-
Popychacze zaworowe " szklanki " jakie mają być?
Wymieniłeś i jest lepiej?
-
Montaż foteli pompowanych
Witam, zmieniłem fotele ze zwyklych na kubełki i maja grzanie i pompowanie. Szybkie pytanie, czy do pompowania wystarczy jak podam samo zasilanie?
-
Który przewód można odciąć obd
A kontrolka na złączu świeci?
-
Który przewód można odciąć obd
Kabel zasilający obd +12v
-
Esp fault owners manual
Dzięki, chyba jestem trochę przewrazliwiony ...
-
Esp fault owners manual
Witam. Po podpięciu vcdsa wyskakuje na liczniku napis ESP fault owner,'s manual. W błędach nic nie ma a napis wyskakuje tylko po podłączeniu kabla. Przy opalaniu itp. Nic nie wyskakuje. Macie jakieś pomysły? Dzięki i pozdrawiam.
-
matyj89 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Gdzie jest bezpiecznik od złącza obd?
Dziękuję, bardzo?
-
Gdzie jest bezpiecznik od złącza obd?
Witam. Mam pytanie, gdzie znajduje sie bezpiecznik od złącza obd o ile jest? Lub gdzie zrobić przerwe w przewodach zeby zrobić zabezpieczenie antykradzieżowe tak żeby po podlaczeniu komputera nie łączył sie z autem?
-
Montaż pdc tył
Witam. Chciałbym dodać do tyłu czujniki parkowania. Wiadomo że potrzebuje wiazke z czujnikami, kodowanie ale co jeszcze? Wystarczy podpiąć je do modułu czy trzeba dodatkowy?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam. Zrobilem podświetlenia w drzwiach i w schowku, pozostały mi na nogi. Mam dwie oryginalne lampki na przód i zostały mi dwie białe z podswietlenia z drzwi. Da rade wrzucić te z drzwi np na tył, lub dać do nich ledowe żarówki?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Polecicie sprawdzonego sprzedawce nowych pomp wys. ciśnienia?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Witam. Przesledzilem caly watek i wykrecilem u siebie sitko przy pompie. I jest pare opiłkow. Wykrece jeszcze czujnik przy listwie i zobacze. I co sadzicie o tym? Zabierac sie za pompe? 268kkm 2008r 3tys km w Polsce
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Witam. Nie chce zakładać nowego tematu wiec sie tu podłącze? Audi b8 08r bede wymieniał olej w skrzyni i polecili mi 2 z normą VW G 052 911. Jest to Fusch lub renavol który bardziej polecicie? Nie chce oryginał aso.
-
Kabel diagnostyczny
A program od nich smiga? Masz na szynie?
-
napęd pompy oleju
lekko go brało na kantach lecz był z 2015 roku wiec wywnioskowałem że mógł mieć 40-50 tyś km a czy pompa była wymieniona z nowym czy używanym gniazdem nie mam pojęcia. Za 40tyś znowu tam zajrzę.