Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Peter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peter

  1. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Po miescie, w korkach ? W moim miescie zazwyczaj nie ma korkow, ale mam na mysli typowa jazde po miescie
  2. Tylko gorzej Wojtas jak komus nasciemniales ze masz 1.8 a potem bys musial sie z taka zmierzyc :razz: Chyba by cie wysmiali :smile:
  3. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Bez przesady... Przy normalnej jezdzie bez butowania 15 l to stanowczo za duzo. Mi pali ok 11-12 l
  4. Gdzies czytalem ze na myjni bezdotykowej jest uzywane tyle chemii ze bardzo niszczy lakier po jakims czasie takiego mycia
  5. Zazwyczaj myje na swoim podworku, a jak mi sie nie chce to jade do myjni recznej i mam auto wyczyszczone z zewnatrz i w srodku za 20 zl z woskowaniem :mrgreen:
  6. a widziales orginalne do audi?? Jak kupilem auto, to pierwsze co zrobilem te je wywalilem
  7. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    RYSIEK ty chyba nie masz problemu z serjnymi felgami w swoim RS4 :razz:
  8. Mnie odpowiada opcja, zeby bylo na malym odludziu ale blisko do miasta. W przypadku jak bedziemy impreze robic to zeby ktos pal nie wzywal :razz: No i zeby bylo blisko do jakiegos klubu, bo zgnijemy siedziac caly czas w 1 miejscu
  9. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kaziu_Wichura jak juz chcesz zakladac zderzak od RSa to nie zakladaj grilla od S4 bo zepsujesz efekt (to tak na przyszlosc)
  10. Peter odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Mnie bardziej podoba sie od S4. Z grillem Mattiga wyglada jakby czegos mu brakowalo
  11. Ja mam z '94 z lampami BOSCHa :razz:
  12. Baldie to ja sie z toba zabiore
  13. Moze ja bym tez pojechal... Tylko czemu tak daleko :roll:
  14. Peter odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    Autko bardzo fajne, ale tez jakos nie chce mi sie wierzyc zeby sam wydech dal 30 KM :roll: Prawdopodobniejsze by to bylo przy silniku wysokopreznym i zrobieniu wydechu przelotowego, ale przy N/A dla mnie to dosyc zaskakujace :smile:
  15. Da sie cos zrobic, ale za ogromna kase i to jest wogolne nieoplacalne
  16. Peter odpowiedział(a) na Kleju temat w Silnik i Układ Napędowy
    Ja bym tam Wojtas kupowal Audi z silnikiem 2.0 TFSI 220KM
  17. Tak jak Traviz mowi, wydech musi byc odpowiednio wyliczony bo cisnienie musi byc odpowiednie w calym ukladzie. Jak bedzie za niskie to silnik bedzie slabszy na nizszych obrotach. Chyba nie ma tuningowych dedykowanych wydechow do ADR :?:
  18. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie no Dziarule zdenerwowala mnie wypowiedz malinatora, ktory stwierdzil ze neguja tuning konserwatysci, ktorych na tym forum podobno jest "od groma". Zrozumialem wypowiedz malinatora, ze wyglada na to jakbym sie urwal z choinki i wypowiadal na ten temat. Przesadzilem troche z opinia na temat auta Kazia Wichury, za co wielkie sorry. Pod wplywem emocji zawarlem moja opinie w zbyt mocnych slowach...
  19. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Juz istnieje taki dzial http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=67
  20. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czy myslisz ze robienie auta po wiejsku to konserwatyzm :?: Jak wyznaje zasade, ze jak cos sie robi to pozadnie. Laminat i siatex to dla mnie wioska. Owalny wydech i brewki to juz bum sprzed paru lat, teraz uwazane za niezbyt gustowne. Robienie z auta choinki mowi samo za siebie... Mozna cos robic z gustem i smakiem, np. uzywajac czesci od audi s4 lub rs4 albo Rieger, Neodesign. Wszystko oczywiscie do siebie tez nie pasuje. Dalej myslisz ze to konserwatywne spojrzenie :?: Kazdemu pasuje inny styl...
  21. Peter odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Cos dziwnego masz na masce... :razz: Ten laminat, siatex i brewki bym wywalil, no i koncowka wydechu zajezdza wioska. Ale poza tym OK
  22. Bardzo fajna :mrgreen: Policja nie zatrzymala cie jeszcze za ciemne szybki z przodu :?:
  23. Nie mam lutownicy w domu. Zostawie jakiemus mechanikowi, niech on sie z tym bawi
  24. Ostatnio zaczely mi sie problemy z centralnym zamkiem :roll: Po przekreceniu kluczyka od strony kierowcy otwiera sie tylko zamek przy tych wlasnie drzwiach. Natomiast po zamknieciu drzwi automatycznie otwieraja sie pozostale zamki. Gdy otwieram kluczykiem drzwi od strony pasazera to normalnie wszystkie zamki od razu sie otwieraja :???: Moze to byc problem pompy centralnego :?:
  25. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nic dodac, nic ujac ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.