Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Peter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peter

  1. Kurcze faktycznie... Bardzo fajnie to wyglada Tylko gdzie w PL mozna dostac zderzak od rs4 i w miare tanio :roll:
  2. Ja slyszalem klekotanie przy swoim aucie po jezdzie z wiekszymi predkosciami. Po wymianie oleju na Castrola znikl ten problem :razz:
  3. Tylko zderzak od rs4 nie pasuje pod twoje blotniki, musilabys je poszerzyc. Od s4 bedzie dobrze pasowal :razz:
  4. Bardzo ladnie autko :mrgreen: Tylko czemu nie pomalowales progow jak malowales zderzaki :?:
  5. Da sie zrobic troche, ale koszty jakie wyniosa tych modow beda ogromne bo to juz przeciez V-alka, a osiagi sie niewiele poprawia
  6. Wojtas daj sobie spokoj z chipem do wolnossacego silnika. Kupe kasy wywalisz a przyrost niewielki. A z tym chpiem z allegro to smiech na sali
  7. Peter odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    No mialem na mysli cale obudowy za te 300 zl. Nakldaki to shit
  8. Peter odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Te nakladki kosztuja ok 300 zl
  9. A dieselek Audi Mastersa objedzie Evo Czytalem ze jeszcze go stroja wiec nie bylbym taki pewny :razz:
  10. Ale i tak Evo Nagorskiego go objedzie :razz:
  11. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Grill mi sie nie podoba :???: Ale ogolnie to bardzo ladnie sie prezentuje Tylko uzupelnij zderzak o kratki :razz:
  12. Peter odpowiedział(a) na boom_mike temat w Układ Jezdny
    Ja dzisiaj zalozylem Ferodo Premier
  13. Peter odpowiedział(a) na brombel123 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo fajnie sie prezentuje Widze ze sniegu masz jeszcze pod dostatkiem :razz:
  14. No Hugo congratulations :mrgreen: Bardzo ladnie wygladaja
  15. No Wojtas masz swoje wymarzone felgi :mrgreen: Wygladaja za***iście Ale Allroad jak sie patrzy :razz:
  16. Ale jaja... :mrgreen: Hugo pewnie na czarnym rynku No ale cena cudna Tylko pozazdroscic...
  17. Niestety sklep w ktorym zamawialem nie maja tych felg. Ale stawiam ze placiles 1200 zl za felge
  18. ET 35 Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly.. Ja kupiłem je w niemieckiej firmie tuningowej Podasz moze model i cene :?: Bo chce sprawdzic czy firma z ktorej zalatwialem felgi wyciagnela ode mnie wiecej kasy
  19. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Najtanszym sposobem na poprawienie osiagow auto to wyrzucenie zbednych rzeczy, np. tylnej kanapy, fotela pasazera, kola zapasowego itp :mrgreen:
  20. Cieszy mnie to ze sie podoba Chyba 2.2 Ładnie , ładnie powiedz jeszcze jaka różnica w jeździe. No auto troche zamulilo :? Na koleinach troche rzuca i trzeba mocniej trzymac kierownice, ale za to jak trzyma w zakretach 8) Chyba bede musial sie zdecydowac na obnizenie, bo wyglada jak terenowka :mrgreen: Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly..
  21. Dobra macie i sie nacieszcie OZ Palladio 17x7.5 http://www.piter87.neostrada.pl/DSC1.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC2.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC3.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC4.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC5.jpg Stoi jak Allroad :? Ale na zywo wyglada lepiej niz na zdjeciach
  22. Co jestescie tak niecierpliwi Jutro wrzuce foty bo juz dzisiaj czasu nie mialem. Ale auto stoi strasznie wysoko
  23. Wojtas jutro jade zalozyc Jutro wszystko bedzie zrobione 8)
  24. No nareszcie Wojtas Pewnie musza namierzyc autko z takimi felami :mrgreen: Nie no glupi zart...
  25. O tych olejach sie nie wypowiadal. To byla krotka rozmowa bo mi sie spieszylo. Kurcze juz sam nie wiem co o tym myslec. Tez sie zdziwilem bardzo jak wypowiadal sie o Motulu :? Wydaje mi sie ze nie sciaga Castrola specjalnie zza granicy bo nie opalacaloby mu sie to. No to teraz mam dylemat :|

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.