Treść opublikowana przez Peter
-
[OT] 4Motion w Passacie - czy to to samo co quattro w A4?
Jak sie nie myle w golfie jest Haldex, czyli tylna os dolaczana jest w momencie poslizgu przednich kol. Jak jest w Passacie to niestety nie wiem :roll:
-
[ALL] Jakie felgi
Jeszcze oponki czernidlem posmaruj i niczego nie bedzie sie dalo odroznic :mrgreen:
-
witam wszystkich
Witam :!: Moze chcesz sie wymienic tylnimi lampkami :mrgreen: Auto bardzo ladnie sie prezentuje
-
Mandaciki panowie mandaciki
Dalszych perypetii juz nie znam, ale jakos nie wydaje mi sie zeby potem pracowal dla miasta :roll:
-
Mandaciki panowie mandaciki
A za szybki przednie nie chcieli ci dac mandaciku :mrgreen: :?: Moj kumpel mial pare lat temu dostal mandat, wzial go na kredyt i po jakims czasie przyszedl do niego komornik. Kumpel powiedzial ze jest osoba niepracujaca (jest taka ustawa, ze osoby niezarobkujace nie placa mandatow pienieznych - o ktorej prawie nikt nie wie) i komornik sobie poszedl Ale punkciki dostal... Ja jak narazie nie mam sie czym chwalic, bo przez rok nie dostalem ani jednego mandatu (a mialem juz nieraz duzo szczescia )
-
seryjne felgi
Wojtas wybacz ale musze... KICHOL a chcialbys sie przejechac szybko w zakrecie moim autem z kapciami 225 :?: Wiedzialbys co to znaczy lepsza przyczepnosc :razz:
-
sprezyny sportowe
No nie wiem czy takie malutkie obnizenie :razz: Co do wczesniejszego wygladu to duzo roznica Obnizenie jest -40/40. Za wymiane troche mnie mechanik skasowal (360zl) bo tam byly jakies gumy do wymiany... Roznica jest kolosalna... Auto jest mniej podsterowne, jedzie prawie jak przyklejone do drogi. Mozna wyczuc ze zawieszenie jest twardsze, ale mi to nie przeszkadza :mrgreen: Ja sie z toba Bushi nie spieram, tylko smialem sie z tego co ten facet ci wcisnal za bzdure
-
sprezyny sportowe
Spytaj sie LataY'a, bo on rozmawial w sprawie gwintu :razz: www.piter87.neostrada.pl/zawias1.jpg www.piter87.neostrada.pl/zawias2.jpg www.piter87.neostrada.pl/zawias3.jpg I dla niedowiarkow www.piter87.neostrada.pl/zawias4.jpg [ Dodano: 2006-06-30, 19:20 ] Jak ktos chce cos sie dowiedziec o Supersporcie to mam ich niemiecki katalog, ktory przyslali razem z zawieszeniem
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
może świece żarowe padły ?? To na pewno nie byly swiece zarowe... Teraz juz nie pamietam co dokladnie, chyba jakies silniczki. Mechanik powiedzial, ze ta czesc mozna kupic tylko oryginalna z Audi i kosztuje kupe kasy. Calkowita naprawa wyszlaby cos ok 1000zl, poniewaz trzeba spuscic jeszcze freon :neutral:
-
sprezyny sportowe
To sa bankowo Supersporty :razz: Oryginalny 1 amortyzator Supersport za 1000zl :?: Hehe kupa smiechu Gwintowane zawieszenie masz za 2200 zl :mrgreen:
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
Ja wam powie ze to wcale nie musza byc popekane :razz: Ja tez mialem podobne objawy, tylko ze mi caly czas miga. Mechanik powiedzial ze migajac wskazuje jakis blad. U mnie cos jest z ukladem odmrazania przedniej szyby. Mechanik mi ten blad wykasowal i jak narazie nie mruga, ale po wlaczeniu odmrazania znowu zacznie mrugac :neutral:
-
sprezyny sportowe
Oczywiscie nowki. Facet sprowadza je z fabryki z Niemiec. Tutaj jak cos macie link do aukcji : http://www.allegro.pl/item107904324_107904324.html Przez progi zwalniajace przejezdzam bez problemu i narazie o nic jeszcze nie zahaczylem Dzisiaj nie zdazylem zrobic fotek bo przed chwila wrocilem z Krakowa...
-
sprezyny sportowe
Mam caly kit Supersporta -40/40 i auto wyglada o niebo lepiej, juz nie wspominajac o prowadzeniu :razz:
-
sprezyny sportowe
Jutro zrobie kilka fotek i wrzuce, ale wstyd pokazywac tak brudne auto :razz:
-
sprezyny sportowe
Jak ktos chce zobaczyc jak wyglada auto obnizone o 40mm to piszcie i wysle jutro fotke
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Calego dnia bym na to nie poswiecil, dlatego prace rozlozylem sobie na 2 dni :razz:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
mam nadzieje ze pozniej nie spadl deszcz i efekty pracy zostaly zmyte Jak pastowalem to pare razy musialem chowac auto do garazu bo zaczynalo padac
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin :mrgreen: Czyszczenie srodka, mycie zewnetrzne i polerowanie woskiem Az cala rodzina sie ze mnie smiala, ale czego nie robi sie dla audi
-
ZMIANA BETY NA DELTE
Te urzadzenie z tej akcji dziala na zupelnie innej zasadzie. Ono wytwarza sygnal z odtwarzacza i mozna go odebrac poprzez radio. Adapter to zwykla kaseta, z ktorej wychodzi kabel. Ten kabel podlaczasz do odtwarzacza i sluchasz jak kasety :smile: np. http://www.allegro.pl/item107446392_kaseta_adapter_zasilacz_gratis_nowe_od_ss.html
-
ZMIANA BETY NA DELTE
Ja kupilem za pare zl kasete adapter i podlaczylem mp3 jakos da sie przezyc
-
ZMIANA BETY NA DELTE
Tylko musisz sobie zdac sprawe, ze nie kazda zmieniarke obsluguje Delta. Bylem kiedys sie pytac w sklepie ze sprzetem caraudio i facet mial tylko zmieniarke Blaupunkta za 600 zl :roll: Dalem sobie z tym spokoj...
-
Chiptronic
Strona Masters Tuning :smile: http://www.tdi-tuning.pl/home.htm EDIT: ktos mnie uprzedzil :razz:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
To musial byc jakis istny geniusz Tylko jak sie cos robi, to glowy tez wypadaloby uzywac :mrgreen:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen: Albo szybciej suszarka podgrzac :razz:
-
Wieksze opony do A4...
bratpit tak jak wojtas mowi mam 7,5 J i pasuje idealnie, wiec nie masz sie co obawiac. Co do obnizenia to nie ma innej metody jak krotsze sprezyny :smile: