Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. Ori raczej będzie BEHR
  2. Teoretycznie powinno to wystarczyć, ale dla świętego spokoju sprawdziłbym na innym aku
  3. To jest raczej ok, niebiesko-liliowy to magistrala danych i poniżej info z zeszytu szkoleniowego "Jeżeli nie zostanie wysłany żaden zbiór informacji lub zwrotny bit do magistrali LIN, w przewodzie magistrali danych występuje napięcie zbliżone do napięcia akumulatora" Więc te 11,6V uznałbym że jest ok
  4. Również termostat do sprawdzenia
  5. Dokładnie, przy tego typu instalacji ciężko będzie bez , VCDS o ile się połączy a powinien bo komfort do komunikacji nie jest mu potrzebny Tym bardziej że od samego odłączenia akumulatora instalacja się nie uszkodziła mechanicznie tak aby gdzieś zniknęło zasilanie. Nie chcę wróżyć najgorszego ale według mnie po prostu uwalił się sam komfort. Poniżej troszkę schematów Bez tytułu.pdf Bez tytułu2.p df Bez tytułu3.pdf Bez tytułu3.pdf
  6. Do sprawdzenia na początek termostat a nie czujnik Nagrzej lekko silnik tak żeby wskazówka tylko trochę się podniosła, jeżeli w tym momencie chłodnica jest ciepła to termostat do wymiany bo puszcza za szybko płyn w duży obieg
  7. Po prostu nie masz go na wyposażeniu, wyłącznik nie był montowany w standardzie
  8. Podłącz VCDS i spróbuj połączyć się z CAN gateway bo to on odpowiada za komunikację
  9. SACHS lub LUK to szło na pierwszy montaż i jak masz wymienić to cały komplet tarcza, docisk i łożysko
  10. bin85 odpowiedział(a) na misiu17xx temat w Audi A4 B5
    Może byc, układ hydrauliczny sprzęgła jest zasilany ze zbiorniczka płynu hamulcowego
  11. bin85 odpowiedział(a) na misiu17xx temat w Audi A4 B5
    Dobra nie wiem jak to czytałem że myślałem ze chodzi o chłodniczy
  12. bin85 odpowiedział(a) na marcin.marcin temat w 2.0TDI
    W silniku diesla przepustnica nie odpowiada za "dodawanie gazu" wiec tym się nie sugeruj, pełni ona funkcję klapy gaszącej oraz pracuje podczas wypalania dpf Ponadto nie wiadomo czy ten program odczytuje tą wartość z poprawnego kanału.
  13. bin85 odpowiedział(a) na qpens temat w Audi A4 B6/B7
    Jest tak jak piszesz czyli pokazuje otwarte drzwi tylko po włączeniu zapłonu
  14. bin85 odpowiedział(a) na David1PL temat w Audi A4 B5
    Skoro był podłączony rezystor to pewnie poduszka fotela była wystrzelona, ponadto nie wiem czy w B5 tak jest ale odłączenie wtyczki powoduje zwieranie pinów poduszki aby uchronić osobnika przed pomysłami typu pomiar jej rezystancji.
  15. Wypalanie DPF włączy się tylko gdy silnik jest nagrzany, podwyższone obroty mogą świadczyć o rozładowanym akumulatorze
  16. bin85 odpowiedział(a) na zbigor temat w Audi A4 B8
    Najlepsze jest to że to jedna sieć salonów Porsche Inter Auto, wracając do tematu to zapytaj jeszcze w Noma2 w Katowicach Ja bym to zrobił jednak w ASO na legalu tym bardziej że cena podobna.
  17. bin85 odpowiedział(a) na zbigor temat w Audi A4 B8
    Ja robiłem za 250zł w Porsche Sosnowiec mieli najtaniej w śląskim gdzie najwyższa cena to było 1000zł w Rybniku, dlatego napisałem żeby sprawdzić w kilku miejscach
  18. bin85 odpowiedział(a) na zbigor temat w Audi A4 B8
    Koszt zdjęcia ochrony komponentu może dość różnic się miedzy poszczególnymi ASO musisz podzwonić w swojej okolicy ale powinni zrobić za około 200 - 300zł. Ponadto najlepiej mieć od sprzedającego rachunek na wypadek gdyby moduł okazał się lewego pochodzenia
  19. Czujnik G28 - na zdjęciu zdemontowana podstawa filtra oleju Czujnik G40 - według instrukcji do demontażu należy zrzucić pasek rozrządu
  20. bin85 odpowiedział(a) na Szpunar200 temat w Audi A4 B8
    Kup klon VCDS
  21. bin85 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Ja takich problemów nigdy nie miałem
  22. bin85 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Bez różnicy, byleby czyściło
  23. bin85 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    Tak od razu EGR też wyczyść, 4 śruby wiecej do odkręcenia
  24. https://superparts.pl/beru-zse-006-cewka-zaplonowa-zse-006/48464
  25. Do sprawdzenia mechanizm wycieraczek, możliwe że spadło cięgno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.