Treść opublikowana przez bin85
-
2.0 ALT brake pressure sensor (czyżby źle założony czujnik stopu?)
brake pressure sensor a czujnik stopu to dwa różne czujniki błąd który masz dotyczy czujnika ciśnienia i jak napisałeś znajduje się on w bloku pompy abs.
-
Po odłączeniu kostki z modułu komfortu auto nie reaguje.
O jakim samochodzie mowa bo w opisie masz B7 ?
-
Po odłączeniu kostki z modułu komfortu auto nie reaguje.
Nie odżyje bo trzeba przypisać kluczyki i zdjąć ochronę komponentu, no chyba że akurat ten gość Ci to ogarnie jeżeli nie to tylko ASO
-
Po odłączeniu kostki z modułu komfortu auto nie reaguje.
Jeżeli bezpośrednio na klemach akumulatora jest 11,8V to za mało, naładuj aku.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Wartość rzeczywista i wartość wymagana ciśnienia powinny być jak najbardziej zbliżone do siebie.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
To o czym piszesz to nie czujnik tylko zawór regulacji ciśnienia na listwie
-
Napięcie na wtyczce nastawnika kolektora
Nie, ale najpierw oczywiście odlacy akumulator
-
Napięcie na wtyczce nastawnika kolektora
Tak sterownik jest w czarnej skrzynce na podszybiu obok wlewu płynu do spryskiwaczy. Numer pinu i kolor powinny się zgadzać więc patrzysz czy np pin 4 w nastawniku ma przejście w pinem 35 z sterowniku silnika
-
Napięcie na wtyczce nastawnika kolektora
Żeby wykluczyć wiązkę zrób pomiar ciągłości między nastawnikiem a ECU według schematu , do silnika nastawnika dociera sygnał PWM którego zwykły multimetr popranie nie zmierzy.
-
Montaż pdc tył
Musisz mieć jeszcze moduł od czujników parkowania
-
Diagnostyka wtryskiwaczy Common rail
Dalej to już tak jak pisałem wyżej, przycisk Advanced Measuring Values i z listy która się pojawi zaznaczasz parametr Injection amount deviation cylinder
-
Diagnostyka wtryskiwaczy Common rail
Wchodzisz w 01 Silnik
-
Diagnostyka wtryskiwaczy Common rail
Po połączeniu z ECU wybierasz Advanced Measuring Values i z listy parametrów zaznaczasz Injection amount deviation cylinder 1,2,3,4 wtedy pojawią się korekty na poszczególnych wtryskiwaczach, wartości powinny być jak najbliższe 0.
-
Nowe klocki i tarcze Sztywne
To nie jest normalne, tłoczki w zaciskach zostały cofnięte do samego końca ?
-
Ciężki rozruch po nocy w Audi A4 B8 2.0TDI CNHA
Gdyby było coś nie tak z paliwem to raczej były by błędy związane z niskim ciśnieniem, masz błąd czujnika halla i w pierwszej kolejności tym się zajmij. Do sprawdzenia ustawienie rozrządu, sprawdź też kąt synchronizacji w VCDS
-
Po wymianie wysprzęglika
Raczej coś spaprali, nowy wyprzęgnik powinien chodzić lekko
-
Bezpiecznik subwoofer
Może sub z wersji Bang & Olufsen ale nie wiem czy to coś poprawi.
-
2.0 TDI przerywa w czasie jazdy
W pierwszej kolejności to sprawdź czy są jakieś błędy w ECU
-
Bezpiecznik subwoofer
W pierwszej kolejności do sprawdzenia połączenie subwoofera ze wzmacniaczem może gdzieś jest przerwa, oraz sprawdź czy sam głośnik jest sprawny
-
Moduł odcinający zaplon
Nie miałem styczności
-
Moduł odcinający zaplon
Musisz się liczyć z tym ze takie proste odcięcie w B8 będzie prawdopodobnie generować błędy w serowniku silnika przy próbie odpalenia z "zablokowanym zapłonem"
-
Bezpiecznik subwoofer
Jeżeli nie gra Ci tylko subwoofer a pozostałe głośniki graja to nie jest to wina bezpiecznika
-
Fault in Brake System
Komunikat sam powinien zniknąć po wymianie klocków, sprawdź wtyczkę od czujnika w klocku może jest zabrudzona i nie łączy
-
Wymiana wysprzeglika
Nie, skrzynia do zdjęcia
-
Bialy osad
Ten biały osad jest prawdopodobnie z ubywającego płynu, więc do sprawdzenia chłodnica EGR, ewentualnie uszczelka pod głowicą bądź uszkodzenie samej głowicy Możesz też zrobić test na zawartość CO2 w układzie chłodzenia