Treść opublikowana przez bin85
-
Proszę o analizę 1.8T BFB - moje pierwsze logi
Aha rozumiem, wrzucam jeszcze logi o które prosił kolega german81 Grupy: 118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o analizę 1.8T BFB - moje pierwsze logi
OK, jutro wrzucę ---------- Post dopisany 12-07-2012 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 23:42 ---------- A mam jeszcze pytanie czy wartości z grupy 115 które zaznaczyłem poniżej nie powinny być porównywalne ze sobą tak jak to jest przy większych obrotach ?
-
Proszę o analizę 1.8T BFB - moje pierwsze logi
Witam Proszę o analizę logów Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 032 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Problem z kodem navi
Witam, podświetlanie Ci nie działa ponieważ na w kostce zasilającej na pinie oznaczonym "żaróweczką" jak wspomniał kolega wyżej nie będziesz miał w ogóle przewodu ponieważ Concert dostaje taką informację po CAN-ie, to samo tyczy się wyłączania radia jeżeli wyciągniesz kluczyk ze stacyjki, musisz te przewody sam podciągnąć do navi.
-
Instalacja elektryczna czujników ABS
Schemat połączenia czujników z modułem ABS <br /><br />
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Niema wtyczkę od fis czyli w tym przypadku 20 pinową musisz rezac,
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Koledzy, też miałem problem z szybami, na vagu zero błędów, wiązki przewodów ok. Okazało się że problem leży w samych przyciskach, należy je rozebrać na czynniki pierwsze i przeczyścić.
-
Jakie mapy i jak załadować je na sd kartę.
A czy do działania trzeba wypalać DVD1 czy wystarczy tylko DVD2 bo na niej jest Polska ?
-
Potrzebny schemat instalacji elektrycznej haka holowniczego B7 AVANT
Schemat Printing from tmplt6.htm.pdf - download. Darmowy hosting plików.
-
A8 D2 2,5 tdi AKN Przekaźnik klimatyzacji
Przekaźnik jest pod kierownicą, przynajmniej w A4 ale nie wyłącza ona sprężarki przy ruszaniu, ale przy nagłym wzroście obrotów aby odciążyć silnik np przy wyprzedzaniu, ale jeżeli masz muła cały czas to nie w tym szukałbym przyczyny, może sprężarka się kończy i tak bardzo obciąża silnik.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja tez tak mam, mogłyby właśnie przewijać się trochę szybciej
-
co oznacza error 17958
17958 - Charge Pressure: Control Deviation - generalnie problem z ciśnieniem doładowania
-
Przewod do zmieniarki
U mnie nic się nie dzieje, tylko jak już chcesz skrętką to tą lepszą z ekranem
-
Przewod do zmieniarki
Najzwyklejszy przewód 8 - żył chyba tam jest jak dobrze pamiętam tylko żeby był ekranowany. Kiedyś robiłem ze skrętki komputerowej i tez było ok
-
światła drogowe jako światła do jazdy dziennej programowanie
No właśnie tak myślałem ze to tylko B7, ale podobno da się w B6 "zmusić" długim kodowaniem aby halogeny świeciły z mniejszą mocą, czy możecie to potwierdzić i jak tak to jakie wartości zmienić
-
światła drogowe jako światła do jazdy dziennej programowanie
Witam, a możesz opisać dokładnie co gdzie i jak i wydaje mi sie że chodzi o B7 bo w B6 nie da się tego zrobić kodowaniem?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
bo 3B0 919 894 to jest tuner chyba z Passata tez taki podpinałem i nie działało, jest tez taka możliwość że mój był uszkodzony także 100% pewności nie mam. Podmieniłem na taki z audi i zadziałało tylko teraz numeru nie pamiętam
-
Zmiana wskazań prędkościomierza
zmiana kodowania nic nie pomoże, trzeba wgrać wsad od europejczyka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam Czy RNS-D komunikuje się z kolorowym Fis przez tuner TMC (jak w przypadku B5) czy jest to bezpośrednie połączenie?
-
Problem z kontrolką sensor
Według schematu to bezpiecznik nr 5 - 5A
-
Ramka pod 2 DIN do B5 - gdzie kupić?
Jakość wykonanie jest nawet OK chociaż cena jest sporo przesadzona jak za kawałek plastiku. Ori ramki nie było a tą dało się założyć ale jak napisałem blokowała otwieranie ekranu
-
Ramka pod 2 DIN do B5 - gdzie kupić?
Cześć, montowałem u kumpla wraz z Peiying 9903 i tak poprzeczkę pod 2 din trzeba wyciąć i jak widać w komplecie jest taka cieniutka ramka i jej już nie dało się założyć bo była za gruba do tego radia i blokowała otwieranie wyświetlacza
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Czyli navi jest uszkodzona, może to być pierdoła za kilka zł, ale to już trzeba by zajrzeć do jej środka.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ale który bezpiecznik ten w skrzynce bezpieczników czy z tyłu nawigacji przy gnieździe zasilającym? Palenie bezpiecznika wskazywało by na uszkodzenie navi, nie zamieniłeś przez przypadek biegunów w zasilaniu ?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Hmm.. możesz zrobić zdjęcie wtyczki jak to podłączyłeś