Treść opublikowana przez bin85
-
czy w A4 B6 1.8T są turbiny o stałej czy zmiennej geometrii?
Niema zmiennej geometrii, żeby się nie rozpisywać poczytaj to: Co to jest wastegate? - Technika Jazdy Samochodem Ť Technika Jazdy Samochodem
-
Przednie lampy Sonar Daylight - prośba o opinię
Szkoda kasy na to gówno, jakość jest bardzo kiepska
-
Brak wskazań temperatury oleju. Pytanie o wtyczkę.
Ale to co na zdjęciu to chyba wtyczka od strony czujnika ? a sam czujnik temperatury jest w podstawie filtra oleju obok czujnika ciśnienia oleju.
-
Komputer aut. skrzyni biegów i świece?
W pierwszej kolejności zajrzyj do puszki z ECU bo prawdopodobnie je zalało
-
Brak wskazań temperatury oleju. Pytanie o wtyczkę.
Sygnał z czujnika jest w złączu 4 pinowym na pinie 1, poza tym wskaźnika temperatury oleju nie da się przetestować VAGiem w tym liczniku, można to zrobic dopiero w liczniku z cyfrowym zegarkiem
-
Audi S4 B5 - licznik i wyświetlanie otwartych drzwi
Tak
-
Audi S4 B5 - licznik i wyświetlanie otwartych drzwi
Licznik z analogowym zegarkiem niema funkcji pokazywania otwartych drzwi, dopiero z cyfrowym zegarkiem miał taką funkcjonalność
-
Gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju a4 b6 1.8T ??
Łatwiej silnik podnieść
-
A4 B6 2001 Klimatronika menu diagnostyczne nie dziala
Tego menu niema w B6 było tylko w B5 więc musisz podłączyć VAG aby podglądać temperaturę.
-
VAG Ciśnienie oleju
I w dodatku nazywają to "dynamiczną kontrolą ciśnienia oleju"
-
VAG Ciśnienie oleju
Jak widzisz jest to też nie jasno opisane, bardziej rozumiałbym to że po prostu musi on zmienić swój stan przy ciśnieniu 1,2-1,6 bo wątpię aby był na tyle dokładny żeby rozwierał się przy 1,6 a zwierał przy 1,2 czyli pracował w pętli histerezy, po prostu próg jego zadziałania musi tylko zawierać się w tym przedziale wtedy jest sprawny
-
VAG Ciśnienie oleju
Według ELSY Obserwować próbnik i diodę świetlną w trakcie uruchamiania, ponieważ punkt przełączania przełącznika ciśnienia oleju może zostać przekroczony już przy uruchomieniu. l Przy 1,2 … 1,6 bar nadciśnienia dioda świetlna musi się zaświecić. Jeżeli dioda nie świeci się: – Wymienić przełącznik ciśnienia oleju. Sprawdzanie ciśnienia oleju – Uruchomić silnik. l Ciśnienie oleju przy 2000 obr./min: co najmniej 1,3 bar. l Ciśnienie oleju przy 3500 obr./min: przynajmniej 3,5 … 4,5 bar. Jeśli wartości wymagane nie zostaną osiągnięte: uszkodzony zawór nadciśnieniowy lub pompa oleju.
-
Śruba górnych wahaczy w zwrotnicy
Też tak chciałem zrobić ale od strony nakrętki też się ukręciła, wyciągnąłem wtedy całą zwrotnicę aby nie krępować się przy traktowaniu ją młotem i wyszła po wcześniejszym rozgrzaniu palnikiem
-
Awaria systemy wtrysku - co w praktyce oznacza?
Bez podłączenia pod VAG można tutaj gdybać. Czy po zapleniu się kontrolki były jakieś inne objawy? silnik stracił moc? itp.
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
komplet ale na pewno wykluczam banan bo wcześniej zmieniałem go osobno bo tak mi zasugerował gość ze stacji diagnostycznej ale nie pomogło
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
Po wymianie wahaczy problem ustał, jedynie nie wiem który był winowajcą
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
Luzu nigdzie nie było nawet jak wantowałem breszką wahacze, ale co ciekawe gdzieś pod naciskiem samochodu musi być bo jednak czasami "standardowe" niewielkie pukanie na dziurach tez występowało. W pierwszej kolejności polecą nowe wahacze i końcówka tylko muszę się jeszcze uporać se śrubą trzymająca górne wahacze. Dodam jeszcze że wszytko jest jeszcze ori przebieg ok 250000 zawieszenie 1BV
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
No oby to nie była magiel, a wtedy tez powinno być to chyba wyczuwalne na kierownicy? a u mnie czuć jak niesie to po podłodze.
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
Ok dzięki sprawdzę i tak w planach mam to na dniach rozebrać to może będzie wiadomo coś więcej ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 22:25 ---------- Rozebrałem dzisiaj wszystko ale żaden z wahaczy nie miał wyczuwalnego luzu
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
Jazda do przodu i wydaje mi się że przy ruszaniu tego nie będzie tylko przy większej prędkości jakby np lewoskręt i prędkość większa niż 20-30 km/h
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
Witam Przy gwałtowniejszym skręcie w lewo słychać pojedyncze puknięcie jakby uderzenie gumowym młotkiem w podłogę w okolicy prawego koła. Czy wyrobiony sworzeń któregoś z wahaczy może dawać taki efekt a może coś innego?. Oczywiście na stacji diagnostycznej szarpaki nie wykazują żadnych luzów
-
Wgranie polskiego jezyka do FIS-a
to pokaz mi komunikat FIS wyświetlany po polsku, no chyba ze chodzi o navi
-
Wgranie polskiego jezyka do FIS-a
Nie ma polskiego języka do FIS, a język możesz sobie zmienić VAG-iem na angielski
-
nie mogę otworzyć audi a4 b7
Za klamki nie otworzysz bo jest ryglowanie
-
zarórka led halogen h11 zastosowanie rezystora
Nagrzewają się tak bardzo bo są źle dobrane przynajmniej do B6 nie potrzeba tak małej rezystancji no ale nie wiadomo jak to jest u innych producentów więc dlatego takie sprzedają