Treść opublikowana przez bin85
-
Nie ma temperatury 90 stopni
Ori raczej będzie BEHR
-
Martwy po odłączeniu akumulatora.
Teoretycznie powinno to wystarczyć, ale dla świętego spokoju sprawdziłbym na innym aku
-
Martwy po odłączeniu akumulatora.
To jest raczej ok, niebiesko-liliowy to magistrala danych i poniżej info z zeszytu szkoleniowego "Jeżeli nie zostanie wysłany żaden zbiór informacji lub zwrotny bit do magistrali LIN, w przewodzie magistrali danych występuje napięcie zbliżone do napięcia akumulatora" Więc te 11,6V uznałbym że jest ok
-
Nie ma temperatury 90 stopni
Również termostat do sprawdzenia
-
Martwy po odłączeniu akumulatora.
Dokładnie, przy tego typu instalacji ciężko będzie bez , VCDS o ile się połączy a powinien bo komfort do komunikacji nie jest mu potrzebny Tym bardziej że od samego odłączenia akumulatora instalacja się nie uszkodziła mechanicznie tak aby gdzieś zniknęło zasilanie. Nie chcę wróżyć najgorszego ale według mnie po prostu uwalił się sam komfort. Poniżej troszkę schematów Bez tytułu.pdf Bez tytułu2.p df Bez tytułu3.pdf Bez tytułu3.pdf
-
Nie ma temperatury 90 stopni
Do sprawdzenia na początek termostat a nie czujnik Nagrzej lekko silnik tak żeby wskazówka tylko trochę się podniosła, jeżeli w tym momencie chłodnica jest ciepła to termostat do wymiany bo puszcza za szybko płyn w duży obieg
-
BRAK WYŁĄCZNIKA PODUSZKI PASAŻERA
Po prostu nie masz go na wyposażeniu, wyłącznik nie był montowany w standardzie
-
Martwy po odłączeniu akumulatora.
Podłącz VCDS i spróbuj połączyć się z CAN gateway bo to on odpowiada za komunikację
-
[A4 B7] Jakiej marki sprzęgło do 2.0 ALT?
SACHS lub LUK to szło na pierwszy montaż i jak masz wymienić to cały komplet tarcza, docisk i łożysko
-
Ubywajacy płyn
Może byc, układ hydrauliczny sprzęgła jest zasilany ze zbiorniczka płynu hamulcowego
-
Ubywajacy płyn
Dobra nie wiem jak to czytałem że myślałem ze chodzi o chłodniczy
-
Działanie przepustnicy
W silniku diesla przepustnica nie odpowiada za "dodawanie gazu" wiec tym się nie sugeruj, pełni ona funkcję klapy gaszącej oraz pracuje podczas wypalania dpf Ponadto nie wiadomo czy ten program odczytuje tą wartość z poprawnego kanału.
-
Wyswietlanie na fis
Jest tak jak piszesz czyli pokazuje otwarte drzwi tylko po włączeniu zapłonu
-
Kontrolka airbag
Skoro był podłączony rezystor to pewnie poduszka fotela była wystrzelona, ponadto nie wiem czy w B5 tak jest ale odłączenie wtyczki powoduje zwieranie pinów poduszki aby uchronić osobnika przed pomysłami typu pomiar jej rezystancji.
-
Ciągłe wypalanie DPF na zimnym silniku
Wypalanie DPF włączy się tylko gdy silnik jest nagrzany, podwyższone obroty mogą świadczyć o rozładowanym akumulatorze
-
Wymiana modułu komfortu
Najlepsze jest to że to jedna sieć salonów Porsche Inter Auto, wracając do tematu to zapytaj jeszcze w Noma2 w Katowicach Ja bym to zrobił jednak w ASO na legalu tym bardziej że cena podobna.
-
Wymiana modułu komfortu
Ja robiłem za 250zł w Porsche Sosnowiec mieli najtaniej w śląskim gdzie najwyższa cena to było 1000zł w Rybniku, dlatego napisałem żeby sprawdzić w kilku miejscach
-
Wymiana modułu komfortu
Koszt zdjęcia ochrony komponentu może dość różnic się miedzy poszczególnymi ASO musisz podzwonić w swojej okolicy ale powinni zrobić za około 200 - 300zł. Ponadto najlepiej mieć od sprzedającego rachunek na wypadek gdyby moduł okazał się lewego pochodzenia
-
CAGA Lokalizacja czujnika obrotu silnika (G28) i czujnika położenia wału korbowego (g40)
Czujnik G28 - na zdjęciu zdemontowana podstawa filtra oleju Czujnik G40 - według instrukcji do demontażu należy zrzucić pasek rozrządu
- Podłączenie kabla
-
Czyszczenie przepustnicy
Ja takich problemów nigdy nie miałem
-
Czyszczenie przepustnicy
Bez różnicy, byleby czyściło
-
Czyszczenie przepustnicy
Tak od razu EGR też wyczyść, 4 śruby wiecej do odkręcenia
-
[A5 ADP] Cewka zapłonowa - jak zamontować zamiennik o innej budowie? PILNE
https://superparts.pl/beru-zse-006-cewka-zaplonowa-zse-006/48464
-
Wycieraczka przednia problem
Do sprawdzenia mechanizm wycieraczek, możliwe że spadło cięgno