Treść opublikowana przez bin85
-
Schemat Manetek i sterownika kierownicy
Jest to w elsie opisane jako "Steering column electronics control unit, cruise control system", jak nie znajdziesz to wrzucę
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja mam wyłączoną sonde przy okazji robienia programu, dlatego nie potrzebuję tulejki
-
Potrzebny schemat instalacji elektrycznej haka holowniczego B7 AVANT
Proszę
-
przepływomierz a4 B6 1.8T
Programy które podał Ci Łukasz są ogólnodostępne więc niema problemu.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Dopisz też mnie (bez emulatora) Downpipe z kompletem śrub i uszczelek = 350zł
-
Remapa a tempomat
Dokładnie, tez mam wywaloną sondę przy okazji robienia programu i tempomat działa bez problemu
-
Jaki bezpiecznik zabezpiecza podświetlenie tablicy rejestracyjnej?
To zostaw jeszcze podłączoną zarówkę i zrób test wyjść w MCE vagiem
-
czy to objawy padnietego sterownika dmuchawy ?
Sprawdź bezpiecznik nr 25 30A , jeżeli sprawny to jak wyżej sterownik dmuchawy, ewentualnie problem w samym silniku dmuchawy p.s. mechanika jak widać też masz ogarniętego
-
Jaki bezpiecznik zabezpiecza podświetlenie tablicy rejestracyjnej?
Kolega Fido ma rację niema żadnego bezpiecznika dla oświetlenia tablicy. Żarówki zasilane są bezpośrednio z modułu centralnej elektryki. Podłącz żarówkę jeżeli w dalszym ciągu nie będzie świecić może się okazać że uszkodzone jest wyjście w MCE
-
Witam wszystkich problem z ABS i ESp
No tylko to pozostaje, ewentualnie te piny we wtczce nie łączą ale raczej mało prawdopodobne lub połączenie dniazdo<>elektronika w samym sterowniku
-
Witam wszystkich problem z ABS i ESp
Na pewno kabel od czujnika po samą wtyczkę przy pompie abs ma przejście? Odłącz akumulator wypnij wtyczkę ze sterownika abs i sprawdź omomierzem czy jest przejście pomiędzy wtyczką przy zwrotnicy a odpowiednim pinem przy sterowniku, no chyba że tak właśnie robiłeś Poniżej ma schemat,
-
system keyless
No ciekawe, pytanie tylko jak jest rozwiązana sprawa immo ?
-
Brak prawego światła przeciwmgielnego przód
Posprawdzaj wtyczkę przy halogenie i tą 4 pinową nawet jak są wpięte mogą być zaśniedziałe styki i nie stykają
-
Brak prawego światła przeciwmgielnego przód
Ta wtyczka chyba jest w okolicach zbiorniczka od płynu do spryskawszy ale gdyby była rozpięta to oba by nie świeciły, ponadto na fisie powinien być błąd spalonej żarówki
-
B7 BRB Praktronic i wsteczny
Sam czujnik nie wiem czy można sprawdzić VAGiem, jeżeli tak to będzie to w wartościach mierzonych w module parktronika lub module centralnej elektryki, możesz też zrobić test wyjść wtedy światła wsteczne powinny się zapalić Ewentualnie sprawdzić czujnik miernikiem czy styki się zwierają po wrzuceniu wstecznego
-
B7 BRB Praktronic i wsteczny
To jest tylko złącze czujnika, idz po kablu to dojedziesz do czujnika Co do wtyczek koło biegów to nie wiem od czego mogą być.
-
przycisk START ENGINE RS4
Schemat ECU z 1.8T raczej nie obsługuje przycisku strat engine, pozostaje go podłączyć przez przekaźnik i do przewodu stacyjki który uruchamia rozrusznik, po drugie w takim rozwiązaniu musimy trzymać przycisk dotąd aż silnik nie odpali, trzeba by tutaj dorobić układ który wykrywałby odpalenie silnika i wyłączył rozrusznik
-
niskie napięcie instalacji
Poniżej schemat zasilania klimatronika, sprawdź czy dochodzi tam pełne napięcie instalacji czy już zaniżone, połączenie masy też sprawdź
-
B7 BRB Praktronic i wsteczny
wtyczka czujnika wstecznego, czujnik jest od góry skrzyni umiejscowienie modułu parktronika w bagażniku Zrób zdjęcie tych wtyczek które masz nie podłaczone
-
ori alarm audi
Zainstaluj sobie sobie program ELSA, tam znajdziesz schematy całej instalacji
-
B7 BRB Praktronic i wsteczny
Na pewno nie było tam modułu parktronika bo do niego idzie kilka jak nie kilkanaście przewodów, jeżeli wsteczne też nie świecą to może masz uwalony czujnik wstecznego, masz VAGa żeby podłączyć?
-
spalona wiazka swiatel
Jesteś w stanie określić który przewód zamieniłeś wtedy byłoby wiadomo w jakim obwodzie zrobiłeś zwarcie, Po drugie jeżeli miałeś jakaś usterkę i nie działały światła to na chłopski rozum jakim cudem niby przełożenie przewodu we wtyczce miało by to naprawić, przewody same się nie podmieniają we wtyczkach.
-
Wymiana rozrządu Proszę o pomoc 1.8T BFB
Bez urazy ale mając przed sobą samochód i nie wiesz jak zdemontować chłodnice może lepiej nie bierz się za wymianę paska. p. s. przewodów od klimy nie trzeba odkręcać, skraplacz jest przykręcony do chłodnicy płynu
-
INTERFEJS ELM 327 brak połączenia !
Tak to zdejmij osłonę pod kierownicą i zobacz sobie czy masz tam CAN, Masz jeszcze schemat OBD z Elsy i pokaż mi gdzie tam widzisz CAN
-
INTERFEJS ELM 327 brak połączenia !
W B6 niema szyny CAN wyprowadzonej na złącze OBD więc wystarczy zwykły VAG KKL za 30zł np od viakena