest to że bicia są nawet po stronie tarczy zabierakowej, zobacz czy śruby nr 3 nie odkręciły się, powinny być trzy
-
Bledy B8
Pierwszy błąd to czujnik jakości powietrza, jest to czujnik który sterują automatycznym obiegiem zamkniętym, drugi błąd to informacja że w module centralnej elektryki jest błąd i prawdopodobnie wynika z błędu pierwszego. No i trzeci to problem z silniczkiem klapy nawiewu na nogi
-
Pytanie o DPF
Fizyczny montaż DPF to jedno ale pozostaje jeszcze, przywrócenie fabrycznej mapy w ECU
-
Klapka wlewu paliwa a4 b8
Potwierdzam bezpiecznika, niema więc prawdopodobnie padł siłownik
-
Klapka wlewu paliwa a4 b8
Bezpiecznika od wlewu niema, ale jeszcze to sprawdzę wieczorem
-
CACG 2.0 tdi A4 b8 trzęsie przy gaszeniu
Przepustnica (klapa gasząca) czyszczona ale może nie działa poprawnie, błędów niema żadnych ?
-
ABS wtyczka kostka bosch 8.0
Z tego co widać na zdjęciu to pin nr 13 i jest to masa - przekrój przewodu 4mm2 Poniżej schemat
-
ABS wtyczka kostka bosch 8.0
Wieczorem postaram się sprawdzić, napisz jaki to konkretnie samochód chodzi
-
Zwarcie - sonda lambda A4 2.0 TDI 177 KM CGLC
Wygląda jakby coś przy sondzie było robione bo oryginalnie na pewno tak przewód nie jest poprowadzony
-
Czytnik wałka rozrządu
Nie jest razem, czujnik to osobny element
-
rozbiórka / malowanie 320
Bzdura czy nie producent nie zaleca odkręcanie tego
-
rozbiórka / malowanie 320
W ELSIE jest informacja że nie wolno tych śrub odkręcać, tak samo sworzni mocujących klocek
-
Tempomat a moduł hamulca ręcznego
Moduł jest właśnie w prawym boczku, przykrywa go moduł od parktronika może dlatego nie zauważyłeś
-
Pytanie o miskę olejową Caga
W b8 niema typowych sań, musisz zdemontować tzw. krzyżulec - demontuje się go bez problemu, jest tylko jeden warunek samochód musi mieć koła w górze.
-
Czarna kostka zegarów z fisem 2000r
Od antenki do synchronizacji zegarka
-
AIR BAG błędy
Jeżeli jest crash data to kontrolka będzie się swiecić
-
Jak za pomoca VAG dostac sie do pompy spryskiwacza?
Bezpiecznika niema, zdemontuj pompkę i sprawdź na krótko czy działa