Treść opublikowana przez Peter
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
Kurcze faktycznie... Bardzo fajnie to wyglada Tylko gdzie w PL mozna dostac zderzak od rs4 i w miare tanio :roll:
-
Shell Helix 10W-40 !!!HELPPPPP!!!
Ja slyszalem klekotanie przy swoim aucie po jezdzie z wiekszymi predkosciami. Po wymianie oleju na Castrola znikl ten problem :razz:
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
Tylko zderzak od rs4 nie pasuje pod twoje blotniki, musilabys je poszerzyc. Od s4 bedzie dobrze pasowal :razz:
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
Bardzo ladnie autko :mrgreen: Tylko czemu nie pomalowales progow jak malowales zderzaki :?:
-
Chip do benzyny ??
Da sie zrobic troche, ale koszty jakie wyniosa tych modow beda ogromne bo to juz przeciez V-alka, a osiagi sie niewiele poprawia
-
Chip do benzyny ??
Wojtas daj sobie spokoj z chipem do wolnossacego silnika. Kupe kasy wywalisz a przyrost niewielki. A z tym chpiem z allegro to smiech na sali
-
inpro
No mialem na mysli cale obudowy za te 300 zl. Nakldaki to shit
-
inpro
Te nakladki kosztuja ok 300 zl
-
S4 Killer
A dieselek Audi Mastersa objedzie Evo Czytalem ze jeszcze go stroja wiec nie bylbym taki pewny :razz:
-
S4 Killer
Ale i tak Evo Nagorskiego go objedzie :razz:
-
moja Audiczka
Grill mi sie nie podoba :???: Ale ogolnie to bardzo ladnie sie prezentuje Tylko uzupelnij zderzak o kratki :razz:
-
klocki hamulcowe
Ja dzisiaj zalozylem Ferodo Premier
-
Moje AUDI
Bardzo fajnie sie prezentuje Widze ze sniegu masz jeszcze pod dostatkiem :razz:
-
[ALL] Jakie felgi
No Hugo congratulations :mrgreen: Bardzo ladnie wygladaja
-
[ALL] Jakie felgi
No Wojtas masz swoje wymarzone felgi :mrgreen: Wygladaja za***iście Ale Allroad jak sie patrzy :razz:
-
[ALL] Jakie felgi
Ale jaja... :mrgreen: Hugo pewnie na czarnym rynku No ale cena cudna Tylko pozazdroscic...
-
[ALL] Jakie felgi
Niestety sklep w ktorym zamawialem nie maja tych felg. Ale stawiam ze placiles 1200 zl za felge
-
[ALL] Jakie felgi
ET 35 Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly.. Ja kupiłem je w niemieckiej firmie tuningowej Podasz moze model i cene :?: Bo chce sprawdzic czy firma z ktorej zalatwialem felgi wyciagnela ode mnie wiecej kasy
-
Drobiazgi do tuningu silnika
Najtanszym sposobem na poprawienie osiagow auto to wyrzucenie zbednych rzeczy, np. tylnej kanapy, fotela pasazera, kola zapasowego itp :mrgreen:
-
[ALL] Jakie felgi
Cieszy mnie to ze sie podoba Chyba 2.2 Ładnie , ładnie powiedz jeszcze jaka różnica w jeździe. No auto troche zamulilo :? Na koleinach troche rzuca i trzeba mocniej trzymac kierownice, ale za to jak trzyma w zakretach 8) Chyba bede musial sie zdecydowac na obnizenie, bo wyglada jak terenowka :mrgreen: Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly..
-
[ALL] Jakie felgi
Dobra macie i sie nacieszcie OZ Palladio 17x7.5 http://www.piter87.neostrada.pl/DSC1.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC2.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC3.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC4.jpg http://www.piter87.neostrada.pl/DSC5.jpg Stoi jak Allroad :? Ale na zywo wyglada lepiej niz na zdjeciach
-
[ALL] Jakie felgi
Co jestescie tak niecierpliwi Jutro wrzuce foty bo juz dzisiaj czasu nie mialem. Ale auto stoi strasznie wysoko
-
[ALL] Jakie felgi
Wojtas jutro jade zalozyc Jutro wszystko bedzie zrobione 8)
-
[ALL] Jakie felgi
No nareszcie Wojtas Pewnie musza namierzyc autko z takimi felami :mrgreen: Nie no glupi zart...
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
O tych olejach sie nie wypowiadal. To byla krotka rozmowa bo mi sie spieszylo. Kurcze juz sam nie wiem co o tym myslec. Tez sie zdziwilem bardzo jak wypowiadal sie o Motulu :? Wydaje mi sie ze nie sciaga Castrola specjalnie zza granicy bo nie opalacaloby mu sie to. No to teraz mam dylemat :|