Treść opublikowana przez bin85
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Tam niema dodatkowego termostatu to co przedstawia rysunek to dwa różne termostaty nr 8 wersja w początkowych rocznikach i nr 5 wersja chyba po 2009r
-
Usunięcie ikonki spalonej żarówki
A świecą w ogóle te żarówki które były wymienione ?
-
Nie świecą ledy
O które światła Ci chodzi po otwarciu? Jeżeli po zamknięciu nie zapalają Ci się światła (comming home)to sprawdź w ustawieniach MMI w menu CAR.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
U mnie jest cały czas 90*C, przed wymianą termostatu też tak miałem że temperatura spadała może nie do 70 ale jednak. Masz cały czas otwarty termostat lub otwiera się za szybko dlatego jazda z większą prędkością szybko schładza chłodnicę i temperatura spada.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Jeżeli masz od razu ciepłą chłodnice to Twój nowy termostat z ASO nie działa poprawnie i dlatego nie może się nagrzać
-
Tylne lampy mijania
Normalnym jest że światła pozycyjne świecą słabiej, jak naciśniesz STOP to się rozjaśnią do pełnej mocy.
-
[3.0 ASN] wysprzęglik w multitronic-u
Chyba mylisz pojęcia, niema tam żadnego wyprzęgnika
-
[A4][B7][Quattro][2.0 TFSI]Jaki zamiennik łożyska
? Ciekawe czy łatwo wyjdzie ze zwrotnicy, będziesz sam wymieniał ?
-
[A4][B7][Quattro][2.0 TFSI]Jaki zamiennik łożyska
FAG 713 6104 30 SKF VKBA 3536
-
[A4][B7][Quattro][2.0 TFSI]Jaki zamiennik łożyska
Cześć SKF lub FAG
-
Tuleje wahacza dolnego
Lemforder idzie na pierwszy montaż wiec nic lepszego już niema
-
Kontrolka swiec podczas jazdy miga.
Podłącz VCDS i odczytaj błędy bo przyczyn może być cała masa.
-
Bezpiecznik na podszybiu
Jest to bezpiecznik wentylatora chłodnicy
-
Sygnał położenioa pedału gazu
Od strony komory silnika to tylko bezpośrednio we wtyczce przy ECU. Poniżej schemat Tak z czystej ciekawości do czego potrzebny Ci ten sygnał ?
-
Wycieraczki nie wyłączają się
Jak napisałem wyżej do sprawdzenia silnik wycieraczek a konkretnie moduł przy silniku lub manetka. W pierwszej kolejności możesz podłączyć kompa i zobaczyć czy są jakieś błędy Działanie manetki można sprawdzić też na kompie
-
Wycieraczki nie wyłączają się
W B6 niema przekaźnika odpowiadającego za wycieraczki tak jak to było w B5, silnikiem steruje moduł centralnej elektryki, według mnie problem leży w silniku ewentualnie manetce
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Poniżej schemat sterownik tylnych lewych drzwi.pdf
-
1.8t termostat - sprawdzenie
Wartość wymagana: 14 … 16 Ω przy 25°C
-
Brak prądu w trzech gniazdach zapalniczki 12v plus 220v
-
B8 Błędy - pomoc
Po tych błędach to wygląda że ten samochód był chyba zespawany z dwóch, wygląda na to jakby wywalone były praktycznie wszystkie poduszki, świeci się kontrolka airbag na desce ?
-
Brak prądu w trzech gniazdach zapalniczki 12v plus 220v
No to powinien być ten przekaźnik który widać na foto w samym rogu
-
Brak prądu w trzech gniazdach zapalniczki 12v plus 220v
-
Wyższe obroty silnika po wymianie regulatora napięcia w alternatorze
Jeżeli akumulator jest dość mocno rozładowany to obroty mogą być podwyższone, naładuj akumulator i powinno być OK.
-
Brak ikony wypalania dpf
- please reduce oil level
Ogólnie i tak coś jest nie halo bo do tego silnika wchodzi 5 litrów, kup sobie bagnet serwisowy i sprawdź poziom, możliwe że czujnik poziomu świruje - please reduce oil level